Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Probleme facebook

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
Iondepedeal2018

Iondepedeal2018

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 25.12.2017
pentru ca sunt manipulati chiar si de cei dragi deoarece au la randul lor alte interese,acum traim in lumea tehnologiei,informatia este globala poti discuta din orice punct al planetei dar trebuie sa fii capabil sa diseminezi informatia si sa fii capabil sa intelegi ce este mai important pentru tine nu pentru cel de peste hotare ,Diaspora nu este unita fiecare isi protejeaza tartita iar nivelul de manipulare pe retele de socializare a devenit unul toxic farmaceuticele au ajuns sa te imbolnaveasca intentionat ca sa beneficiezi e serviciile lor,industria alimentara te otraveste in interesul lor,te imbeti continuu si vrei sa crezi in binele tuturor esti cam optimist acum strainii pot sa te identifice si sa iti fure datele din alt capat al lumii nimeni nu mai este   in siguranta din cauza manipularii datelor personale prin internediul facebook inclusiv in dosarul cardului de sanatate,CORPORATIILE au interese diferite de amarasteni din balcani care traiesc la coada vacii precum o facem noi Colegu Sper sa nu te Superi

#20
Alex871

Alex871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 04.01.2012
Va atasez un print screen sa vedeti!imi apare tot timpul pagina goala

View PostBombalurina, on 12 ianuarie 2018 - 08:37, said:

Vezi sa nu ai notificarile oprite.
notificarile le primesc!xyz a adaugat o poza !

Attached Files


Edited by Alex871, 12 January 2018 - 11:10.


#21
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,971
  • Înscris: 02.02.2008
In meniul din stanga, Exploreaza>Vezi mai mult, ai cautat paginile de feed-uri noi?
De obicei, alaturi de Feed-uri, apare numarul de postari noi...

#22
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,546
  • Înscris: 07.02.2003
Daca nu scrii nimic sau prietenii tai, nu are ce sa apara. "Noutatile" sunt notificarile alea unde ai 2 necitite pe globulet.

#23
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,273
  • Înscris: 08.11.2016

View Postandreic, on 12 ianuarie 2018 - 12:10, said:

Daca nu scrii nimic sau prietenii tai, nu are ce sa apara.
La 2000 de prieteni cati are el e imposibil sa nu apara ceva. Eu nu am nici macar 100 de prieteni si am plin de prostii acolo tot timpul.

#24
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Mie-mi pare că ai Facebook-ul blocat. Mai nou, interfaţa Facebook apare aşa atunci când se aşteaptă primirea postărilor noi. Este sinonimul sintagmei "stă în clepsidră".

Cât despre manipulare... mi se pare mult mai periculoasă manipularea prin media, recte TV şi radio, decât prin Facebook. Cine se uită la anumite posturi TV nu poate filtra tipul de conţinut livrat,dar pe Facebook ai opţiunea să urmăreşti doar pe cine vrei. Ba chiar, există opţiuni de a bloca anumite noutăţi postate de prietenii din listă.
Sau, o opţiune pe principiul scărpinatului oltenesc: dacă nu vrei să ai feed-ul plin de pisici, blăniţe şi selfie-uri, dai unfollow celei care publică aşa ceva şi, când îţi aduci aminte, mai intri pe profilul ei.

#25
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,971
  • Înscris: 02.02.2008
mai repede cred ca fluxul prea mare de informatii noi de la atatia urmariti ii incetineste incarcarea paginii.
cred ca si FB filtreaza la greu feed-urile si ajungi sa nu primesti nimic din cauza asta si ramane cu aceleasi postari vechi.

Edited by zyppster, 12 January 2018 - 13:00.


#26
cataspo

cataspo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,045
  • Înscris: 29.01.2017

View PostAlex871, on 12 ianuarie 2018 - 00:59, said:

Salutare!stiu ca nu am nimerit bine sectiunea unde sa deschid topicul dar vreau sa intreb urmatorul lucru:
de ce nu mi se mai incarca noutatile la facebook?!Posted Image
de vreo 2 luni e asa!am incercat si pe un laptop nou in magazin si nimic!
Ai verificat in astea 2 luni daca ai net ?

#27
Alex871

Alex871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 04.01.2012

View Postcataspo, on 12 ianuarie 2018 - 14:36, said:


Ai verificat in astea 2 luni daca ai net ?

View Postcataspo, on 12 ianuarie 2018 - 14:36, said:


Ai verificat in astea 2 luni daca ai net ?
Dacă descărcarc /mă uit pe YouTube zilnic tu ce crezi?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate