Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Când ați renunțat la televizorul CRT?

* * * - - 8 votes
  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#109
agorea

agorea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 03.05.2006
@djl: Apropo de Windows 98, cand faci un topic cu ce vechituri de calculatoare folosim prin casa (deci in uz, nu de tinut praful pe ele)? De-abia astept topicul ala Posted Image

#110
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,042
  • Înscris: 20.12.2007

View Postagorea, on 23 februarie 2018 - 13:22, said:

@djl: Apropo de Windows 98, cand faci un topic cu ce vechituri de calculatoare folosim prin casa (deci in uz, nu de tinut praful pe ele)? De-abia astept topicul ala Posted Image
Are deja
https://forum.softpe...echi-folosithi/
https://forum.softpe...sante-i-astazi/

#111
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,292
  • Înscris: 07.02.2003

View Postjadcomp, on 23 ianuarie 2018 - 23:56, said:

Daca sunt cat de cat recente (post 1999-2000) si nu sunt uriase poate te scap eu de ele.
Sa ma uit cand sunt facute, oricum nu sunt vechi rau, 50-54 diag. Ma uit deseara si-ti zic ce sunt si poti sa le iei cand doresti, sunt aproape de parcul Regina Maria.

View Postpufonel, on 23 ianuarie 2018 - 01:24, said:

http://www.rorec.ro/acasa/
LE: tu esti norocos ca ai spatiu de depozitare. Eu stau la bloc si trebuie sa arunc/duc la reciclat tot ce nu mai folosesc, ca altfel n-as mai avea loc de ele prin casa Posted Image
Mersi de site, e bine de stiut. Da am spatiu destul de mult chiar... si pivnite, deci iti imaginezi... insa asta e si un dezavantaj... tata in ultima parte a vietii a tot strans chestii pe care cei de la bloc le arunca la lucrari, usi, lemnarie, dulapuri vechi etc... in ideea evident ca ar putea fi utile la un moment dat, nu ai cum sa-l contrazici. S-a stins in ianuarie iar acuma noi ne dorim descongestionarea si reabilitarea spatiilor utile de lucrurile inutile... pe cat posibil fara sa si platim. Nu mai zic ca am si ceva toaletari de arbori prin curte care au fost lasati mutli ani fara interventii si acuma sunt periculorsi de imprastiati si cu uscasiuni, risc etc... astea dau iarasi deseu mult, gunoierii nu pot lua asa ceva decat la pret premium... si nu-mi convine. Am reusit acu 2 saptamani sa ma inteleg cu un rrom cu duba sa incarce si sa-i dau in loc de bani si ceva fier vechi... ca si dinasta am gramada Posted Image Dar un transport e una... e mult de munca si strans. Am amanat o vreme din cauza mini-iernii care urmeaza sa vina si in martie neaparat trebuie sa fac "curat". Deseurile electronice sunt mici ca volum dar si ele trebuie sa dispara, suntem totusi in era LCD/OLED Posted Image

Edited by andreic, 23 February 2018 - 15:27.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate