Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM

Cumparare auto cu nr Germania afl...
 

Proba teoretica Examen auto - Program de lucru

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015
M-am programat pentru examinarea teoretica pe data de 15 Ianuarie ora 16:12..Am o nelamurire, pe site-ul Prefecturii scrie ca "Proba teoretică se desfășoară numai în sala de examinare de la sediul S.P.C.R.P.C.I.V. Ialomița, după următorul program:"

Luni : 9:00 - 15:00
Vineri : 9:00 - 13:00

Sa inteleg ca "nu voi da sala" ?

Edited by diegodanny, 09 January 2018 - 00:11.


#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Verifica "manual". Pentru astia care sunt bugetari, internetulul si calculatorul  sunt din zona "underground".

#3
SpeedDemon

SpeedDemon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,019
  • Înscris: 18.05.2009
Probabil va baga in ordinea depunerii dosarelor. Softul lor probabil calculeaza cu jumate de ora sau cat e timpul de examinare, dar practic oamenii cam in 5-10 minute termina examenul.

#4
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,204
  • Înscris: 23.08.2014
Vei da, programul calculeaza 30 min pentru fiecare.Daca mergi dimineata, poti avea surpriza sa fie liber...

#5
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Ori da un telefon ori mergi in ziua de examen la prima ora. Calcularea automatizata a examenelor mai da cu virgula. Din jumatate de ora, cat e examenul, eu am stat sub 15 minute (mi s-a parut o eternitate, dar dehhh, emotile, ce sa-i faci).

Ar mai varianta sa treci zilele astea si sa intrebi ofiterul de serviciu la informatii.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate