Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

HERE WeGo!

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#55
leomagic44

leomagic44

    Io, cu electronii.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,043
  • Înscris: 06.02.2012
Ajuta,  cand schimbi telefonul, salveaza setari, locatii, tot ce ai avut inainte pe vechiul telefon.

#56
misugaby

misugaby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 02.03.2011
Acum am aceasta versiune  2.0.14565    8.30.109.155.
Si am observat ca pot sa-mi descarc voce in l.romana.Prin ianuarie nu cred ca puteam.Ce alte noutati s-au mai instalat,daca sint!
Am incercat o comparatie intre HereWe Go si Google Maps. Prima imi da cu 1h30 min mai mult decit cealalta la acelasi traseu si aceiasi ora.
Culmea e ca am verificat fizic traseul(nu conduceam eu ) si e  mai apropiat de ce  zice HereWe Go
Poate sa-mi spuna cineva care le-a folosit pe amindoua ,care e mai precisa?

#57
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,168
  • Înscris: 05.01.2006
Cred că Google maps îți face un traseu continuu pe când Here ține cont că mai faci și pauze sau de granițe, etc când ai trasee lungi...
Eu respect orarul preconizat de google maps doar când o cam calc (nu cu 200 dar nici cu 90/100/110/130). Altfel,in general, la ce-mi zice google maps mai adaug ceva timp...

#58
misugaby

misugaby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 02.03.2011

View PostRavy, on 23 iulie 2020 - 00:05, said:

Cred că Google maps îți face un traseu continuu pe când Here ține cont că mai faci și pauze sau de granițe, etc când ai trasee lungi...
Eu respect orarul preconizat de google maps doar când o cam calc (nu cu 200 dar nici cu 90/100/110/130). Altfel,in general, la ce-mi zice google maps mai adaug ceva timp...

Posibil sa faca asta.Si eu la Google mai pun 30-40 min de la mine.Cine a folosit HereWe Go mai mult decit mine ,a fost f. multumit de el si de precizia lui.

#59
iplesanu

iplesanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 23.10.2014
L-am folosit anul trecut în Italia. De la graniță ( până acolo doar autostrăzi nu se pune ) , în Italia, am folosit străzi statale, nu autostrăzi , până la sud de Rimini, către Ancona ( cam 35x 2  de euro mă costau autostrăzile) . Precis și bun !!

#60
raducanu969

raducanu969

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,309
  • Înscris: 30.06.2023
salut

o sa plecam in anglia intr-o mica vacanta si acolo vom folosi o masina, nestiind locatiile, am dori sa folosim HereWeGo, soft pe care il folosim de fiecare data cand plecam din tara. a folosit cineva in UK? daca DA, totul a fost OK! fiind NON SEE, vrem sa utilizam Offline.

#61
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,465
  • Înscris: 21.12.2006
Instalează ca back-up și Magic Earth, descarci in telefon harta pentru UK și îl folosești offline. Poți trece telefonul in mod avion, activezi doar GPS.

#62
raducanu969

raducanu969

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,309
  • Înscris: 30.06.2023

View Postnei-k, on 18 iulie 2023 - 05:12, said:

Instalează ca back-up și Magic Earth, descarci in telefon harta pentru UK și îl folosești offline. Poți trece telefonul in mod avion, activezi doar GPS.

Mai am si SIGYC ca si varianta dar, Here We Go parca este mult mai bine optimizat, ideea cu Magic Earth nu e rea.
Multumesc

#63
raducanu969

raducanu969

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,309
  • Înscris: 30.06.2023
Ieri, doar ce am ajuns in Sunny Beach, si am mai testat puțin Here WeGo. De acasă, îmi arată total diferit ( fara de ce știa ) rutele pe care le pot urma pentru a ajunge la destinație, ceea ce mi s-au părut puțin ciudat. Dar de la Russe, am băgat din nou adresa și a fost totul OK, mă dat pe ruta care trebuia. Deci, tind sa cred că, o alta ruta îți afișează de acasă și o altă din vama sau ceva de genul, oricum, una peste alta, a fost super OK Navigația.

PS. Din vama, din cele 3 rute, doar 1 sa schimbat, adică cea bună, restul de 2 au rămas ��

#64
dennis_2005

dennis_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,322
  • Înscris: 17.09.2008
Exista și limba romana ca și ghidare vocala pentru telefoanele cu Android?

#65
raducanu969

raducanu969

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,309
  • Înscris: 30.06.2023
Da, este

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate