Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Happy Mondays - Facem ziua de luni mai buna o intreaga luna

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
120 replies to this topic

#37
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
totusi , sunt un pic in ceata(poate sunt si alti colegi), astfel ca poate ma ajuta cineva sa ies.

Daca dau click pe "vezi ofertele tale" din pagina HappyMondays ma duc in pagina de login in aplicatie sa vad ofertele mele si langa login am un banner mare cu reducerea de 3 euro pe intreaga perioada contractuala.
Daca dau click pe vezi telefoanele promotionale din aceeasi pagina HappyMondays, ma duc in pagina unde imi apare ca daca imi reinnoiesc abonamentul online primesc pana in 20% reducere pe intreaga perioada contractuala.
Deci, Vodafone, ce ar trebui sa inteleg din cele scrise mai sus?

Edited by gump4, 02 April 2018 - 08:49.


#38
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005
Am pus si eu azi in cos un telefon la Super RED 24 redus 20% = 19.2 EURO.
Cum stiu ca se aplica si reducerea de 3 euro, adica in final 16.2 euro ?

Nu apare niciun cod / cupon promo de introdus.

#39
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postdanutz1, on 02 aprilie 2018 - 09:29, said:

..
tu ai impresia ca, colegii tai de forum sunt analfabeti si nu stiu sa citeasca inainte sa accepte sau nu ceva?Btw, in cazul in care totusi un coleg de forum considera ulterior ca oferta nu a fast ok , poate renunta la ea in 14 zile.
Altfel, intrebarea era adresata helperului VODAFONE , nu pentru tine, si viza fix problema expusa de mine.

View Postcattani, on 02 aprilie 2018 - 18:59, said:

Am pus si eu azi in cos un telefon la Super RED 24 redus 20% = 19.2 EURO.
Cum stiu ca se aplica si reducerea de 3 euro, adica in final 16.2 euro ?

Nu apare niciun cod / cupon promo de introdus.
parerea mea(dar nu reprezinta parerea Vodafone Posted Image )e ca nu cred ca are cum sa se aplice si reducerea de 3 euro si alta reducere de 20%.ceva este in neregula, din motivul asta am si intrebat Vodafone in postul de  mai sus, insa nu am primit raspuns dupa cum ai observat.
Oricum , daca citesti cu atentie, 3 euro reducere se aplica doar la reinnoirile de abonament cu unul din noua oferta(oferte ce apar personalizat pe fiecare cont).Nu vad unde scrie ca si la abonamente noi.La fel si in pagina cu banner de 20%, tot pentru reinnoirea unui abonament cu unul din noul portofoliu...
Da un telefon, daca doresti,  la serviciul clienti si explica situatia si intreaba care este pretul pe care-l vei plati in final( in cazul in care accepti tu, bineinteles).

Edited by gump4, 02 April 2018 - 19:51.


#40
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Buna tuturor!

Reducerea de pana la 20% este permanenta (deci nu doar lunea) si se aplica la reinnoirile pe 2 ani pentru abonamentele marcate – pretul afisat este deja redus.

In plus, pe langa aceasta reducere, daca alegeati un abonament ieri beneficiati si de inca 3 Euro reducere pentru toata perioada contractuala.

O zi frumoasa tuturor!

#41
laur3ntziu00

laur3ntziu00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2016
Să înțelegem că ambele reduceri sunt valabile numai pentru reînnoirea unui abonament, nu și pentru abonamente noi?

#42
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View PostVodafone, on 03 aprilie 2018 - 08:42, said:

Buna tuturor!

Reducerea de pana la 20% este permanenta (deci nu doar lunea) si se aplica la reinnoirile pe 2 ani pentru abonamentele marcate – pretul afisat este deja redus.

In plus, pe langa aceasta reducere, daca alegeati un abonament ieri beneficiati si de inca 3 Euro reducere pentru toata perioada contractuala.

O zi frumoasa tuturor!
Multumim pentru raspunsul prompt si pentru lamuriri!

Edited by gump4, 03 April 2018 - 09:37.


#43
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005

View PostVodafone, on 03 aprilie 2018 - 08:42, said:

Buna tuturor!

Reducerea de pana la 20% este permanenta (deci nu doar lunea) si se aplica la reinnoirile pe 2 ani pentru abonamentele marcate – pretul afisat este deja redus.

In plus, pe langa aceasta reducere, daca alegeati un abonament ieri beneficiati si de inca 3 Euro reducere pentru toata perioada contractuala.

O zi frumoasa tuturor!

Asa arata ieri comanda mea.
Cum apare reducerea de 3 euro ?
E nevoie de vreun cod sau cupon ?

Attached File  snap00258.png   47.91K   65 downloads

#44
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,577
  • Înscris: 26.06.2010

View Postcattani, on 03 aprilie 2018 - 19:30, said:



Asa arata ieri comanda mea.
Cum apare reducerea de 3 euro ?
E nevoie de vreun cod sau cupon ?

Attachment snap00258.png

Scrie acolo 19.2 euro pe luna in loc de 24 euro , ca reducerea e de 3 euro + TVA

#45
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postandupustiu, on 04 aprilie 2018 - 14:09, said:

Scrie acolo 19.2 euro pe luna in loc de 24 euro , ca reducerea e de 3 euro + TVA
aici nu este vorba de cu tva sau fara tva.Colegul Vodafone ne-a explicat clar ca exista o reducere permanenta(cel putin acum) de 20% la reinnoire abonamentele marcate si 3 euro reducere lunea ce tocmai a trecut-2 aprilie2018, cand a fost promotia Happy Mondays.

View Postcattani, on 03 aprilie 2018 - 19:30, said:

Asa arata ieri comanda mea.
Cum apare reducerea de 3 euro ?
E nevoie de vreun cod sau cupon ?
Attachment snap00258.png
Teoretic, colegul nostru cattani, ar trebui sa plateasca(conform la ce am inteles si de la helper) 24 euro-20%reducere-3uroHappyMondays=16.2 euro pe luna(acum nu stiu daca cu sau fara tva, cautati voi asta).Probabil ca reducerea de 3 euro o sa apara distinct in contul de MyVodafone(cu - ).Practic, o sa ne spui tu cum sta treaba exacta, daca doresti(daca nu este conform , poti denunta contractul in 14 zile).
Marfa telefon(chiar daca este in precomanda pe site inca), ce sa zic!

Edited by gump4, 04 April 2018 - 17:37.


#46
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Dupa Happy Mondays vine si Happy Easter? Posted Image

#47
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005
Asteptam oferta de Paste , posibil sa fie ceva avantajos !

#48
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005
Se pare ca nu este nicio oferta de Paste si nici pentru ziua de Luni :(

#49
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Ce pacat...

#50
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postdanutz1, on 09 aprilie 2018 - 09:48, said:

Ce pacat...

View Postcattani, on 09 aprilie 2018 - 07:13, said:

Se pare ca nu este nicio oferta de Paste si nici pentru ziua de Luni Posted Image

Hristos a inviat!

Si eu am crezut ca o sa fie ceva gen Happy Easter(fapt ca nu era anuntata Happy Mondays poentru 9 aprilie)dar, probabil ca au renuntat la idee....

Nu trebuie sa ne para rau pentru ca oricum vom avea Happy Mondays in 16 aprilie 2018 cu oferte noi, personalizate, in MyVodafone.
Posted Image

Edited by gump4, 09 April 2018 - 16:51.


#51
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Le astept cu nerabdare.

#52
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Promoţiile Happy Mondays se arată în fiecare zi de luni şi sunt de fiecare dată diferite.
Descoperă ofertele din magazinul online sau aplicaţia MyVodafone și fii happy cât pentru toată săptămâna!'

16 aprilie 2018

-3€ reducere la abonament, lunar, pe întreaga perioadă contractuală.*
-Până la 70€ reducere la toate telefoanele**

Vezi ofertele tale
*Promoție valabilă azi, 16 aprilie 2018, exclusiv online, pentru persoane fizice la reînnoirile pe 2 ani, cu schimbarea abonamentului.-Vezi ofertele tale
*Ai 50 € reducere la orice telefon comandat cu abonament RED și 70 € reducere cu abonament SUPER RED.Promoție valabilă azi, 16 aprilie 2018, exclusiv online, pentru persoane fizice la reînnoirile pe 2 ani, cu schimbarea abonamentului-vezi ofertele tale

sursa:Vodafone.ro

#53
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005
Am vazut oferta dar care este codul pentru reducerea de 50 euro sau 70 euro ?
Am ales super red 24 dar nu apare reducerea de 70 euro la telefon.

Cum este de fapt ?

#54
laur3ntziu00

laur3ntziu00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2016
De ce toate ofertele sunt valabile pentru reînnoire? �
Nu văd nicio ofertă pentru abonamente noi ...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate