Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Happy Mondays - Facem ziua de luni mai buna o intreaga luna

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
120 replies to this topic

#109
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Azi, 14 mai 2018, se pare ca Vodafone ne ofera din nou surprize personalizate, daca accesam contul MyVodafone si suntem in ultimele luni de contract.Doar este HAPPYMONDAYS si..."Promoţiile Happy Mondays se arată în fiecare zi de luni şi sunt de fiecare dată diferite .Prinde-le pe toate numai în magazinul online sau în aplicaţia MyVodafone şi zâmbeşte de fericire toată luna mai!"*

sursa:Vodafone.ro

Edited by gump4, 13 May 2018 - 23:08.


#110
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Nimic nou.
Aceleasi minciuni cu 3 euro reducere la abonament care inseamna de fapt cresterea pretului abonamentului actual.

#111
Genesis

Genesis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,043
  • Înscris: 02.07.2007
3 euro reducere + voucher de 150 lei pt telefon (cod HAPPY100D) pt astazi.

#112
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
"O nouă săptămână de vară începe cu #HappyMondays!
Ia-ți acum un smartphone nou cu voucherul în valoare de 150 RON (cu TVA) din magazinul online Vodafone cu abonament pe 2 ani și împarte cu prietenii tăi cele mai bune momente din săptămână!

În plus, ai 3 euro reducere lunară la abonament pe toată perioada contractuală
Profită acum: http://bit.ly/HappyMondays_Vodafone

*Folosește codul CADOU150D în coșul de cumpărături!" *

*sursa:facebook.com/vodafonero

Edited by gump4, 11 June 2018 - 08:21.


#113
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Din nou azi , HappyMondays la Vodafone.
Reducere de 3 euro la abonamente reinnoite azi pe 2 ani cu unul din noua oferta(disponibila in MyVodafone) plus reducere 150 lei pentru un tel.nou.
Mai multe detalii pe pagina promotiei:
https://www.vodafone...mondays25062018

#114
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Din nou aceeasi minciuna, confirmata de Helper.
Reducerea inseamna de fapt cresterea pretului abonamentului actual.

View PostVodafone, on 28 februarie 2018 - 09:36, said:

Buna,
Pentru a se aplica si reducerea de 3 Euro este necesar sa alegi reinnoirea unui abonament din campania actuala. De asemenea, valoarea noului abonament ales si redus trebuie sa fie mai mare decat anteriorul plan tarifar avut.
O zi frumoasa!

Abia cand va disparea aceasta conditie putem vorbi de o reducere reala.
Pana atunci ramane cum am zis: minciuni.

Edited by danutz1, 25 June 2018 - 14:29.


#115
laur3ntziu00

laur3ntziu00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2016
Sau atunci când această ofertă va fi valabilă și pentru noii abonați ;).

#116
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postlaur3ntziu00, on 25 iunie 2018 - 19:15, said:

Sau atunci cĂąnd această ofertă va fi valabilă și pentru noii abonați ;).
Cand ai trimis ultima oara un feedback(pozitiv ori nu)catre Vodafone?
exista posibilitatea de imbunatatire a serviciilor daca Vodafone primeste de la cat mai multi, propuneri ori sesizari.

Dar stai, am uitat ca e mai simplu sa ne plangem pe forum(nesemnificativ ,fiind un numar prea mic de clienti nemultumiti,multi fiind subiectivi si mai putin obiectivi, plus ca Vdf are 10milioane de clienti), crezand ca astfel se vor rezolva anumite deficiente ori imbunatatirea serviciilor.

l.e:e si normal ca un client nou sa nu beneficieze de o oferta valabila pentru clientii vechi, din p.m.d.v.Dar ne-am obisnuit ca daca eu intru prima oara la tine in pravalie, sa obtin un pret mai bun decat un client vechi ce a avut o relatie corecta de multi ani.Ei bine, nu functioneaza asa lucrurile si asta e valabil oriunde, chiar daca nu convine treaba asta.

Si inca ceva, clientii ce doresc un abonament nou ori portare, oricum au oferte personalizate mult mai bune decat ce ofera ceilalti.Dar asta e valabil doar pentru clientii interesati real de un abonament.

Edited by gump4, 26 June 2018 - 14:23.


#117
laur3ntziu00

laur3ntziu00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2016
Sunt interesat real de un abonament nou, fie prin mutarea unuia dintre numere de pe pre-pay pe abonament, fie prin portarea altuia de la operatorul la care sunt acum.
Sa inteleg ca tie ti se pare normal ca o oferta sa fie oferta numai pentru anumite persoane? Acest ,, happy monday,, e destul de clar ca nu se adreseaza tuturor, ceea ce personal mi se pare o prostie ...
Acum aproximativ o luna am trimis ultimul feed-back, atunci cand m-am hotarat sa le dau o sansa.

#118
protecties

protecties

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,190
  • Înscris: 06.11.2008
Gump ce feedback? Crezi că cineva ne ascultă pe noi clienții ? Sau cumva lucrezi pentru Vodafone? Și-mi unde găsești toți termenii și condițiile promoției Happy Monday pe site-ul vodafone.ro și ai din partea mea toată stima...din păcate desi le-am dat nenumărate email-uri nu m-au ascultat din contra m-au tratat cu o aroganta demnă de stat în stat.

#119
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Pentru cei interesati, #HappyMondays este din nou valabila azi cu noi oferte diferite in MyVodafone,pentru clientii existenti la reinnoirile abonamentului pe 2 ani ,cu schimbarea cu unul din noua oferta(pe care o vedem in contul propriu MyVodafone)
Alte detalii le gasiti pe pagina promotiei:
https://bit.ly/HappyMondays_Vodafone

#120
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
E ceva nou in afara de faptul ca trebuie sa alegi un abonament mai scump fata de ce ai?

#121
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Inchis la cererea initiatorului.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate