Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Paradox MG6250

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
lmax25

lmax25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 16.11.2007
Salutari tuturor si LA MULTI ANI !

Am cumparat pentru uz personal un system de alarma wireless cu o centrala Paradox MG6250.

Problema este ca nu stiu sa ii fac upgrade de firmware.

Cei de la Paradox nu dau nici un fel de manual sau software fara sa ai cont la ei. Iar pentru a reusi sa-ti faci un cont pe PARADOX.COM ai nevoie de firma de instalare sisteme de alarma,etc.

Nu prea am gasit nici pe internet mare lucru...

Va rog sa ma ajutati cu niste link-uri catre site cu software pt alarme Paradox, sau cu orice credeti de cuviinta.

Cum pot sa-mi fact cont pe PARADOX.COM pentru a acesa sectiunea lor de download ?!

Va multumesc !

#2
radu2014

radu2014

    Settling down

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,484
  • Înscris: 04.10.2007
Ai nevoie urgenta de firmware-ul acela?
De ce consideri ca  nevoie numaidecat sa fie actualizat firmware-ul? Nu poti inrola senzorii, tastatura sau ce dificultati intampini?

Daca ai raspuns la intrebarile acestea, pot descarca eu pentru tine softul.

Edited by radu2014, 06 January 2018 - 00:55.


#3
Onan_Barbaru

Onan_Barbaru

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 21.08.2017

View Postlmax25, on 06 ianuarie 2018 - 00:26, said:

Cum pot sa-mi fact cont pe PARADOX.COM pentru a acesa sectiunea lor de download ?!
Nu e nevoie sa-ti faci cont. Are distribuitorul de la care ai achizitionat sistemul. Pentru suport tehnic, ia legatura cu ei.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate