Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Recomandare endocrinolog bun la institutul Parhon

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
catax4u

catax4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 16.05.2009
Va salut. Recent am aflat ca dl prof. Dumitrache C-tin la care am tot fost de cativa ani nu mai lucreaza la Parhon si deci va trebui sa merg la un alt doctor. Imi puteti recomanda pe cineva de acolo care sa se apropie macar de d-nul profesor? Am tot citit despre dr Catalina Poiana, dr. Loreta Paun, dr. Corina Neamtu, un anume dr. Badiu etc. Parerile sunt pro si contra, se sta cu orele pana intri la dansii, lucru care il faceam si la prof Dumitrache dar imi castigase increderea, nu m-a refuzat niciodata, m-a primit.

#2
Seteh

Seteh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 21.02.2009
O sa imi iau puncte dar....
In ultimul an nu a fost nici o intrebare despre endocrinologi... Azi deja sunt 3!!! Ce aveti bre? De la mancarea de sarbatori? Sau toti vreti sa va schimbati "forma"? Sa nu zic altceva...

#3
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,999
  • Înscris: 07.11.2006
Acei toti sunt de fapt unul si acelasi;
A inceput cataspo,acum e catax4u.
Daca vrem sa "scapam" de el/ea,nu avem decat o solutie:sa-i dam raspunsul cerut,fara ironii si fara batjocura.
Adica sa-i dati,pentru ca eu habar n-am sa-i raspund.

#4
catax4u

catax4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 16.05.2009
Nu stiu cine e "cataspo" si nici nu ma intereseaza. Intreb pt ca eu chiar sunt pus in situatia descrisa. Si nu ma duc la endocrinolog pt silueta sau alte nimicuri, am motive serioase pt care am ajuns acolo si nu-mi face nici o placere sa tot merg acolo din 6 in 6 luni si sa tot astept ore pe la usile cabinetelor, mai ales ca nu stau in Bucuresti. Am intrebat pt. ca poate mai merge cineva p-acolo si a mai avut de-a face si cu alti doctori care poate sunt de buna credinta si care sa nu te tina pe la usi si apoi sa-ti spuna ca nu te primeste ca are treaba. Nu va doresc dar voi care imi dati raspunsuri de genul celor de mai sus ati merita sa ajungeti o data sau de doua ori pe la acesti doctori sa vedeti cum este si apoi sa vedem ce mai spuneti. Incepe sa-mi para rau ca am deschis subiectul pe acest forum.

#5
jadcomp

jadcomp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,935
  • Înscris: 27.09.2006
catax4u da-mi mesaj privat si discutam. La prof. Dumitrache am fost si eu, de dr. Catalina Poiana stiu ca a fost un prieten, nu mai tin minte mai mult. Am si eu ceva experienta cu endocrinologi dar nu cu cei de la Parhon dar tot din Bucuresti.

#6
castoras

castoras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 786
  • Înscris: 28.12.2006
Cred ca eu sunt "castaspo" - nu incepeti sa vanati vrajitoare si conspiratii nu am nicio legatura cu alti useri, Sunt doar un pacient care incearca sa rezolve o problema - si pana acum toti medicii m-au trimis la plimbare. :(

Sorry daca a fost traficul intens, a fost pura coincidenta.

#7
Bianca-Nicuta

Bianca-Nicuta

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.04.2019
Buna ziua .
Pe prof.Dumitrache Constantin il puteti gasi la clinica Gral din Stefan cel Mare Bucuresti,prima consultație este de 350 lei iar consultatia dupa control este 200 lei si se repeta tot asa in functie de cum te chiama .

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate