Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

inchizitia softpedia

* * * - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

#19
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View Postserginho74, on 30 decembrie 2017 - 16:22, said:

Omul a ridicat o problema. Si-a spus civilizat ceea ce a avut de spus.
Subiectul nu il reprezinta el ci situatia in sine. Nu de alta dar vad ca au aparut binevoitori care nu au alta grija decat sa-i arate drumul pe unde sa plece. Stati linistiti ca asta stie oricine. Nu va mai grabiti voi cu sfaturi.
O fi civilizat ce-a spus, dar titlul nu e. Chiar dimpotriva. Si daca nu eram un om civilizat, chiar as fi spus ca e de tot kktu´. Doar ca, civilizat fiind, n-o spun. Decat pe aia cu sapca.

#20
LORELYAN

LORELYAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,704
  • Înscris: 15.08.2006
exista, sau trebuie sa existe, alte criterii in baza carora cineva poate REDUCE la calitatea de multumit/nemultumit prezenta pe acest forum
pun foarte mare pret pe calitate, asa ca nu-s surprins de tendinte !

#21
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View Postserginho74, on 30 decembrie 2017 - 16:44, said:

Cine neaga ca nu este diferita atmosfera comparativ cu ceea ce era in trecut, este incorect.
Era mult mai faina. Respectul fata de user era altul. Respectul intre useri era altul.
Moderatorii erau colegi nu doar intre ei ci cu toata lumea. Dar...
Doar ca, intre timp, s-a nascut Lili. Si mai cativa, fie-le tarana usoara!
Regulamentul, iti spune ceva? Daca l-ai citit, ma rog. Sau calitatea de "acceptat" pe forum?

Edited by myshyk, 30 December 2017 - 17:18.


#22
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,295
  • Înscris: 13.01.2011

View Postserginho74, on 30 decembrie 2017 - 16:22, said:

Omul a ridicat o problema. Si-a spus civilizat ceea ce a avut de spus.
Subiectul nu il reprezinta el ci situatia in sine. Nu de alta dar vad ca au aparut binevoitori care nu au alta grija decat sa-i arate drumul pe unde sa plece. Stati linistiti ca asta stie oricine. Nu va mai grabiti voi cu sfaturi.

De fapt, situația în sine este EL, că el este jenat, nu eu, tu, altul :)
Subiectivismul personal o să facă întotdeauna victime, orgoliul nefiresc la fel: ,,birna mea este mai mică ca paiul lui, eu sunt perfect/destept/frumos/devreme acasă, in rest, în jur, pute tot ".

#23
LORELYAN

LORELYAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,704
  • Înscris: 15.08.2006

View Postcrisstonne, on 30 decembrie 2017 - 17:24, said:

De fapt, situația în sine este EL, că el este jenat, nu eu, tu, altul Posted Image
Subiectivismul personal o să facă întotdeauna victime, orgoliul nefiresc la fel: ,,birna mea este mai mică ca paiul lui, eu sunt perfect/destept/frumos/devreme acasă, in rest, în jur, pute tot ".

foarte probabil ca unii sa se simta confortabil in lipsa prezentei altor useri !
aspect remarcat  !

si subliniat
"implicit idea de control
combinata cu idea de club excusivist"

Edited by LORELYAN, 30 December 2017 - 17:36.


#24
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Iar o dai in abureli.

#25
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014

View Postpasilla, on 30 decembrie 2017 - 16:16, said:

Daca nu vine cu intentii rele...
se pune daca sunt un om bun cu intentii rele?

#26
PoeOvidiu

PoeOvidiu

    Sunt de la țară și îmi place așa.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,568
  • Înscris: 07.12.2014
Dau eu o tuica de prune. Posted Image

#27
stancosty

stancosty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,091
  • Înscris: 17.03.2009

View Postradu2014, on 30 decembrie 2017 - 16:21, said:

Yo-s basist. Dar mnah, nimeni nu-i perfect.
Adică tu cânți la bas?
Da, are sens ... Sunt și contrabasiști, nu? :))

#28
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,685
  • Înscris: 13.10.2003
Astazi am fost ,,urecheat'' de userul serginho74 chiar la mine pe arie, in Poiana. Mi-a spus ca in expresia folosita de mine: ,,Ptr. banditii care ne conduc: sa va ia dracu cat mai repede!'' ma exprim vulgar, violent chiar, cum ca ptr. chestii mai soft eu am abuzat pe unii useri.
Nu a dat exemple, nici nu avea cum, nu am sanctionat niciodata pe cineva care a avut  pozitii transante contra unor politicieni, sa nu mai zic ca nu a fost  vorba de a nominaliza pe cineva. M-am simtit asa, ca un ,,inchizitor'' luat la bete de unul de  care am inceput sa ma plictisesc de cat l-am torturat. Posted Image
Nu m-am folosit nici macar de butoane ca sa-l pun la punct, am inteles de mai mult timp ca nu ne putem compara cu domnia sa din nici un punct de vedere.

Imi cer scuze ca am abuzat de facilitatea de a putea scrie pe un topic inchis si domnul in cauza nu poate sa raspunda. Putem continua unde doreste dansul: abuzuri, Head 2 Head, Poiana, Paradis, etc. Ca ,,inchizitor'' eu ma simt abuzat si bulversat.

Multi ani traiasca! Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate