Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 

Problemele Telekom Mobile pe care le-am intalnit

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
gabone256

gabone256

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 28.07.2015
Încă nu eu tot nu am acces la Orange 4g. Am făcut o sesizare prin mesenger și azi ma sunat cineva mi a cerut mai multe detalii și a zis ca da mai departe și atat. Sunt curios dacă problema asa este generala sau doae noi câtiva am fost mai norocoși?

#38
gabybcr

gabybcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,166
  • Înscris: 22.03.2008
Prin messenger pe facebook?

#39
gabone256

gabone256

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 28.07.2015
Da pe fb și ma uimit puțin când am văzut ca m au sunat ei!!

#40
gceusan

gceusan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 03.03.2016
buna! revin cu o recenzie vis avis de telefonia mobila de la Telekom! am un freedom 10...toate bune si frumoase! in orasele mare au investit masiv in echipamente, merge bine 4g! problema este ca in afara oraselor 3-4 km sare direct in 2g(date 0), nici macar 3g nu merge! pe Drumuri Nationale probleme mari la date, sta mult in 2g! marea concentratie e in oarase unde merge bine, dar cum iesi e varza! nu te poti baza in extern pe date deloc! Plus limitarea pe video e nasoala...supraveghez de la distanta camere de luat vederi si merge sacadat tare! in concluzie..pentru cei ce stau in orase eok...daca ai treaba pe afara ...nu recomand!

#41
slv0990

slv0990

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 519
  • Înscris: 12.02.2014
In afara oraselor predomina 2g, eu si in oras am zone unde nu am 3g, au acoperire 4g destul de buna, dar poate sa fie daca nu au Volte.

#42
cosmindima30

cosmindima30

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 31.08.2017
eu de pe 29.01 nu mai am 4G peste tot..s.a cam dus cu accesul la reteaua 4G a celor de la orange..si eu si sotia mea dorim sa reziliem abonamentele..asa nu se mai poate..am dat zeci de tel..mail.uri peste mil.uri..sesizari si sesizari..isi bat joc de noi..am ajuns sa spun si asta..nu m.a ajutat nimeni pana acum..voua v merge?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate