Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Zboara-n Panama!

* * - - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
38 replies to this topic

#37
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View PostQuantum, on 29 decembrie 2017 - 14:23, said:

Daca Matteo aranja un pic clipul si cuvintele (mai putine R-uri in cuvinte pt. asiatici) rupea planeta in doua! Bravo lui!
Cand era Ozone am tradus vreo 5 cantece pentru 20 de unguri, germani si francezi, la cererea lor expresa Posted Image
In anii 1960-70 a fost invazia britanica in muzica - Atentie mare! Acum vine invazia romaneasca! Posted Image
Nici nu trebuia sa traduca nimic! canta strainii Dragostea din tei mai bine ca romanii! E plin youtube-ul de toate natiile care canta melodia in limba romana (dar ei stiu ca melodia se numeste "Numa Numa")

Edited by stlk, 29 December 2017 - 14:29.


#38
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,552
  • Înscris: 15.06.2007

View PostMKdens24kw, on 29 decembrie 2017 - 08:59, said:

Da, am fost.
Dau un exemplu din Praga:
Vine un grup de "carcalaci" in piata la ceas . Ghidul le "bolboroseste" ceva, multi din ei au privirea in jos sau pe pereti. Ghida(carcalaca si ea) intra in magazinul de langa grup , iese cu un set de pliante voucher (va dati seama ca era pe felie cu patronul magazinului). Dupa ce le imparte voucherele intra toti si lasa 150-200E pe cristale.......
Clar ca nu-s "carcalaci" de rand. Mai toti au DSRL-uri si obiective de mii de euro pe ei.
Din 1.5miliarde de chinezi, mi se pare normal sa fie si cateva sute de mii sau milioane de milionari, care sa isi permita sa viziteze lumea.  
O cautare pe google si vad ca sunt chiar mai multi!

https://www.statista...f-millionaires/

Attached File  Screenshot_2017-12-29-14-40-45.png   50.34K   10 downloads

View PostBursul, on 29 decembrie 2017 - 13:57, said:

Nu e vorba de ascultat, ci sa fii la curent cu stirile. Nici eu nu ascult Inna, dar stiam de ea.
Nu l-ai prins tu pe cel mai mare fan al Innei aici pe forum. Erau niste discutii bestiale.
De ina e greu sa nu auzi. Este userul de youtube cu cel mai mare numar de abonati din Romania, peste 1milion.    

Pe mine ma distraza meseria de "youtube unboxer".. am gasit toate prostiile posibile

.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6xiIXv1vUA4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Poststlk, on 29 decembrie 2017 - 14:27, said:


Nici nu trebuia sa traduca nimic! canta strainii Dragostea din tei mai bine ca romanii! E plin youtube-ul de toate natiile care canta melodia in limba romana (dar ei stiu ca melodia se numeste "Numa Numa")
Defapt era "numa song"

#39
bilti

bilti

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,020
  • Înscris: 14.11.2006
si una de la costita ionita. cam la fel sunt miscarile.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/h4S-KYP45lY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by bilti, 29 December 2017 - 21:49.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate