Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54
 Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Dilema NetBet

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
NESCAFE1

NESCAFE1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 16.11.2013
Cei de la NetBet au un anumit sistem prin care ii cer posesorului contului sa le trimita poza dupa un act care dovedeste identitatea.
Majoritatea care joaca la ei stiu despre ce vorbesc, se mai numeste si "proces de validare al contului".

Am facut poza la buletin si le-am trimis-o, dar nu o data, ci de 4-5 ori.
De ce ? De fiecare data cand le trimit poza si ma loghez, imi tot apare fereastra cu "valideaza-ti contul in maxim 30 zile".
Cand pun poza cu buletinul si o trimit, ma loghez la loc si iar imi apare chestia cu validarea.

Este vreo eroare de la ei ?
Nu vreau sa ma pomenesc cu contul inchis dupa 30 zile, avand in vedere ca am facut ce mi-au cerut.
Ce este de facut sau care este problema ?

#2
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,066
  • Înscris: 24.02.2011
E vreo eroare, nu trebuie decat odata sa trimiti, dar cred ca dureaza ceva timp pana verifica.
Dar stii ca daca castigi ceva, te raporteaza la anaf si trebuie sa platesti impozit. Iar daca te faci ca uiti poti sa ai mari probleme mai tarziu.

#3
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,808
  • Înscris: 10.12.2006
Attached File  Untitled-1.jpg   106.89K   32 downloads

#4
NESCAFE1

NESCAFE1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 16.11.2013

View Postsandel1, on 25 decembrie 2017 - 18:31, said:

E vreo eroare, nu trebuie decat odata sa trimiti, dar cred ca dureaza ceva timp pana verifica.
Dar stii ca daca castigi ceva, te raporteaza la anaf si trebuie sa platesti impozit. Iar daca te faci ca uiti poti sa ai mari probleme mai tarziu.

Nu este nici o problema daca trebuie sa platesc la anaf.
Stiu ca se primeste o scrisoare prin posta sau ceva de genul, dar asta la sume mari.
Daca voi primii, voi platii. Este mic oricum impozitul.

Voiam doar sa rezolv aceasta chestie.

#5
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,808
  • Înscris: 10.12.2006
Le explici alora de pe livechat care e problema.

Scrisoare nu iti vine acasa, casele de pariuri trimit anual lista cu retragerile la ANAF, apoi daca tu vrei sa mergi sa declari banii aia e treaba ta, ANAF stiind deja ca ai inregistrat venituri. Nu conteaza suma.

#6
NESCAFE1

NESCAFE1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 16.11.2013

View PostMizu, on 25 decembrie 2017 - 19:17, said:

Le explici alora de pe livechat care e problema.

Scrisoare nu iti vine acasa, casele de pariuri trimit anual lista cu retragerile la ANAF, apoi daca tu vrei sa mergi sa declari banii aia e treaba ta, ANAF stiind deja ca ai inregistrat venituri. Nu conteaza suma.

Am rezolvat cu chat live-ul.
Mersi frumos pentru ajutor, sarbatori fericite !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate