Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Ce mi-ar oferi in plus S8+/Note8?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,480
  • Înscris: 31.07.2011
Buna,
Dat fiind faptul ca am o oferta buna pentru actualul S7edge ma gandesc daca intr-adevar merita trecerea la "noile" S8+/Note8. Am interactionat putin cu ele, e o schimbare dar nu care sa faca o diferenta colosala..cel putin la S8. Imi puneti spune daca merita acest deal ? Pentru al meu S7edge mi s-a propus un 1600ron.
Multumesc.

#2
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Telefonul pe care vrei sa il vinzi e in stare buna? Poate incerci sa mai cresti pretul. 1.600 daca arata si functioneaza impecabil mi se pare un pic putin.


Fiind doar o generatie diferenta intre telefoane nu se poate spune ca e un upgrade foarte mare, dar daca pe tine te face fericit, atunci cumpara-ti. S8-ul e un telefon foarte bun, cu care iti vei face treaba.

#3
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,555
  • Înscris: 23.09.2017
Si eu tot S7edge am. Sunt super multumit de el, ecran mare, baterie de 3500, se misca fluent etc. Ma bate gandul sa il schimb si eu, vreau un ecran mai mare, gen ca cel de pe s8/s8+. Insa chiar nu merita s8 sau s8+ facand trecere de la s7Edge. Eu astept s9/s9+ sa vad cu ce vine. Si poate la anul in iarna il schimb cu un s9, in cazul in care pretul poate scade pe la 2000 si ceva. Pana atunci s7edge cred ca imi va satisface foarte bine nevoile.

Edited by alex342, 24 December 2017 - 12:37.


#4
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 22.05.2003
Au aceeasi camera foto, in rest e jucarie noua, dar nu merita diferenta de bani.
1600 lei si mai pui cat? inca 1000 lei?

Iti recomand S8, pt ca versiunea + e mult prea LUNGA!

#5
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017

View Postcammelia08, on 24 decembrie 2017 - 12:14, said:

Ce mi-ar oferi in plus S8+/Note8?
Un ecran mai mare? :D

Edited by YourFan, 24 December 2017 - 13:04.


#6
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Eu am avut S8+ si l-am dat pentru a lua Note 8.
S8 si Note 8 sunt doua chestii total diferite.
1. Daca nu stii ce-ti aduce nou Note, nu este pentru tine, deci mergem la S8+.
2. Daca vrei ultimul S (pentru putin timp), merita 8+.
In cazul in care nu te regasesti in 1 sau 2, ramai cu 7...S7.

#7
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,480
  • Înscris: 31.07.2011
telefonul actual se comporta si arata exceptional.. nu cunosc foarte bine pretul real de vanzare.
Intrebarea facea referire efectiv la ceea ce simti din trecerea de la unul la celalalt. Note8 aduce acel pen si ceva aplicatii pentru dansul. stiu ce inseamna.
Nu am boala cronica de a avea ultimul terminal.. ci de a face afacere cat de cat rentabila cu cel pe care il detin si cel pe care il cumpar (nu din magazin, fireste).

#8
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,555
  • Înscris: 23.09.2017
Daca iti cumperi acum s8, o sa iti para rau de achizitie cand ai sa vezi S9. S8 il cumperi acum aproximativ la 2900-3000 lei (din magazin de incredere. Mai ieftin cu 2-300 lei de la bisnitari eu nu as avea incredere, mai ales cu un obiect asa scump). In concluzie, in februarie apare S9 pe la 3300-3500. Peste cateva luni pretul o sa scada pe la 2900-3000, exact cat este acum S8. Eu daca as fi in locul tau as mai astepta jumate de an ca sa imi iau direct S9. Cu atat mai muolt cu cat acum ai S7edge, un telefon care se tine tare pe pozitii.

Edited by alex342, 25 December 2017 - 09:02.


#9
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,480
  • Înscris: 31.07.2011
este foarte adevarat ceea ce spui alex..dar era in vizor si note8.

#10
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,480
  • Înscris: 31.07.2011
Este adevarat zvonul cu problemele la note 8?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate