Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus
 Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...
 Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...
 

Ce sa bag jos usa? (intra frig)

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
Eu sânt cocosul in casa  ,ce e aia gura nevestii ?!!

#38
GeorgeTrisina

GeorgeTrisina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,815
  • Înscris: 19.12.2011

View Postsilesax, on 25 decembrie 2017 - 19:29, said:

Eu sânt cocosul in casa  ,ce e aia gura nevestii ?!!
LOL!!! hai ca esti culmea!!! poti colinda lumea in lung si-n lat dar.... ai cuvantu meu ca "nevasta ca a mea... nu gasesti la nimenea"
Nevasta de la covalat de tara bunaaaa din toate punctele de vedere. Sa te fereasca Dumnezeu sa intri in gura ei ca esti deja mortaciune. Radem si glumim, dar... trebuie sa ne mai si descretim fruntile ca na.... e sarbatoarea Craciunului. La multi ani si sa ne vedem cu bine in 2018.

#39
PoeOvidiu

PoeOvidiu

    Sunt de la țară și îmi place așa.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,568
  • Înscris: 07.12.2014
Initiatorul cred ca a plecat la munte de sarbatori, asa ca nu il mai trage curentul pana dupa anul nou. Ca vad ca a disparut.

#40
MatusaTamara

MatusaTamara

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 09.01.2016

View Postnavistar_eagle, on 24 decembrie 2017 - 13:59, said:

N-ai inteles.El e "meseriasu".Dar intotdeauna trebuie sa fie altcineva devina.
La 2 cm distanta inseamna ca efectiv poti sa bagi mana pe sub usa.
Carcotasilor care sunteti Posted Image .
Era bine daca eram eu meseriasul, ca numai il plateam pe adevaratul Dorel cu 35 de milioane pentru manopera si acesti banuti imi ramaneau mie in buzunar, eheee ce bine imi prindeau de sarbatorile astea. Cand am spus ca diferenta este de 2cm sub usa am aproximat din ochi, dar am si masurat asa de curiozitate, si ce credeti???!!! Are 2,6cm.

#41
navistar_eagle

navistar_eagle

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 958
  • Înscris: 16.11.2017

View PostMatusaTamara, on 26 decembrie 2017 - 23:04, said:

Carcotasilor care sunteti Posted Image .
Era bine daca eram eu meseriasul, ca numai il plateam pe adevaratul Dorel cu 35 de milioane pentru manopera si acesti banuti imi ramaneau mie in buzunar, eheee ce bine imi prindeau de sarbatorile astea. Cand am spus ca diferenta este de 2cm sub usa am aproximat din ochi, dar am si masurat asa de curiozitate, si ce credeti???!!! Are 2,6cm.
Marfa, cand te besi , nu mai trebuie sa deschizi usa.

#42
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,622
  • Înscris: 06.03.2005
Exista normative cum scriam care sunt in sprijinul asigurari sanatatii, ventilatia este cea mai importanta parte la o camera de locuit.
Inchiderea ermetica nu este deloc sanatoasa, si nu este vorba doar de asigurarea unui flux de aer proaspat oxigenat si eliminarea compusilor toxici ce se acumuleaza, este vorba de asigurarea unei umiditati corespunzatoare, evitarea condensului, formarea de igrasie, mucegai, ciuperci, chestii care apar in cazul incaperilor ermetizate fara circulatie de aer.
Feresterele termopan moderne dispun de functii de ventilare pentru a evita ermetizarea chiar si iarna.Despre usi nici nu se pune problema sa ermetizeze, circulatia aerului este esentiala.

Attached Files



Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate