Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

Vodafone Smart Family - Unboxing

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
"Primul nostru unboxing: impartim cadourile de sub brad cu voi!"



"Campania  promotionala “Vodafone  Smart  Family - Unboxing” se  desfasoara  pe canalul  de  Youtube Vofafone Romania si pe pagina de Facebook Vodafone Romania incepand cu 21 decembrie , ora 10.00 şi încetează la data de 28 decembrie 2017, ora 12:00."

Regulamentul campaniei promotionale poate fi consultat aici: Regulament campanie "Vodafone Smart Family - Unboxing".

Sarbatori fericite tuturor!

*sursa:Vodafone.ro
   Youtube.com/

Edited by gump4, 23 December 2017 - 23:50.


#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
partikip

#3
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Mai bine ma uit la las fierbinti decat sa vad videoclipul acesta lipsit de inspiratie cu personaje fara viata in ele. Posted Image

#4
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Mai bine fac un unboxing la un dictionar EN-RO, poate asa gasesc o alternativa la cuvantul asta.

#5
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011
Nu gasesti, limba romana nu are resurse pentru asa ceva.

#6
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009

View Postbiogood, on 24 decembrie 2017 - 07:44, said:

Nu gasesti, limba romana nu are resurse pentru asa ceva.
Despachetare, dezambalare, scoatere din cutie?   Posted Image  Posted Image

#7
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011
Nu numai. Unboxing e acel tip de inregistrare video publicata pe YouTube in care omul scoate din cutie un produs si face o prezentare pe scurt. Iti dai seama ca stiu si eu ce inseamna unboxing in engleza, nu aveam nevoie de precizarile tale.

Edited by biogood, 24 December 2017 - 13:19.


#8
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Si uite asa se alege praful de limba noastra, ca oamenii din publicitate sunt prea gomosi sa caute alternative acceptate de toti.

#9
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,355
  • Înscris: 19.01.2015
Daca faceau reclama aceasta cu BRomania si cu Antonia (cum ar fi fost placut sa fie), participam si eu chiar daca nu castigam, dar asa...

#10
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Craciunul are o limba comuna....este o sarbatoare a familiei, un moment in care daruim si un moment in care primim, nu numai cadouri ci si multa iubire si afectiune, un moment in care stam la masa impreuna cu cei dragi, cu rudele apropiate ori cu rudele indepartate ori cu prietenii.
In spiritul Craciunului, Vodafone a ales sa desfaca si sa imparta cadourile de sub brad chiar si cu cei ce poate, din pacate, nu au familia ori prietenii aproape in jurul bradului....Si , inca o data , eu cred , ca limba vorbita nu trebuie sa ne desparta niciodata, in special de Craciun , ci trebuie sa ne uneasca...
Craciun fericit si linistit alaturi de cei dragi si in cea de-a doua zi!

Edited by gump4, 25 December 2017 - 18:08.


#11
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Inca se mai poate participa la aceasta campanie, pana maine, 28 decembrie 2017 la ora 12.00.

#12
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Campania a luat sfarsit.Numele fericitilor castigatori se afla intr-un comentariu pe pagina canalului de Youtube Vodafone Romania:Vodafone Smart Family - Unboxing.
Pentru a intra in posesia premiului, cei ce au castigat trebuie sa trimita un mesaj privat pe pagina Vodafone Romania de Facebook pana pe 2 ianuarie*: https://www.facebook.com/vodafonero
Felicitari castigatorilor!
*pentru informatii complete, regulamentul campaniei.

p.s:eu am participat, dar nu am castigat sticla de vin...ramane pentru la anu'...Posted Image

Edited by gump4, 29 December 2017 - 10:43.


#13
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Si eu tot la sticla de vin am tintit. :) Vazusem ca niciun alt utilizator nu a avut vreun comentariu care sa contina cuvantul „vin”, pana sa fiu eu primul in 27 decembrie. Cel putin pe canalul de YouTube. Intre timp au fost vreo 3 pana la final. Si probabil mult mai multi pe FB, de unde a si fost extras castigatorul.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate