Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Cartela sim scoasa

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
petricahrisca

petricahrisca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 21.12.2013
Salut. De ceva timp a trbuit sa imi schimb cartela sim. Am primit una noua cu 4g. Toate bune si frumoase,dar dupa 1 luna a inceput sa imi arate mesajul "cartela sim a fost scoasa apasati ok pentru restart". Am schimbat din nou cartela dar nimic. A mai intalnit cineva aceasta problema ?

#2
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,390
  • Înscris: 08.02.2011
O fi telefonul defect, slotul pentru SIM cu contacte imperfecte, schimba-l la un service ( daca zici ca ai incercat cu alta cartela si la fel face )

#3
SpeedDemon

SpeedDemon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,019
  • Înscris: 18.05.2009
Da, asa facea si S4-le meu adeseori... dupa ce a adunat mai multe probleme am renuntat la el. In prinicpiu cand arata mesajul, scoti cartela, o bagi la loc si speri, e vorba de pozitie.

Edited by SpeedDemon, 17 December 2017 - 16:50.


#4
petricahrisca

petricahrisca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 21.12.2013
Am schimbat deja slotul de sim .

#5
gabi_tz

gabi_tz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 886
  • Înscris: 19.11.2007
Este o problema comuna la S4. Nu este slotul SIM, este placa de baza defecta. La fel a fost si la mine. Am schimbat placa de baza de 5 luni si nu am mai primit mesajul cu SIM-ul.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate