Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

alegere epilator 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Ma gandesc la un epilator bun, pana in suma de 400 de lei. Eventual si cu o extragarantie. Important e sa faca treaba buna. Dupa ce am sondat piata, m-am oprit la Braun Silk-epil 5185. Bine, e scump acum, 300 de lei. A fost si 234. Lasand pretul la o parte, e bun sistemul acesta de pensete? Epilatoarele de la Philips cica au pensete din ceramica. Epilatorul din link are 40, dar metalice.

#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Mai strange niste banuti si cumpara un IPL. Nu te grabi.

#3
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Nu vreau IPL. Posted Image  Am eu piticii mei.Posted Image Cu un epilator d'asta nu cresc firele in 3 zile si nu fac nici cancer, zic eu. Aaa, nu degeaba m-am oprit la epilatorul de mai sus. Cele cu acumulatori nu pot fi folosite in timp ce se incarca.

#4
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Da ce vrei fata mea epilator asa de scump?
Eu vreau sa cumpar un epilator pana in 100 de lei https://www.emag.ro/...0/pd/E9KSNBBBM/
Si sa nu zici ca este pentru sotie, vreau sa il cumpar pentru mine pentru parul de la subtioara ca imi este lene sa dau cu masina de tuns.

#5
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

View Postpasilla, on 15 decembrie 2017 - 20:02, said:

Mai strange niste banuti si cumpara un IPL. Nu te grabi.
O porcarie !
Imputi casa cu miros de par ars ...

#6
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
L-am luat pe cel din primul mesaj de la Altex cu 234 de lei. Si cu extragarantie 2 ani, 33,49 de lei. Ramane de vazut cat de fiabil este.

#7
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
In Auchan.

#8
black_dizzy

black_dizzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 26.07.2007

View PostArgent, on 15 decembrie 2017 - 20:54, said:

Da ce vrei fata mea epilator asa de scump?
Eu vreau sa cumpar un epilator pana in 100 de lei https://www.emag.ro/...0/pd/E9KSNBBBM/
Si sa nu zici ca este pentru sotie, vreau sa il cumpar pentru mine pentru parul de la subtioara ca imi este lene sa dau cu masina de tuns.

Pe asta il am si eu si e foarte bun. Am avut unul similar (cred ca alta editie) care mi-a tinut vreo 4 ani dupa care a cedat cablul (posibil sa il fi "impachetat" eu aiurea) si acum vreo 2 ani mi-am luat la fel, n-am nicio problema cu el.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate