Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Blocare numar de telefon

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

View Postdorin_2k, on 14 decembrie 2017 - 21:47, said:

TU poti sa faci ceva.
Il pui in blacklist (blochezi).
S-a zis deja , de ce repeti acelasi lucru ? Sa faci nr de postari ?

View Postdexlab, on 14 decembrie 2017 - 21:31, said:

- bloheaza.l la lista negra a mobilului .


#20
qqn

qqn

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 08.12.2017

View Poststlk, on 15 decembrie 2017 - 01:34, said:

Bravo tie, raspunzi dar nu vorbesti! La ce ai mai raspuns?
Bravo tie, esti analfabet functional.

View Postqqn, on 14 decembrie 2017 - 21:00, said:

am raspuns si nu a vorbit.
EU AM RASPUNS
CEL/CEA CARE A SUNAT NU A VORBIT

#21
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,501
  • Înscris: 25.10.2007

View Postalexa32, on 14 decembrie 2017 - 22:26, said:

...si astfel agenda ta va fi vazuta de toti ceilalti.
Nu-i obligatoriu sa ii dai acces pe agenda

#22
mcoroama

mcoroama

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 24.02.2018

View Postrosix, on 14 decembrie 2017 - 21:33, said:



NU... De regula cand va suna o persoana din call-center, daca nu doriti sa discutati cu ea, refuzati politicos.  Sa stiti ca nu vorbiti la telefon cu compania Telekom (care nu da doi bani pe voi) ci cu un angajat muritor de foame, care incearca si el sa-si faca jobul, rugandu-se sa mai reziste inca o luna in contract cu idiotzii care ii sufla in ceafa.

Incearca sa isi faca job-ul??? Astia sunt ca termitele si trebuie calcati pe cap, fie ca sunt angajati de jos. Niste spurcati de astia au umblat pe teren si pe un vecin de 85 ani l-au prostit si acum omul este obligat sa plateasca 145 ron pe luna. Totul a inceput cu intrebarea: "nu vreti sa treceti la tv pe digital?". Omul nostru s-a gandit ca altfel i-ar vedea pe cei de la etno... bla bla... I-au spus ca nu costa nimic trecerea si ca va plati doar undeva la 40 lei. S-a gandit ca nu moare de 8 lei in plus si a acceptat. Jegosului de pe teren atata i-a trebuit. I-a facut un abonament complet, cu internet, fix si mobil. Omul nostru a semnat ce a convenit si dupa aia s-a trezit cu factura de care ziceam. Am fost cu el la un sediu telekom si am facut un scandal monstru + o plangere la politie de inselaciune. Sunt curios ce se va rezolva. Saracul batran este speriat ca va trebui sa plateasca aceasta suma dintr-o pensie de 520 ron. Judecati voi cine sunt acesti "amarati de angajati". Sunt niste jegodii si de asta unii urasc telekom-ul din tot sufletul.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate