Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Camera jvc gc-px 10 e

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
vasile1966

vasile1966

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 08.02.2009
Buna ziua,
Am primit o camera gc-px 10 , merge destul de bine, la cat ma pricep eu.
Am o nelamurire , nu vrea sa se conecteze cu calculatorul sau laptop-ul .
Apare pe ecran cautare , iar din cand in cand apare un laptop , dar secvential , nu tine mult. Pe calculator nu se simte nimic la introducerea mufei , m-am uitat si in device , nu se schimba nimic.
Ce pot sa fac , ca sa  o recunoasca pe calculator, nu am avut niciodata camera , asa ca multe cunostinte nu am , iar pe sit-ul lor JVC nu mai apare acest model
Multumesc , anticipat

#2
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,224
  • Înscris: 13.03.2017
Depinde ce sistem de operare folosesti + placa video
Camera este destul de veche si nu merge pe windows 10 de exemplu
Iata specificatiile;

OS: Microsoft® Windows® XP Home Edition/Professional (pre-installed, SP3) - Microsoft® Windows Vista® Home Basic/Home Premium (32-bit/64-bit edition, pre-installed, SP2) - Microsoft® Windows® 7 Home Premium (32-bit/64-bit eidition, pre-installed)

CPU:Intel® Core™ 2 Duo at least 2GHz (Intel® Core™ 2 Duo 3GHz or (Intel® Core™ 2 Quad, at least 2GHz recommended. Required for 1080/50p playback and editing)

RAM:At least 2GB

GPU:At least Intel® G45, at least NVIDIA GeForce 8000 series (except 8800GTX, 8300), at least ATI Radeon HD2000 (except 2900)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate