Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!
 Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...
 orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 

Software management agricol

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Dts99

Dts99

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 12.01.2015
Salutare, de ceva timp sunt in cautarea unui software de management agricol. După o scurtă triere a pieței, am descoperit 3 produse: Agriso, Isagri si Vitalfields.
A lucrat cineva cu unul din aceste produse?

Multumesc anticipat.

#2
marinel1976

marinel1976

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 831
  • Înscris: 18.01.2016
Din cele 3, am văzut ce face isagri. Mi sa parut atît de complet ca poti sa-ti ghidezi activitatea după el iar în versiunea "full" are gestiune si contabilitate primară, chiar prețurile pesticidelor si mai cîte... dar si pret 2800euro f.tva

#3
Dts99

Dts99

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 12.01.2015

View Postmarinel1976, on 15 decembrie 2017 - 21:56, said:

Din cele 3, am văzut ce face isagri. Mi sa parut atît de complet ca poti sa-ti ghidezi activitatea după el iar în versiunea "full" are gestiune si contabilitate primară, chiar prețurile pesticidelor si mai cîte... dar si pret 2800euro f.tva

Mulțumesc de opinie! Și eu ma orientasem spre ei, in urma unei discuție telefonică cu o agenta de vânzări de la ei, mi s-a comunicat ca prețul e per Ha. Partea proasta e ca am stabilit 2 dați de vizitare cu agenta, iar aceasta nu a mai arătat interes și îmi vine cam greu sa rog pe cineva cu banii mei.

#4
tauru242

tauru242

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,107
  • Înscris: 06.09.2005
Dupa parerea mea la o ferma mai mica de 1000 de ha nu merita banii. Utile sunt, dar imi par mult prea scumpe pentru ceea ce ofera.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate