Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 

Rāzi ca prostu'

* * * - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#1
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GiB8ktTyevU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

PS: originalul pentru Romania.

#2
xe3nder

xe3nder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.08.2014
Da, e fun... Sunt si ceva glume care iti pun putin mintea la contributie!

#3
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Mi-e si teama sa deschid videoul. Daca imi vine sa rad la vreo faza inseamna ca sunt prost? :w00t:

#4
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Astea-s Dad Jokes, pentru noi. Ce ati auzit inainte sau dupa, sunt luate din afara inspirate de romani si copiate de mizerabili.

#5
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Is vechi video-urile astea.

#6
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
pufonel nu le stie. Si daca stie cel putin o gluma din clip, precis e copiata de un roman care s-a inspirat din original.

#7
Uteib

Uteib

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 08.06.2017
Asa ceva!!!Posted Image

#8
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

 marga32, on 12 decembrie 2017 - 22:26, said:

Astea-s Dad Jokes, pentru noi. Ce ati auzit inainte sau dupa, sunt luate din afara inspirate de romani si copiate de mizerabili.
Nici nu tebuia sa te chinui sa ne spui ca oricum sub video scrie clar:

Quote

Înainte să aruncați cu pietre și alte obiecte contondente, ne asumăm faptul că am copiat un format deja existent pe net la americani, dar am dorit să facem pentru voi varianta românească.

Edited by stlk, 12 December 2017 - 22:32.


#9
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Parca-mi pare rau ca am deschis eu subiectul. Prea subtil pentru unele minti din vremurile noastre, prea (placut) surprinzator, tinand cont de valul care se vrea amuzant si esueaza lamentabil. Gata, ma opresc. Distractie placuta!

#10
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011
[ http://img.picturequotes.com/2/315/314381/thats-so-funny-i-forgot-to-laugh-quote-1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ http://img.picturequotes.com/2/315/314381/thats-so-funny-i-forgot-to-laugh-quote-1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ http://img.picturequotes.com/2/315/314381/thats-so-funny-i-forgot-to-laugh-quote-1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ http://img.picturequotes.com/2/315/314381/thats-so-funny-i-forgot-to-laugh-quote-1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ https://media.makeameme.org/created/so-funny-i-ygvl1h.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#11
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008
Trebuie sa nu uitam ceva: acelea nu sunt glume, glumele adevarate sunt facute de utilizatorii Softpedia!
Sa facem si ocoteala, cate likeuri a primit video-ul de mai sus de la voi si cate ati primit voi de la ceilalti (in subiectul asta)?

Cele mai bune glume sunt cele reale!
Cum e asta de exemplu:
Daca vrei sa razi de altu' ca prostu...chiar razi!... daca mai poti!
Sursa cu sunet

Edited by stlk, 12 December 2017 - 23:04.


#12
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Iti dai seama ca la asta se raporteaza amuzamentul de pe forum. Cu conditia sa nu mai modifici mesajul.

#13
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008
Sa nu-mi spuna baietii ca nu vor sa joace si ei o carte in felul asta?

#14
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,009
  • Înscris: 09.12.2015
33 % au fost glume bune, 33% au fost glume cât de cât o.k. și 34 % au fost glume abstracte sau prea ambigue

#15
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Buni! Pe genul asta de glume au inceput sa se axeze comediantii de stand up. Nu sunt nici glume prea inteligente, ca atunci nu ar mai avea cine sa rada. Sunt potrivite pentru media populatiei.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/A0Q--Q-xKtY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#16
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,885
  • Înscris: 07.08.2008

 stlk, on 12 decembrie 2017 - 22:57, said:

Sa nu-mi spuna baietii ca nu vor sa joace si ei o carte in felul asta?
Din cate imi amintesc, era sa imi iau niste puncte cadou cand am postat gif-ul asta pe forum Posted Image sa nu ai noroc mai multPosted Image

#17
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

 tigerheart, on 12 decembrie 2017 - 23:28, said:

Din cate imi amintesc, era sa imi iau niste puncte cadou cand am postat gif-ul asta pe forum Posted Image sa nu ai noroc mai multPosted Image
Adica ? Daca ma puncteaza pentru asa ceva , o sa raman uimit! parca cine stie ce am pus, femei imbracate asa gasesti la tot pasul chiar si la tv prin emisiuni care nu au macar +12

marga32 (si nu numai ea) are/au poza de profil mult mai obscena decat giful ala si defileaza cu  ea/ele pe tot forumul!

Edited by stlk, 12 December 2017 - 23:55.


#18
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,885
  • Înscris: 07.08.2008

 stlk, on 12 decembrie 2017 - 23:42, said:

Adica ?
Adica sper sa nu primesti ceva avertisment. Eu stiu ca m-am ales doar cu postarea stearsa pe topicul Funny Movies & Animation.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate