Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Joc similar Uncharted pe Xbox

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
De curand m am hotarat sa imi vand ps4 si sa revin la xbox , controlerul face diferenta.

Singurul si unicul joc care intr adevar m a prins rau de tot pe ps4 a fost si este Uncharted, joc ce este exclusiv pe ps4. Dupa parerea si gusturile mele, un joc exceptional din toate punctele de vedere.

Ce joc similar ca si actiune aventura, grafica, poveste, dinamic ...exista pe xbox? Ceva cat se poate de simiar.

#2
whiteboy

whiteboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 18.12.2007
Cred ca cel mai apropiat joc ar putea fi Tomb Raider, desi nu prea vad nici un joc asemanator cu Uncharted, acesta fiind d.p.m.d.v. unic.

#3
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,490
  • Înscris: 19.04.2009
Uncharted e fenomenal... dar e doar pentru PS4. Asemanator nu stiu, nu atat de lung. Cum s-a zis, ar mai fi Tomb Raider.

Ia si un One, pastreaza PS-ul. Sunt unele exclusivitati si pe One. Sau cauta un controller 3rd party in forma celui de la One. Surprinzator, eu m-am xboxuit vreo 10 ani si anul trecut am pus mana pe PS4... ma obisnuisem repede.

(imi vine sa va bat, nu m-am mai jucat de mult Posted Image )

#4
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,857
  • Înscris: 06.01.2008
Legat de controller, din ce am vazut Nacon Revolution Pro se apropie de forma celui de pe Xbox.

Edited by Hider141, 12 December 2017 - 13:57.


#5
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006

 Hider141, on 12 decembrie 2017 - 13:57, said:

Legat de controller, din ce am vazut Nacon Revolution Pro se apropie de forma celui de pe Xbox.
Buna ideea

Din cate vad,conectivitatea e doar prin cablu

Raise of The Tomb Raider l am dovedit pe ps4....bun joc, intr adevar e ceva similar cu Uncharted.

#6
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,857
  • Înscris: 06.01.2008

 cuculea, on 12 decembrie 2017 - 14:09, said:

Din cate vad,conectivitatea e doar prin cablu
Da, asa e din cate stiu. Oricum, eu nu as renunta la PS4 din cauza controllerului, mai ales la ce titluri urmeaza sa apara in curand: The Last of Us 2, Detroit: Become Human, Death Stranding si altele.

 cuculea, on 12 decembrie 2017 - 14:09, said:

Raise of The Tomb Raider l am dovedit pe ps4....bun joc, intr adevar e ceva similar cu Uncharted.
Am jucat si eu seria Uncharted si cele 2 jocuri recente din seria Tomb Raider, dar per total mi-a placut mult mai mult level design-ul si atentia pentru detalii din Uncharted, mai ales din 4. Plus o mare parte din jocuri le joci impreuna cu prietenii lui Drake si interactionezi/colaborezi cu ei, nu aproape singur cum e la Tomb Raider.

Edited by Hider141, 12 December 2017 - 14:16.


#7
M15TER105

M15TER105

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 05.02.2016
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HEd9AYvV0x8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Hmm.... Dpmv Last of Us e peste Uncharted, dar tine de gusturi :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate