Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Astazi am vazut..

- - - - -
  • Please log in to reply
4475 replies to this topic

#1
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
Acesta e un topic in care putem sa mai spunem ce am mai vazut nou pe soselele patriei.Eventual putem pune poze (facute de noi sau de altii). Va rog insa sa fie facute in romania sau sa fie facute de un roman. Daca ve-ti uploada imaginea pe forum incercati sa evitati sa puneti imagini mari (sa zicem de peste 500-600k).


Incep eu cu o noua Toyota yaris care mi s-a parut mai putin atractiva decat in poze si cu limuzina aia chrysler alba de care s-a mai vorbit pe forum.

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
ce am mai vazut azi. Un Renault Grand Scenic 2 (adica un Scenic 2 cu ampatament marit), un Peugeot 307 negru cu stopuri altezza si noul yaris de data asta la dealer. Impresiile mele

-se sta bine in spate, eu cel putin nu am avut probleme cu picioarele.
- un lucru naspa, la fel ca la Logan se observa surubul cu care e prins manerul interior.
- plasticul la fel ca cel de pe aygo, nu mi se pare stralucit acum ca am pus mana pe el, e prea "tare" si nu stiu.. plasticos, in orice caz nu mi-a placut
-butoanele cele 2 din jurul display-ului cd-playerului sunt facute dintr-un plastic destul de dubios, nu e placut deloc la atingere
-scaunul soferului nu are sustinere laterala, si la un logan e mai pronuntata sustinerea laterala
- nu imi place faptul ca in jurul schimbatorului (versiunea manuala) e pus plastic in loc de imitatie de piele (sau musama ce e la logan), iar nuca schimbatorului e prea scurta
-cand am invartit putin comenzile climatizarii ceva suspect s-a auzit in spatele lor.. habar nu am ce poate fi
- imbinare destul de ciudata a torpedoului inferior, da impresia de ieftin, nu stiu cum sta pasagerul , banuiesc ca destul de prost

Cam astea au fost impresiile mele (cele mai multe negative)..

Edited by romaximusro, 21 February 2006 - 15:10.


#3
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
mai adaug si un mercury cougar pe lista (care e de fapt varianta americana al lui Ford cougar) cu numere de vs

#4
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
o chestie fotografiata de altii pe soselele patriei: Dacia 1310 break limuzina:)

Attached File  Limuzina.JPG   48.69K   1346 downloadsAttached File  Picture_208_1_.jpg   490.53K   1416 downloads

#5
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003
Un ML Brabus.
Scuze de calitatea pozelor.
Jentile sunt fenomenale, si masina mananca pamantul. Eu am tot alergat cu Brabus B10 de prin 98 si e criminala masina.
Oricum la cum se aude motorul, 90% e un full Brabus si nu numai kit exterior.

Attached Files


Edited by MATRIXU, 22 February 2006 - 15:56.


#6
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
:inlove: frumoasa si periculoasa masina. Singurul lucru pe care il am de obiectat sunt jantele ce au un diametru prea mare pentru linia generala a masinii.

#7
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003
Cautand pe net am gasit cateva informatii si poze despre noul ML "facut" de Brabus. Din poze toate masinile au suspensie sport, insa cea care am pozat-o eu se pare ca nu prea are. Si nu prea cred eu sa fie modificare si la motor fara o suspensie sport. E posibil sa fie doar kit exterior Brabus + evacuare ceva, ca prea suna fioros.

Edited by MATRIXU, 22 February 2006 - 16:02.


#8
cststefan

cststefan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 18.12.2005
Attached File  Image006.jpg   18K   529 downloadsAttached File  Image007.jpg   16.41K   437 downloadsAttached File  Image008.jpg   16.75K   407 downloadshment][quote name='MATRIXU' date='Feb 22 2006, 16:00' post='1277324']
Cautand pe net am gasit cateva informatii si poze despre noul ML "facut" de Brabus.
Super tare masina!Pacat ca n-ai si niste poze din fata cu masina...Eu am vazut una des la mine pe strada(man, ce vecin invidios sunt) si  mi se pare faina masina. Apropo de cele mai tari masini vazute, uitati aici un Nissan 350Z!! Scuzati caliataea pozelor!Am mai vazut si un Porsche Cayenne cu kit-ul de la Tech-Art Magnum, care fusese prezentat la salonul auto de la Frankfurt cu numai cateva saptamani in urma.

#9
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
acum cateva luni am vazut si eu un Nissan 350z portocaliu. Insa masina nu m-a impresionat asa de mult .. Iar interiorul mi s-a parut un pic cam slabut pentru pretul cerut pe el.

#10
yo_2fast4u

yo_2fast4u

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 22.01.2006
foarte frumos. cu forma asta...  stie cineva ce pontiac e?

Attached Files



#11
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
este fratele lui chevrolet camaro , numit pontiac transam.

#12
mc_h

mc_h

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 594
  • Înscris: 07.10.2005
heh astazi am vazut un S500 nou  :coolspeak:  parcat fix langa un seria 7 facelift  :naughty:
n-am poze insa ...

dar am poze cu :

audi tt (slaba calitatea la poze...dar era telefonul meu vechi)
Attached File  Picture_2_.jpg   20.51K   777 downloadsAttached File  Picture_11_.jpg   21.57K   812 downloads

shelby mustang (cu mobilul nou  :P )
Attached File  Picture_3_.jpg   90.7K   284 downloadsAttached File  Picture_1_.jpg   93.43K   408 downloads

un fel de m3 nou (cred ca are numai jante, spoilere si interior modificate pt ca nu exista modelul inca...)
Attached File  Picture_4_.jpg   15.6K   387 downloadsAttached File  Picture_5_.jpg   18.01K   221 downloadsAttached File  Picture_2_.jpg   13.5K   382 downloadshment]


poate ca nu sunt cine stie ce in bucuresti...dar in provincie ies in evidenta  :peacefingers:

#13
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
ultimul BMW cred ca este un serie 3 cu pachet m.

#14
mc_h

mc_h

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 594
  • Înscris: 07.10.2005
exista pachet m oficial la seria 3 E90? e doar optic sau si pe dedesupt e modificat?

#15
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
da exista si e doar un pachet optic

Attached File  BMW_3_Series_with_M_Sports_pkg.jpg   67.61K   182 downloadsAttached File  BMW_3_Series_with_M_Sports_pkg_2.jpg   69.01K   167 downloads
Attached File  BMW_3_Series_with_M_Sports_pkg_3.jpg   73.03K   122 downloadsAttached File  BMW_3_Series_with_M_Sports_pkg_4.jpg   66.75K   141 downloads

#16
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
ferrari 612. Observati totodata si Dacia aia din planul indepartat incarcata pana la refuz

Attached File  Resize_of_img_0326_245_188.jpg   95.65K   1699 downloads

#17
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
ce am mai vazut astazi: un Kia cerato hatchback cu volan pe dreapta cu numere de irlanda si noul Ford fusion cu facelift, albastru. Arata mult mai bine masinuta acum, parca e mai bine inchegata.

#18
Piniuli

Piniuli

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,691
  • Înscris: 09.01.2006
Pe asta l-am vazut la un dealer auto in Tg Mures. E un Mustang dar nush ce marca exact  :P

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate