Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 

demontare ford 6000cd

  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
luciaus

luciaus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 02.12.2017
Salut! Am si eu o problema cu cd player-ul Ford 6000cd..am luat cheile alea cu care sa il pot scoate si nu am reusit.. Le-am pus cu partea care prinde spre interior cum am vazut pe net. Deci nu cred ca le-am bagat gresit. In partea din stanga au mers super bine, dar in partea din dreapta nici macar nu iesea putin cd player-ul..
Apoi am fortat putin sa scot acele cheite..le-am scos foarte greu si acum vad ca in dreapta jos nu mai tine bine cand bag cheita aia..cred ca am fortat.. Intra in locasul ala, dar trebuie sa aiba o pozitie anume ca sa nu iasa inapoi..de obicei iese din gaura aia.
Stie cineva ce pot sa fac in situatia asta? M-am chinuit foarte mult si nu misca deloc..decat partea din stanga care sigur va iesi. Dar nu stiu ce sa fac acolo in dreapta..
Parca e intepenit..banuiesc ca nu a fost scos niciodata de acolo.

Edited by luciaus, 08 December 2017 - 22:38.


#2
Fratello

Fratello

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,613
  • Înscris: 14.02.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8Y5FRyvaYy4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
luciaus

luciaus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 02.12.2017
Asta stiam deja.. Tragi doar din stanga pana iese mai mult si dupa si din dreapta? Eu am vazut ca se trage de toate 4 deodata. In video aici parca vad ca se trage din stanga sa iasa mai mult si dupa iese singur si din dreapta si tragi si de acolo? Imi e sa nu trag doar din stanga foarte tare si sa stric ceva. Cum am spus..partea din dreapta zici ca e intepenita

#4
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006
În dreapta sigur ai înfipt cheițele invers ca-n stînga?

#5
luciaus

luciaus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 02.12.2017
Da, ca in video cu prinderea spre interior

#6
luciaus

luciaus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 02.12.2017
Am reusit. Multumesc!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate