Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

M-am trezit martor fara sa stiu nimic

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#19
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,139
  • Înscris: 15.05.2008
pai aici e beleaua,am intrebat cum au ajuns la mine,ce numar as fi apelat sau am fost apelat,ei nu stiu acest aspect, ca asa au primit de la operator,de la care operator,iar ei din nou nu stiu,
mi-au dat ceata totala

View Postslai, on 08 decembrie 2017 - 23:33, said:

Pai vinzi cartele, sa nu spui ca macar aia de la firmele de telefonie nu te stiu.
sunt cat de cat cunoscut in distributie,de asta si vreau sa aflu care e faza,sa stiu la cine nu mai raspund la tel.

#20
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
Stai linistit si zi mersi că nu te a văzut vreo babă chioară si senilă cum l ai omorît pe vreunu.

#21
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,139
  • Înscris: 15.05.2008
e suficient ca a gresit usa,a batut prima data la asta deasupra mea,avem amandoi acelasi prenume

#22
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postceanu1980, on 08 decembrie 2017 - 23:44, said:

pai aici e beleaua,am intrebat cum au ajuns la mine,ce numar as fi apelat sau am fost apelat,ei nu stiu acest aspect, ca asa au primit de la operator,de la care operator,iar ei din nou nu stiu,
mi-au dat ceata totala

N-au vrut sa spuna ca sa nu-l suni pe ala, sa se dea la fund.. Dar o sa le spui cine este cand te vor intreba. Doar esti nevinovat, nu?

#23
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,139
  • Înscris: 15.05.2008
daca se va adeveri ceva si voi putea sa ajut,cu mare drag,nu suport hotii sau cei care gasesc ceva si au posibilitatea de a returna si nu o fac

Edited by ceanu1980, 08 December 2017 - 23:55.


#24
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postceanu1980, on 08 decembrie 2017 - 23:54, said:

daca se va adeveri ceva si voi putea sa ajut,cu mare drag,nu suport hotii sau cei care gasesc ceva si au posibilitatea de a returna si nu o fac

N-are ce sa se adevereasca. Or sa te intrebe, probabil, de un numar din agenda pe care l-ai format sau la apelul caruia ai raspuns.

#25
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Daca se termina si cu amprentare inseamna ca te vizeaza pentru altceva dar nu pot sa te acuze direct .

#26
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,204
  • Înscris: 23.08.2014

View Postceanu1980, on 08 decembrie 2017 - 22:32, said:

Ieri am fost cautat de politie acasa(un civil),negasindu-ma la domiciliu am stabilit sa trec azi pe la ei
Imi aduce la cunostinta speta,este o plangere de la Braila ca s-ar fi furat un telefon si in urma verificarilor(imei) s-a gasit un nr de tel si s-a scos lista apelurilor de acolo si asa au ajuns la mine,mi-au fost prezentate 5-6 numere de tel,eu nestiind nici un numar din alea,nici macar nu mi-a putut spune ce operator sau ce numar si in baza la ce au ajuns la mine.Fapta s-ar fi petrecut in mai anu asta,pe cand eu in Braila nu am fost in viata mea,nu cunosc pe nimenea acolo
Prima data am crezut ca e caterinca,se vede ca nu este
Ce mai pot face sa vad in baza a ce am iesit eu aici,toate datele de identificare erau corecte,am uitat sa vad daca era trecut serie si nr C.I.
Declari toate astea la politie, sau mai mult daca stii si aia e.

#27
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012

View PostPhobos, on 08 decembrie 2017 - 23:09, said:

Acuma stii ce-ar fi tare, sa mergi la sectie, sa spui hotarat si cu voce tare "Da! Stiu eu tot, va explic eu totul, bine ca m-ati chemat!", si sa incepi sa umpli foi dupa foi, zeci, sute, cu tot felul de aberatii, lucruri fara noima, conspiratii, caracatite, reptilieni, rapiri de extraterestri, crime inchipuite, guverne din umbra, etc. Si sa mai faci si circ daca nu esti lasat sa continui. :D
Ca in the usual suspects :) sa se transforme intr-un Verbal Kent romanesc :))

#28
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006
S-au fãcut angajãri babane....
Din suceava la galați
Calea-i plinã de cîrnați...
Cum bã sã pui pe drumuri omu' fix-pix dijeaba?
Mãcar îi spui în fațã...
- bã, te-am frairit... Te-am chemat cã poate te-a sunat unu...și poate tu ții minte dacã a furat telefonul...
Nebunie curatã! Facem pariu cã au greșit o cifrã?

Mai amendase una dupã ce i-a luat permisul ...cã nu-l are la el...grãdinã...gard...

Edited by sarac.lipit, 09 December 2017 - 02:14.


#29
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
E posibil sa fie confuzie, la fel cum e posibil ca un om sa renunte la o cartela pre-paid, aflata in valabilitate si sa o arunce pe jos pe trotuar, sa o gaseasca si s-o foloseasca nu stiu cine, care face diverse targuri dubioase. S-au mai vazut cazuri...

#30
Ugho

Ugho

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 22.11.2017
Eu te sfatuiesc sa iti gasesti un avocat si sa nu mai declari absolut nimic, sunt pline puscariile romanesti de oameni nevinovati, nici nu ai idee cum te poti auto-incrimina printr-un simplu raspuns in fata politiei.

#31
pascali_daniel

pascali_daniel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 09.12.2017

View Postceanu1980, on 08 decembrie 2017 - 22:32, said:

Ce mai pot face sa vad in baza a ce am iesit eu aici,toate datele de identificare erau corecte,am uitat sa vad daca era trecut serie si nr C.I.
Nu faci absolut nimic, daca esti nevinovat pe bune o sa-si dea seama din ancheta si le raspunzi ori de cate ori te intreaba cate ceva.

Edited by pascali_daniel, 09 December 2017 - 09:12.


#32
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,139
  • Înscris: 15.05.2008

View PostUgho, on 09 decembrie 2017 - 09:00, said:

Eu te sfatuiesc sa iti gasesti un avocat si sa nu mai declari absolut nimic, sunt pline puscariile romanesti de oameni nevinovati, nici nu ai idee cum te poti auto-incrimina printr-un simplu raspuns in fata politiei.
cei care ajung acolo,nu toti tipa ca sunt nevinovati
eu doar am curozitatea de a afla cum a iesit numele meu, as dori sa vad cum mai procedeaza astia de habar nu avem
daca ma mai trezesc purtat aiurea pe drumur atunc vo considera ca tre sa iau unele masuri

#33
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,249
  • Înscris: 01.12.2001

View Postceanu1980, on 08 decembrie 2017 - 22:32, said:

mi-au fost prezentate 5-6 numere de tel,...
Eu nu imi mai bat capul sa retin niciun nr de telefon.Doar al meu de mobil il stiu. Nici macar cel de fix de acas NU.
Am in agenda pete 1.000 contacte, dar niciunul, absolut niciunul nu il stiu. Nici macar al nevestei.

Daca zici ca ai prepay, nu din lista celor ce a apelat "respectivul" au ajuns la tine.
Aia cu "Braila" au facut ei "Braila" cu tine.

#34
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,139
  • Înscris: 15.05.2008
daca voi mai afla ceva noutati vo reveni,pana atunci o las dusa de vant

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate