Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Sfat SH pana 10k euro ish

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
bobalex18

bobalex18

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,485
  • Înscris: 18.06.2007

View PostB3nLad3n, on 04 ianuarie 2018 - 13:36, said:

Numai nemtii fac masini premium? De ce nu Volvo, lexus?
Sau non premium Honda accord, Mazda 6 care sunt foarte bine dotate si bat de departe nemtii la fiabilitate

volvo? ai condus sau recomanzi? lexus? ce te faci cu service-ul având în vedere că oricum se orientează către o mașina ieftină......aaaa, astea nu se strică, sigur că da....

de unde o tot scoateți pe asta cu fiabiltiatea nu știu. sunt fiare, toate se strică. la fiecare producător există modele mai reușite sau mai puțin reușite dar să generalizezi mi se pare greșit din start.

#20
Kroghy

Kroghy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,973
  • Înscris: 06.01.2006
Volvo? Adica clone de Ford acum cu sigla Geely? Foarte premium.
Lexus? Ca sa schimbi dvd-ul trebuie sa umbli cu doua surubelnite dupa tine si daca din greseala apesi pe eject in meniu si nu au scos acel panou ajungi sa distrugi mecanismul. A patit un coleg de forum. Asta spune tot de cum sunt proiectate.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Zit8GStLpT8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Kroghy, 05 January 2018 - 10:29.


#21
AndreiHeiHei

AndreiHeiHei

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.09.2017

View Postshaggydw, on 07 decembrie 2017 - 00:11, said:

Buna ziua.

Tot imi bat capul dupa ce tip de masina sa imi cumpar, si poate imi da cineva o sugestie din cele mentionate mai jos.

1. BMW seria 1 dupa 06.11 -2012 (noul model)

2. Bmw seria 3 2010-2011

3. Audi A4 2009-2010

4. Audi A3 2011-2012

Alegerea cea mai buna probabil ar fi fost Golf sau Passat, dar am mers 5 ani cu un Golf si as dori o schimbare, si despre Passat, nu imi place...

Acum Bmw ar avea motoare mai bune si ar fi mai fiabile dar Audi ar avea calitatea de constructie mai buna, si pe langa asta si tractiunea spate nu e chiar preferabila.

M-ar interesa cea mai buna masina din punct de vedere al fiabilitatii si bineinteles costurile de intretinere, care din vreme ce este masina premium vor fi considerabile.
Fac undeva la 10.000 km pe an, 50-50 oras urban extra-urban.

Orice sfat e binevenit. Va multumesc:)

Si ar fi bine sa o iau din Romania? Sau sa merg cu cineva care stie In Germania sa o iau de acolo?



Gata te-ai decis?
Sunt curios ce alegere ai facut.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate