Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Protest spontan la Parlament

* * * * - 13 votes
  • This topic is locked This topic is locked
1027 replies to this topic

#991
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014

View Poststantudor, on 12 decembrie 2017 - 11:32, said:

Lasa lozincile. Spune care articol blocheaza justitia ? Lumineaza-ne, ca nici closet chichirau nu stie, nici slugoiul augustin lazar, de fapt nici un rezistent nu stie.
Constitutia de baza a Romaniei se invata in clasa a VII-a.Nu inteleg ce articol vrei.

Edited by Benderbut, 12 December 2017 - 13:00.


#992
bladhaund

bladhaund

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,049
  • Înscris: 20.07.2003

View Post86-APP, on 12 decembrie 2017 - 10:11, said:

Fix pix ! Ăla cine este ???
E un tip care nu a intrebat pe forum care e mai mult, 1l de ulei Bunica sau 1 l de ulei Argus.

View Poststantudor, on 12 decembrie 2017 - 11:32, said:

Lasa lozincile. Spune care articol blocheaza justitia ? Lumineaza-ne, ca nici closet chichirau nu stie, nici slugoiul augustin lazar, de fapt nici un rezistent nu stie.
Toate articolele luate impreuna. Pe asta se bazeaza slugoii pesedisti, ca suntem prosti si nu ne prindem. Penalii nu stiu decat ca vor sa scape de dosare si de puscarie. Nu vor scapa, fie ei in parlament sau simpli useri pe un forum.

#993
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,962
  • Înscris: 14.09.2004

View PostHamdoulillah, on 12 decembrie 2017 - 11:29, said:

Marile dureri sunt mute!... Posted Image
Si se mai spune ca mutul f.....pamintul  ;)

#994
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View Poststantudor, on 12 decembrie 2017 - 11:32, said:

Lasa lozincile. Spune care articol blocheaza justitia ? Lumineaza-ne, ca nici closet chichirau nu stie, nici slugoiul augustin lazar, de fapt nici un rezistent nu stie.
Da-i aici la 0:34: http://www.digi24.ro...diul-psd-843555
Spune acolo clar.

Ne mai spune si judecatorul Danilet aici:
http://www.digi24.ro...s-a-luat-843828

In rest se pare ca imprumuti si dumneata aceleasi fraze de spalat publicul pe creier, poate, poate s-or gasi cativa sa creaza, intre doua ragaieturi fine, fara sa rumege "Da, ba, zice bine nea Iordache, lumea nu stie de ce iese in strada, nu stie articole de lege. Fa, Marie, Ia vezi, fa, o venit postasul cu pensia?"

Ce prosti aia din strada, dar si mai prosti aia din UE si SUA, ca nici aia habar nu au de ce protesteaza.

Edited by gumball3000, 12 December 2017 - 13:39.


#995
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

View Postgumball3000, on 12 decembrie 2017 - 13:35, said:


Ce prosti aia din strada, dar si mai prosti aia din UE si SUA, ca nici aia habar nu au de ce protesteaza.

Aia din UE si SUA au habar de ce scot fraierii in strada, au interese clare.
Desigur, Soros nu exista iar USA se perpeleste deontologic de grija democratiei.
Desigur, ciuma rosie este aceeasi majoritate care a aprobat achizitia de 5 melearde de la SUA (cre ca perversul de Dragnea va ataca SUA cu propriile lor arme sau ceva...).
Desigur, varful de lance al protestatarilor - acel baiat de se taie pe vene in baie si haituieste batrani pe la spate (asta cu spatele a invatat-o in puscarie) - este doctor in prevederi Constitutionale.

#996
gabyxm

gabyxm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,214
  • Înscris: 08.06.2004

View Poststantudor, on 12 decembrie 2017 - 11:32, said:


Lasa lozincile. Spune care articol blocheaza justitia ? Lumineaza-ne, ca nici closet chichirau nu stie, nici slugoiul augustin lazar, de fapt nici un rezistent nu stie.

Arata-mi tu o modificare care face bine si explica si de ce face bine. Eventual fa si un desen sa vedem si noi ceva talent.
Nici nu are rost sa discutam ceva cat timp unu cu puscaria in carca si inca cateva dosare grele (inclusiv smenuri cu fonduri europene) a hotarat ca trebuie schimbata legea si procedurile care i se aplica lui acum. Mai mare credibilitate ar avea Sile si Nutu, pe bune!

#997
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View Postbladhaund, on 12 decembrie 2017 - 13:16, said:

Penalii nu stiu decat ca vor sa scape de dosare si de puscarie. Nu vor scapa fie ei ... simpli useri pe un forum.
Atat!!

Edited by daniMMM, 12 December 2017 - 14:05.


#998
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

View Postgabyxm, on 12 decembrie 2017 - 13:58, said:


Mai mare credibilitate ar avea Sile si Nutu, pe bune!

Eu iti acord credibilitate si consider ca cei doi te reprezinta, pe bune.
De cate ori sunteti acuzati ca habar nu aveti de prevederi legale, va indignati.
Cand vi se cer opinii pe text, o dati la intors si atac la persoana.
Go Nutu Go, va meritati unul pe altul.

#999
gabyxm

gabyxm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,214
  • Înscris: 08.06.2004
Daca nu intelegi ce am scris, io ce sa-ti fac? Poate doar atata poti, nu-ti cer mai mult.
Unde ai vazut tu ca l-am aparat io pe nutu, sile sau dragnea? Astia fac parte din aceeasi categorie, a infractorilor, si nu-mi poti arata nicaieri ca le-am luat io apararea sau am devenit avocat (nebagat) sa le justific faptele, cum faceti voi care ne explicati "ca statu paralel, securisti si politicieni cinstit condamnati politic".
A, ca voi vi-l meritati pe dragnea, pe tariceanu, pe bombonel, pe varan, etc, treaba vostra! Puteti sa-i si pupati, da nu ne faceti pe noi restul frati cu fostii/viitorii tovarasi de fapta/suferinta a "monumentelor" pe care le admirati!
Nu ma intereseaza prevederi legale, citit printre randuri si analiza pe text. Pierdeti-va voi timpu cu asa ceva daca chiar puteti sa demonstrati ca ce se intampla zilele astea ii corect, da oricum nu o sa dea nimeni 2 cepe degerate pe toata povestea ce o spuneti. Legea facuta de infractoru vostru dragnea nu are cum sa fie o lege drepta pentru oameni cinstiti!

Edited by gabyxm, 12 December 2017 - 14:38.


#1000
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

View Postbladhaund, on 12 decembrie 2017 - 13:16, said:

....
Toate articolele luate impreuna. Pe asta se bazeaza slugoii pesedisti, ca suntem prosti si nu ne prindem. Penalii nu stiu decat ca vor sa scape de dosare si de puscarie. Nu vor scapa, fie ei in parlament sau simpli useri pe un forum.

Valelei, curg opinii lozincarde. Pe concret e complicat.

View Postgabyxm, on 12 decembrie 2017 - 14:22, said:


Nu ma intereseaza prevederi legale, citit printre randuri si analiza pe text. Pierdeti-va voi timpu cu asa ceva daca chiar puteti sa demonstrati ca ce se intampla zilele astea ii corect, da oricum nu o sa dea nimeni 2 cepe degerate pe toata povestea ce o spuneti. Legea facuta de infractoru vostru dragnea nu are cum sa fie o lege drepta pentru oameni cinstiti!

Nu ma intereseaza prevederi legale  stiu ca soarele se invirte in jurul pamintului, n-am nevoie de dovezi.

#1001
bladhaund

bladhaund

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,049
  • Înscris: 20.07.2003

View Postactive95, on 12 decembrie 2017 - 18:54, said:

Valelei, curg opinii lozincarde. Pe concret e complicat.
Nu e nimic complicat: stii dosaru' ala pe care-l ai tu, un membru de familie sau cineva apropiat? Ei bine, nu se va anula cu legile lui Iordaș, asa cum e marea speranță. O sa mearga inainte, va fi puscarie, confiscare etc.

#1002
gabyxm

gabyxm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,214
  • Înscris: 08.06.2004

View Postactive95, on 12 decembrie 2017 - 18:54, said:

Nu ma intereseaza prevederi legale  stiu ca soarele se invirte in jurul pamintului, n-am nevoie de dovezi.

Chiar te cred ca stii treaba asta, si nu numai pe tine. Posted Image

Edited by gabyxm, 12 December 2017 - 19:05.


#1003
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006

View Postoverseas, on 12 decembrie 2017 - 13:48, said:


Aia din UE si SUA au habar de ce scot fraierii in strada, au interese clare.

Desigur, ciuma rosie este aceeasi majoritate care a aprobat achizitia de 5 melearde de la SUA (cre ca perversul de Dragnea va ataca SUA cu propriile lor arme sau ceva...).


Ii supraapreciezi barbatia lui Dragnea.
E mai tare Kim Jon un decat Dragnea al tau. Ala are oua, Dragnea n-are decat oaea lui Daea.

#1004
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014
S-au votat legile justitiei in parlament cu mana. Nu s-a deschis niciun topic. Linistea dinaintea furtunei.

#1005
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,576
  • Înscris: 05.11.2009
vine furtuna peste pesedei. Si majoritatesa nu vor avea veste de salvare..

#1006
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
Ce furtună, nene? Dragnea e pe cale să devină prim-secretar al PCR. E aproape gata. S-a sfârșit.

#1007
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014

View Postvanitty, on 14 decembrie 2017 - 08:26, said:

vine furtuna peste pesedei. Si majoritatesa nu vor avea veste de salvare..
Furtuna ca furtuna ...dar linistea?Posted Image

Isi lustruiesc lumea bannerele, sau se lasa in baza lui Iohannis?

View PostAlecsandru010, on 14 decembrie 2017 - 08:31, said:

Dragnea e pe cale să devină prim-secretar al PCR. E aproape gata. S-a sfârșit.
Are logica cu linistea.

Edited by Benderbut, 14 December 2017 - 08:35.


#1008
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,576
  • Înscris: 05.11.2009
fortati de cei din strada au trebuit sa dea in spate cu legile din iarna.. poate iohanis va fi de data asta mai vocal si poporul alaturi de el si pesedeii vor da inapoi..

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate