Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Protest spontan la Parlament

* * * * - 13 votes
  • This topic is locked This topic is locked
1027 replies to this topic

#1
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,884
  • Înscris: 21.04.2011
Asta e protest spontan după orice definiție, ca tot au fost discuții pe forum. Știu ca s-a vrut sa se iasă un pic anticipat, dar, din câte am văzut, cum s-au desfășurat lucrurile a pus capac și de asta s-a ieșit.

Am o cunoștință acolo, se pare ca sunt înspre 1000 de oameni.

Jigodii! Îmi pare rău, dar alt cuvânt nu exista.

Edited by catalina1, 06 December 2017 - 21:00.


#2
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014
Intreb in necunostinta de cauza, deoarece nu urmaresc jigodiile la TV si nici prin poiana nu prea calc, pentru ce se protesteaza de data asta?

#3
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,884
  • Înscris: 21.04.2011
Ora 20.55: Sute de protestatari se afla acum in strada la Cluj. Vezi mai multe pe actual de cluj.ro

#4
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009
Jigodii.
Te referi sper la șeptelul din interior, nu? Posted Image

Edited by shogun1, 06 December 2017 - 21:00.


#5
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Incerc sa inteleg ce se intampla acolo, acum am vazut la TV. E cazul s-o roim si noi in zona?

#6
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,884
  • Înscris: 21.04.2011

 honeymik, on 06 decembrie 2017 - 20:58, said:

Intreb in necunostinta de cauza, deoarece nu urmaresc jigodiile la TV si nici prin poiana nu prea calc, pentru ce se protesteaza de data asta?

„Hai in stradă! Apărăm democrația! În acest moment legile Justiției sunt votate în plen. Dezbaterea a fost boicotată și procedurile nu sunt respectate. Suntem în situația în care o gașcă de infractori vor să treacă pe repede înainte legalizarea furtului. Urmăriți liveurile din timpul dezbaterii și dacă considerați că trebuie să ieșiți in stradă ca să apărați statul de drept acum este momentul”, este mesajul publicat de grupurile 600.000 pentru Rezistență, Declic și Corupția Ucide.

http://m.digi24.ro/s...?source=biziday

#7
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017

 honeymik, on 06 decembrie 2017 - 20:58, said:

..... pentru ce se protesteaza de data asta?
Cu subiect si predicat , nu cred ca vei afla ! Si eu caut , sa vad ce-am de facut !?

#8
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Roitul se face dupa plecarea reginei . '(H)unde e regina ?

#9
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

 catalina1, on 06 decembrie 2017 - 20:49, said:

Asta e protest spontan după orice definiție, ca tot au fost discuții pe forum. Știu ca s-a vrut sa se iasă un pic anticipat, dar, din câte am văzut, cum s-au desfășurat lucrurile a pus capac și de asta s-a ieșit.

Am o cunoștință acolo, se pare ca sunt înspre 1000 de oameni.

Jigodii! Îmi pare rău, dar alt cuvânt nu exista.
Dezvolta putin ideea ca de la mine din balcon nu se vede bine pina in Tara, ne despart vre-o 1000 si ceva de km.

#10
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,884
  • Înscris: 21.04.2011

 RealThing, on 06 decembrie 2017 - 20:59, said:

Incerc sa inteleg ce se intampla acolo, acum am vazut la TV. E cazul s-o roim si noi in zona?
Eu zic ca da.

#11
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009
Proteste împotriva legilor ”justiției pesediste”, aia la dispoziția ministrului justiției.

#12
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,097
  • Înscris: 03.07.2008
Asistam la transformarea Romaniei intr-o republica bananiera in care borfasii isi voteaza legi intru avantajele lor.

#13
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011

 RealThing, on 06 decembrie 2017 - 20:59, said:

Incerc sa inteleg ce se intampla acolo, acum am vazut la TV. E cazul s-o roim si noi in zona?

Live, aici.

S-a-ntamplat ca javrele PSD au macelarit legea 303 si, ca fiind siguri de victorie, au si publicat pe site-ul Senatului proiectele de lege ca si cum ele ar fi fost votate. Realitatea este ca legile nu au fost votate si ca PSD a incercat iar o magarie.

Si ar trebui sa mentionam aici opozitia; USR-PNL au facut o gherila exemplara. Deci cre' ca PSD-istii au facut astazi icter. Cre' ca atat de mult i-au enervat viermii din opozitie. Datorita lor, manevra PSD-ista a fost demascata.

Edited by Alecsandru010, 06 December 2017 - 21:03.


#14
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006

 catalina1, on 06 decembrie 2017 - 21:02, said:

Eu zic ca da.

Mno ok, stai sa ma documentez si eu nitel, sa incarc ceva telefonul si-o iau la pas.

#15
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,884
  • Înscris: 21.04.2011

 86-APP, on 06 decembrie 2017 - 21:01, said:


Cu subiect si predicat , nu cred ca vei afla ! Si eu caut , sa vad ce-am de facut !?
Eu în Piața Victoriei nu am mai ieșit din iarna. Pentru mine a pus capac cum s-au desfășurat lucrurile azi.

#16
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,246
  • Înscris: 31.08.2006
Referitor la acest protest spontan, cred ca nici cei mai fanatici suporteri ai talharilor nu mai pot sa spuna ca protestatarii sunt sorosisti, multinationalisti, tefelisti si alti isti. Desi par putini oameni, sunt cat se poate de vocali impotriva infractorilor de dincolo de gard. Bravo protestatarilor, si rusine infractorilor !

#17
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,558
  • Înscris: 05.11.2009

 Alecsandru010, on 06 decembrie 2017 - 21:03, said:

Live, aici.

S-a-ntamplat ca javrele PSD au macelarit legea 303 si, ca fiind siguri de victorie, au si publicat pe site-ul Senatului proiectele de lege ca si cum ele ar fi fost votate. Realitatea este ca legile nu au fost votate si ca PSD a incercat iar o magarie.

Si ar trebui sa mentionam aici opozitia; USR-PNL au facut o gherila exemplara. Deci cre' ca PSD-istii au facut astazi icter. Cre' ca atat de mult i-au enervat viermii din opozitie. Datorita lor, manevra PSD-ista a fost demascata.
chestia asta , nu e nitel penala? (nu ca ar fi ceva naspa pt pesedei, la javrele astea cu cat esti mai penal cu atat esti mai respectat si mai pupat in cur)

#18
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014
Se face protest impotriva parlamentarilor ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate