Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Restauratia borfasilor

* * * * - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
52 replies to this topic

#37
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,118
  • Înscris: 10.07.2013

View Post2003spirit, on 06 decembrie 2017 - 19:11, said:

Eu percep(sper sa gresesc!) ca alunecam spre anii 90. Totusi fata de atunci ar fi o diferenta majora; atunci ziceam ca nu suferim degeaba, aveam speranta spre mai bine. Ziceam ca suntem in "tranzitie" fiind doar chestiune de timp pana la democratie, libertate si bunastare! Dar cand cazi de la mai bine la mai rau, cand te intorci in trecut, la ce sa mai speri?!
LE
Ne spusese Brucan ca o sa dureze doar 20 de ani! Eu am crezut, ba chiar mi s-a parut pesimist si ofensator termenul asa de indelungat!
Mare adevar a grait..........au trecut 28 ani de la lovitura de stat din 1989 si noi nu mai scapam de ciuma rosie! Posted Image

Edited by xmanyacs77, 06 December 2017 - 19:46.


#38
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,559
  • Înscris: 05.11.2009
deci e clar, duminica iesim in strada.

#39
2003spirit

2003spirit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 09.07.2017

View Postxmanyacs77, on 06 decembrie 2017 - 19:45, said:

Mare adevar a grait..........au trecut 28 ani de la lovitura de stat din 1989 si noi nu mai scapam de ciuma rosie! Posted Image
Nu stiu ce a fost dar dupa 28 de ani bilantul este pozitiv. INCA mai este pozitiv
.........
Inca un exemplu! Aparent marunt... inca un pas al marelui asediu spre legalizarea republicii borfasilor si spre pierderea libertății. Ce va spuneam la inceput; nu poti sa tii pasul cu astia! Sa poti alege nu este tot o libertate?! N-am fost in viata mea cu Uber nici nu cred ca stiu bine ce este acest servicu, dar daca o sa vreau sa fac asta in viitor, voi mai putea in republica borfașilor?! Astia vor sa-i mituiasca si pe taximetristi asa cum au facut cu alte categorii. Au crezut ca pot si cu americanii! Totul e la taraba pentru ei!
LE
De aia am folosit cuvantul restauratie. Pare o exagerare, dar nu este.

Edited by 2003spirit, 06 December 2017 - 19:55.


#40
Elenistic

Elenistic

    Distrug pesedisti pe banda rulanta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,803
  • Înscris: 19.06.2017

View Post86-APP, on 06 decembrie 2017 - 19:38, said:

Eu zic ca astia care au votat USR , dupa nesimtirea si bataia de joc din parlament , ar trebui sa se ascunda undeva ...

Pe bune, tu esti real? Tot usr-istii is nesimtiti? Japitele psd-iste jignesc mame de deputati, ameninta si intreaba de sex anal si tot usr-istii is aia nesimtiti?

Eu raman socat cand citesc asa ceva! Zi sincer, e pentru bani sau chiar in halul asta v-au spalat creierul? Sper din toata inima ca nu e a doua...

#41
2003spirit

2003spirit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 09.07.2017

View PostElenistic, on 06 decembrie 2017 - 19:33, said:

Io, personal, cunosc unul... Posibil sa il stii si matale!
Sa fie sanatos, prost cine se uita in gura lui. Eu nu l-am mai vazut decat pe youtube, cateva minute, din 2014!
LE
Ma uit pe youtube la ce zice si ce face prin Republica Moldova si cam atat; nu mi-e indiferenta soarta oamenilor de acolo.
LE
Uitate si tu vei vedea ce progres a facut Romania in 28 de ani; unii dintre noi sunt gata sa dea cu piciorul la toate astea de dragul unor borfasi

Edited by 2003spirit, 06 December 2017 - 20:03.


#42
Elenistic

Elenistic

    Distrug pesedisti pe banda rulanta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,803
  • Înscris: 19.06.2017

View Post2003spirit, on 06 decembrie 2017 - 19:57, said:

Sa fie sanatos, prost cine se uita in gura lui.

Io ma refeream aici pe forum...

#43
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
Pana nu vom avea o clasa politica sanatoasa si fara borfasi, nu vom scapa in veci de ciuma rosie...

#44
2003spirit

2003spirit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 09.07.2017
Suntem ultimi Posted Image  de pe fata pamantului daca si peste un un an de acum in colo ne vor calari tot borfasi Serban Nicolae, Nicolicea, Olguta si alti peremisti din PSD!
LE
Restauratia balegarului!
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PvpdsqW29qg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by 2003spirit, 06 December 2017 - 21:00.


#45
bladhaund

bladhaund

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,049
  • Înscris: 20.07.2003

View PostElenistic, on 06 decembrie 2017 - 19:53, said:

Pe bune, tu esti real? Tot usr-istii is nesimtiti? Japitele psd-iste jignesc mame de deputati, ameninta si intreaba de sex anal si tot usr-istii is aia nesimtiti?
Fiecare admira comportamentul in care se regaseste. Cat despre motive, am scris: slujbe la stat, slujbe in privat imprinse de partid. Sunt enorm de multi in situatia asta, care fara partid ar fi someri.

#46
2003spirit

2003spirit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 09.07.2017

View Postbladhaund, on 06 decembrie 2017 - 21:03, said:

Fiecare admira comportamentul in care se regaseste. Cat despre motive, am scris: slujbe la stat, slujbe in privat imprinse de partid. Sunt enorm de multi in situatia asta, care fara partid ar fi someri.
Ii cunosc, sunt peste tot in jurul meu; te asigur ca nu vor iesi cu piepturile goale sa-i sustina pe borfasi. Cel mult o parte din ei se vor lasa "plimbati" cu autocarul pentru o singura zi. N-am vazut entuziasti sau exaltati printre ei. De aici si asediul asta accelerat. Timpul lucreaza in defavoarea borfasilor.
LE
Sunt si niste zaltati si niste cumparati; o parte din revolutionari, niscai tineri pensionari de pe la mapn si mai... Vad ca se incerca ademenirea si a taximetristilor. Lumea interlopa...nu mai vorbim...face corp comun cu PSD-ul, practic.
LE
I-am uitat pe hotii, talharii si violatorii eliberati inainte de vreme. S-au gandit la toate. Astept si o decizie de desfiintare a examenului de bacalaureat....

Edited by 2003spirit, 06 December 2017 - 21:41.


#47
2003spirit

2003spirit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 09.07.2017
Asediul continua, inca un exemplu din sute: Sectia speciala de investigare a magistratilor!
LE
Restauratia! Am auzii ca am mai avut asa ceva!

Edited by 2003spirit, 07 December 2017 - 20:36.


#48
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
o sa ajungem iar ca zilele bune de prin anii 90-inceputurile 2000 cand politicienii erau  curati ca lacrima, nimeni nu fura si totusi tara era furata bucata cu bucata.


N-a furat nici un politician  dar toti au vile si averi ascunse, au furat  multinationalele  si soros, oricine numai jegurile astea de politicieni nu

#49
2003spirit

2003spirit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 09.07.2017
Opaaa...  "Polish PM Beata Szydło resigns Mateusz Morawiecki, formerly an economic adviser in the cabinet of Donald Tusk, will become prime minister" Pai si ce legatura are?! Pai are...o sa constatam ca se elibereaza niste resurse, care spre cine credeti ca o sa se indrepte?! Trecuseram si noi clasa, cu chiu cu vai...

Edited by 2003spirit, 07 December 2017 - 23:53.


#50
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017

View PostElenistic, on 06 decembrie 2017 - 19:53, said:

Pe bune, tu esti real? Tot usr-istii is nesimtiti? Japitele psd-iste jignesc mame de deputati, ameninta si intreaba de sex anal si tot usr-istii is aia nesimtiti?

Eu raman socat cand citesc asa ceva! Zi sincer, e pentru bani sau chiar in halul asta v-au spalat creierul? Sper din toata inima ca nu e a doua...
Poti sa iesi din starea de soc , sensibilosule !
Nu spun numai eu , ci cam tot parlamentul spune ca astia de la USR sint pe aratura si un pericol la statul de drept . Mineri cu lampase moderne .
Pt ce o fac ???si banuiesc ca te referi la ce scriu !?
Din acelasi motiv ca tine !

Attached Files

  • Attached File  USR.jpg   53.9K   7 downloads

Edited by 86-APP, 08 December 2017 - 22:15.


#51
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,559
  • Înscris: 05.11.2009

View Post86-APP, on 08 decembrie 2017 - 22:13, said:

Poti sa iesi din starea de soc , sensibilosule !
Nu spun numai eu , ci cam tot parlamentul spune ca astia de la USR sint pe aratura si un pericol la statul de drept . Mineri cu lampase moderne .
Pt ce o fac ???si banuiesc ca te referi la ce scriu !?
Din acelasi motiv ca tine !
e asa de .. ireal ca un fan al celor ce au adus minerii in bucuresti, vorbeste ca un alt partid ar fi mineri cu lampase moderne...

#52
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017
Ce legatura are cu postarea mea ?

#53
2003spirit

2003spirit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 09.07.2017
Eu inteleg ca astia de la USR sunt cum sunt, mineri, gherila...dar oare ce om sanatos la cap s-ar simti reprezentat de cocina asta penala; Nicolicea, Iordache, Dragnea, Serban, Tariceanu, Arpad etc?! Eu nu pricep la ce sistem de valori se raporteaza astia, pur si simplu nu pricep unde vad ei Romania peste 10 ani! E noaptea mintii sa crezi ca astia reprezinta interesele celor ce i-au ales si a romanilor! Nici pentru 3000E pe luna n-as putea suporta rusinea de a fi reprezentat de astia. Sa-l multiplice naibii mai repede pe deputatul kalashnicov si sa ne scape mai repede de suferinta sa ramana in Romania doar ei, Olguta, Codrin si fantomele lui Vadim si Dolanescu!
LE
Tariceanu e mai educat dar cand stai cu porcii in cocina... te murdaresti!

Edited by 2003spirit, 08 December 2017 - 22:49.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate