Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II
 Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 

Cit timp sintem rezervisti ?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
Ghita_Bizonu

Ghita_Bizonu

    Confectionez manusi din pielea clientului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,827
  • Înscris: 16.10.2012

View PostTz3posu, on 04 decembrie 2017 - 18:37, said:

Eu doar am zis ca astept sa se intample si sa vad cum or sa ma oblige. Ce or sa faca? Ma inchid? Adica or sa puna vreo 2 din oamenii aia disponibili sa lupte ca sa ma inchida pe mine, nu? Eu astept.

Bine, toate astea sunt asa presupunand ca se va ajunge la ceva de genul ceea ce e putin probabil. In prezent razboaiele nu se mai fac chiar cu arma in mana, viitorul sunt razboaiele cibernetice si chimice. Dar, eu astept sa vina sa ma invite, nu plec nicaieri deocamdata.
Mai sunt curios cum or sa procedeze cu cei plecati in alte tari, ce sunt inca cetateni romani, or sa trimita vreun avion sa ii aduca si pe ei? Probabil unul de la Tarom ca tot le merge bine.

View PostTz3posu, on 04 decembrie 2017 - 18:37, said:

Eu doar am zis ca astept sa se intample si sa vad cum or sa ma oblige. Ce or sa faca? Ma inchid? Adica or sa puna vreo 2 din oamenii aia disponibili sa lupte ca sa ma inchida pe mine, nu? Eu astept.

Bine, toate astea sunt asa presupunand ca se va ajunge la ceva de genul ceea ce e putin probabil. In prezent razboaiele nu se mai fac chiar cu arma in mana, viitorul sunt razboaiele cibernetice si chimice. Dar, eu astept sa vina sa ma invite, nu plec nicaieri deocamdata.
Mai sunt curios cum or sa procedeze cu cei plecati in alte tari, ce sunt inca cetateni romani, or sa trimita vreun avion sa ii aduca si pe ei? Probabil unul de la Tarom ca tot le merge bine.

Simplu. Te impusca . Pe tine si pe inca vreo 12 alti ... resui brusc vor dori sa mearga pe front

#56
Dude_2nd

Dude_2nd

    Tehnocrat nihilist cronofag feral mogofan irecuperabil mem

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 37,715
  • Înscris: 04.01.2011

View PostGhita_Bizonu, on 04 decembrie 2017 - 21:25, said:


Simplu. Te impusca . Pe tine si pe inca vreo 12 alti ... resui brusc vor dori sa mearga pe front
inseamna ca trebuie sa te raportezi la ei cam ca si la Statul Islamic...Posted Image

#57
Tz3posu

Tz3posu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 906
  • Înscris: 20.03.2009

View PostGhita_Bizonu, on 04 decembrie 2017 - 21:25, said:


Simplu. Te impusca . Pe tine si pe inca vreo 12 alti ... resui brusc vor dori sa mearga pe front
Super, macar sa mai astepte cativa ani sa ma mai plimb putin prin lume. Sa nu se grabeasca.

#58
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,088
  • Înscris: 09.01.2007

View PostTz3posu, on 04 decembrie 2017 - 18:22, said:

Nu am facut armata nu vad de ce m-as implica sa apar un stat ce stie doar sa fure.

Stai linistit, o sa moara altii pentru tine.
Sau poate ai ghinion, nu se implica nimeni si vei fi victima jafurilor si a violurilor tu si familia ta.

View PostSpeedDemon, on 04 decembrie 2017 - 19:11, said:


Ma indoiesc ca invadatorii is mai nasoli decat hotii care ne-au guvernat in ultimii 80 de ani.

Cum spuneai, traiesti in lumea jocurilor.
Probabil provii din spuma marii, altfel ai avea bunici sa ii intrebi.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate