Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Ați făcut apel video în perioada de început a 3G-ului?

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
Dar ai folosit vreodată serviciul?   :huh:

#38
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,829
  • Înscris: 28.11.2006
Eu nu, desi prin 2009 mi-am luat un SonyEricsson W660i (nu mai stiu exact modelul, dar era un telefon excelent). Asta avea camera si in fata si puteam sa fac apeluri video cu el, dar n-aveam pe cine apela :P

#39
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,042
  • Înscris: 20.12.2007
Eu am facut si fac videoconferinte regulat la job. Din 2007 daca stau sa ma gandesc. Aveam de atunci un Nokia 6680, foarte bun telefon, cred ca unul dintre telefoanele cu adevarat inteligente din generatia respective. Dar cele mai multe apeluri erau pe fix si costau sume astronomice dar ce conta, asta era regula.
In 2009, din cazua crizei se taiasera drastic fondurile de calatorii la mai toate firmele si explodase treaba asta cu videoconferinta. Daca aveai net bagai Skype si ce dracu mai era pe vremea aia, dar unde nu era net si bagai apel video de pe telefon era jale la bani. Azi asa, maine asa, pana cand au constatat unii cu uimire ca un bilet Ryanair/Wizz air/Blue air plus cazarea la hotel mai modest sunt mai ieftine decat costul total al videonferintelor.
M-am uitat acu pe contul meu de la MYVodafone, apelul video este 0.17 eurocenti/minut si daca vreau 20 de minute lunar pot active o extraoptiune de 2 euro lunar.

Edited by Kokoshmare, 04 December 2017 - 12:23.


#40
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,076
  • Înscris: 04.02.2011
Am făcut,  mi-am luat telefon pentru asta,  pe la 100€ deja era lg 8660 parcă,  bun telefon la vremea lui.  Nu prea aveai alte opțiuni pe atunci.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate