Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

PUBG problema

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
mishutm12

mishutm12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.07.2016
Salutare tuturor!
As dori sa joc PUBG fara sa am probleme de render la texturile din joc,dar nu inteleg de ce mie mi se intampla si altora nu cu sisteme PC foarte asemanatoare cu ale mele.
Sistemul meu: https://valid.x86.fr/jyw4rs
Am facut update la Windows 10,am dezactivat chestii inutile,dar fara folos.
Ca drept exemplu:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/F7fZlC09Z44?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

P.S.: Dupa ce ma parasutez,am un lag groaznic,de nejucat+ Network lag detected(presupun de la calculator).

Edited by mishutm12, 01 December 2017 - 12:29.


#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008
Chiar daca nu e neaparat de-acolo, mai adauga macar 2Gb ram. Jocul cere minim 6GB, si tu ai doar 4GB din cate vad.

Cat despre problemele de randare, incearca atat cel  mai recent driver video cat si unul sau chiar doua din urma cu 3-5 luni de zile.

Iar acel 'network lag' poate avea legatura cu conexiunea de net. Pentru cat mai putine probleme cu lag-ul conecteaza-te neaparat cu cablu la router/modem, incearca alt cablu daca acum esti conectat prin cablu si verifica pe speedtest ce lag ai la un test extern (de exemplu locatii din Germania).

Edited by Hider141, 01 December 2017 - 12:57.


#3
mishutm12

mishutm12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.07.2016
Driverul nu are vina,am incercat cu o versiune mai veche,dar degeaba. Internetul e foarte bun,din cate am observat. La csgo de ex.,merge foarte bine.

#4
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
joc de cacat, mie nici nu imi merge dupa ce mi-am facut pc special pentru el :(

#5
martian_693

martian_693

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 27.07.2016
e neterminat , normal ca are probleme... f multe...

stai linistit ca si pe pc uri mult mai bune face la fel

#6
mishutm12

mishutm12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.07.2016
Problema am rezolvat-o cand am imprumutat de la cineva un RAM de 8 GB. Mergea totul foarte bine.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate