Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Astia suntem, atat putem :)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#1
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,665
  • Înscris: 05.02.2012
prima data am vrut sa postez in poiana, dar am zis ca se potriveste mai bine aici Posted Image

Mi-a aparut aseara in feed pe facebook ca un prieten (ce-i drept, nu stie el asa multe) a lasat un comentariu "Bravo oana" dar nu i-am dat importanta. Acum vad rostul acelui comentariu Posted Image . Probabil ca o sa vedem hainele alea pe OLX. Vad ca s-au adunat ca oile la primit ...

In fine, e treaba ei, banii ei , bunurile ei ... insa ceea ce mi se pare penibil e ca s-a adunat asa multa lume, ca milogii. Mie personal mi-ar fi rusine sa astept ca poate primesc si eu ceva

Quote

Zeci de persoane, poliţişti şi jandarmi în faţa casei Oanei Zăvoranu, care a anunţat că donează haine de 200.000 de euro VIDEO

http://adevarul.ro/e...f0d6/index.html

Edited by Andreysc7, 29 November 2017 - 16:48.


#2
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013

View PostAndreysc7, on 29 noiembrie 2017 - 16:44, said:

.  ... insa ceea ce mi se pare penibil e ca s-a adunat asa multa lume, ca milogii. Mie personal mi-ar fi rusine sa astept ca poate primesc si eu ceva
http://adevarul.ro/e...f0d6/index.html
A facut un anunt aseara la Capatos sa nu se prezinte decat cele cu marimi XXS-XS-M... Erau multe miloage cu marimile astea?

#3
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
De ce mai?  Bravo ei!  Ce daca s-a adunat lumea ca la urs.. asta e tara... Si in alte tari sunt vedete care doneaza una-alta, dar nu fac show in strada.. aleg cate un fan norocos si le trimit prin posta.

Sa vezi cand s-o apuca vreo vedeta de donat alimente ce omor o sa fie in fata blocului...

Edited by rosix, 29 November 2017 - 16:56.


#4
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,669
  • Înscris: 23.10.2006
Eu le dau o idee celor de la MAI, dupa ce se termina circul sa ii trimita factura cu costul total al organizarii misiunii de restabilire a ordinii si linistii publice plus o amenda babana conform legii 61Posted Image

#5
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013

View Postrosix, on 29 noiembrie 2017 - 16:55, said:

De ce mai?  Bravo ei!  Ce daca s-a adunat lumea ca la urs.. asta e tara... Si in alte tari sunt vedete care doneaza una-alta, dar nu fac show in strada.. aleg cate un fan norocos si le trimit prin posta.

Sa vezi cand s-o apuca vreo vedeta de donat alimente ce omor o sa fie in fata blocului...
Daca le trimetea prin posta la vreo toapa, ca numai una d-aia se putea imbraca cu asa vestimentatie nu mai era fun, nu se mai lauda ea la tv ca e a mai breaza.

View Postbaribalu, on 29 noiembrie 2017 - 16:58, said:

Eu le dau o idee celor de la MAI, dupa ce se termina circul sa ii trimita factura cu costul total al organizarii misiunii de restabilire a ordinii si linistii publice plus o amenda babana conform legii 61Posted Image
Nu se va intampla pentru ca suntem in Romania si in secunda 2 suna aia relatiile si il vezi pe ala care a dat amenda ca o sa pazeasca ratele in parc

#6
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,665
  • Înscris: 05.02.2012

View Postflavius18, on 29 noiembrie 2017 - 16:53, said:

A facut un anunt aseara la Capatos sa nu se prezinte decat cele cu marimi XXS-XS-M... Erau multe miloage cu marimile astea?

Am impresia ca in acel video sunt multe femei cu batic pe cap ... nu am nimic cu ele ... dar nu cred ca intra in standardele cerute de ea :lol:

Quote

aleg cate un fan norocos si le trimit prin posta.
da ma dar dupaia cum mai stie lumea cat de bun esti tu ? :lol:

Quote

Eu le dau o idee celor de la MAI, dupa ce se termina circul sa ii trimita factura cu costul total al organizarii misiunii de restabilire a ordinii si linistii publice plus o amenda babana conform legii 61

Sa fim seriosi :lol: cred ca si ei tot la primit au mers :lol:

#7
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013

View PostAndreysc7, on 29 noiembrie 2017 - 17:00, said:

Am impresia ca in acel video sunt multe femei cu batic pe cap ... nu am nimic cu ele ... dar nu cred ca intra in standardele cerute de ea Posted Image

Probabil ca fashionistele si-au trimis bunica sa stea la coada la haine sa ne le vada lumea de unde are hainele.

Printre haine se vor gasi si aceste ghetute cu cioburi (Swarovski)

Attached Files


Edited by flavius18, 29 November 2017 - 17:05.


#8
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,665
  • Înscris: 05.02.2012
haha Posted Image . A mai fost unu care facea donatii in prostie, construia case si biserici sperand sa ajunga undeva sus in politica. Dupa ce a iesit din puscarie s-a calmat. Nu m-as mira ca la urmatoarele alegeri pentru primaria Bucuresti sa o vedem si pe Oana Zavoranu... deja-vu Posted Image

Edited by Andreysc7, 29 November 2017 - 17:06.


#9
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013

View PostAndreysc7, on 29 noiembrie 2017 - 17:04, said:

haha Posted Image . A mai fost unu care facea donatii in prostie, construia case si biserici sperand sa ajunga undeva sus in politica. Dupa ce a iesit din puscarie s-a calmat. Nu m-as mira ca la urmatoarele alegeri pentru primaria Bucuresti sa o vedem si pe Oana Zavoranu... deja-vu Posted Image
Nu ca asta e putin mai desteapta decat oieru ala cu gura mare. Asta suge din alte parti... acu si-a facut clinica medicala sa le trateze pe astea cu botu ca de rata

#10
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View Postflavius18, on 29 noiembrie 2017 - 16:53, said:

A facut un anunt aseara la Capatos sa nu se prezinte decat cele cu marimi XXS-XS-M... Erau multe miloage cu marimile astea?
Nici nu trebuie,crezi ca o femeie serioasa poarta hainele alea de cloavna?Vin sa le ia si le vanda la vreo stupid pitzi.XXS la ce ?Are si huse pentru creier?

Edited by daniMMM, 29 November 2017 - 17:23.


#11
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
.

Edited by YourFan, 29 November 2017 - 17:26.


#12
Uteib

Uteib

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 08.06.2017
Am vazut multimea la tv, sunt persoane acolo pe care daca le vezi pe strada ai zice ca au ceva creier in capul ala nu cacat!
Doamne fereste! Cate tinere pitzipoance sunt acolo, daca le cauti pe facebook se dau mari printese cu nasul pe la cota 2457!

Edited by Uteib, 29 November 2017 - 17:33.


#13
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013

View PostdaniMMM, on 29 noiembrie 2017 - 17:22, said:

Nici nu trebuie,crezi ca o femeie serioasa poarta hainele alea de cloavna?Vin sa le ia si le vanda la vreo stupid pitzi.XXS la ce ?Are si huse pentru creier?
Una serioasa cu capul pe umeri clar nu, insa ea nu a facut destrabalarea asta pentru asa femei...ea se adreseaza altui gen de femei. Vad ca arata pe antenna 1 de acolo, zici ca e protest, cu jandarmi, tot tacamu.

As chema si eu o trupa de jandarmi sa-mi pazeasca intrarea in casa ca m-am trezit ca vreau sa dau de pomana covrigi....oare ce parere ar avea Jandarmeria Romana?

#14
Uteib

Uteib

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 08.06.2017
Daca stau bine si ma gandesc asa e peste tot! Daca lady gaga ar face asa ceva sunt convins ca multimea de la usa ei ar fi mult mai mare!

#15
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View Postflavius18, on 29 noiembrie 2017 - 16:53, said:

A facut un anunt aseara la Capatos sa nu se prezinte decat cele cu marimi XXS-XS-M... Erau multe miloage cu marimile astea?
Erau! Deabea faceau fata aia de le securitate in fata casei "divei".  Si ca simpla reclama, cam scumpa.Mai ales ca e reclama la prostie. Putea s-o faca in liniste, fara publicitate. Dar, la asa ceva n-o duce mintea.

#16
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013
Asta e rromeala pura... tocmai am vazut la stiri. Saraciile care au stat la coada au fost nemultumite de ce au primit Posted Image)

Edited by flavius18, 29 November 2017 - 19:16.


#17
gabimilo1

gabimilo1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 966
  • Înscris: 10.01.2011
a zis banciu la unspe metri azi ca ar fi fost haios sa vezi un musculos in maieu iesind transpirat din multimea aia cu o pereche de chiloti de-ai zavorancei in dinti iar bira a zis ca poate in loc de chiloti ar putea iesi cu o palarie de-a mamei acesteia in dinti...

eu ma gindeam cum i-ar sta musculosului imaginar cu o pereche de chiloti de-ai ma-sii zavorancei in dinti...

vorba unuia...daca n-ar fi de plins....

vai de capul nostru, ce popor bai frate!

#18
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013

View Postgabimilo1, on 29 noiembrie 2017 - 20:19, said:

vai de capul nostru, ce popor bai frate!
Pe astia ii avem, cu ei defilam.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate