Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

Parola Windows 7 - fost "Ajutor"

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Iooana954

Iooana954

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.11.2017
Salut. Am un laptop samsung e152 cu windows 7 professional N care are parola .Am incercat sa ii dau recovery si nu merge nici asa..am incercat sa instalez windowsul din nou si am ajuns in punctul unde am selectat limba apoi mi-a cerut parola din nou .. ce pot face ? va multumesc pt amabilitate

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 22.05.2003
Iti cere parola din senin ssau ai uitat parola?

Daca vrei sa reinstalez si sa nu mai ceara pass, in prealabil stergi tot ce e pe discul C

https://www.tunesbro...7-password.html

Daca nu vrei sa stergi tot,
Vezi metoda 2

#3
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View PostIooana954, on 26 noiembrie 2017 - 21:18, said:

Salut. Am un laptop samsung e152 cu windows 7 professional N care are parola .Am incercat sa ii dau recovery si nu merge nici asa..am incercat sa instalez windowsul din nou si am ajuns in punctul unde am selectat limba apoi mi-a cerut parola din nou .. ce pot face ? va multumesc pt amabilitate
Baga parola si o sa mearga.

#4
Iooana954

Iooana954

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.11.2017
Am incercat si asa .. insa tot nu merge .. am uitat parola e un laptop mai vechi de care am nevoie acuma . Am un stik introdus cu winodows dar trec doar de pasul cu selectarea limbii si apoi imi cere parola . si nici hint nu imi apare

#5
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010
Caută: "How To Recover Passwords Using Ophcrack LiveCD"

#6
cjo

cjo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 25.05.2016
Cum naiba majoritatea userilor care uita parola la laptop/telefon/tableta isi fac cont pe softpedia in aceeasi zi?

#7
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016

View PostIooana954, on 26 noiembrie 2017 - 22:10, said:

Am incercat si asa .. insa tot nu merge .. am uitat parola e un laptop mai vechi de care am nevoie acuma . Am un stik introdus cu winodows dar trec doar de pasul cu selectarea limbii si apoi imi cere parola . si nici hint nu imi apare
Poza cu acel ecran, te rog.

#8
Morphinus

Morphinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,873
  • Înscris: 29.09.2010
Posibil din ce incerc sa deduc sa ai o parola pusa in BIOS de unde si limitarile astea la reinstalarea de la zero.
Totusi cum zice si buyonevideo mai bine fa o poza cu ceva decent sa putem vizualiza exact cu ce anume te confrunti, posibil sa ai parole si colo si colo (BIOS/Sistem Operare).
Daca vorbim de sistemul de operare poti incerca sa te documentezi putin despre KON-BOOT iar daca vorbim despre BIOS lucrurile se complica un pic fiind necesara o resetare mai speciala.
Asteptam acel screenshot/poza sa vedem ce si cum.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate