Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM

Cumparare auto cu nr Germania afl...
 

site facebook eroare

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
thegreatwall

thegreatwall

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 11.11.2017
Pe pagina cuiva care are activata optiunea sa poata posta oricine si inainte puteam sa postez, acum apare mereu eroarea din poza, f ciudat, n-am mai vazut eroarea asta vreodata pe facebook in ani de zile. Nu sunt banat de catre acea persoana.

Mai am o intrebare, facebook poate recunoaste calculatorul cuiva? deci nu ma refer la adresa ip etc, ci la pur si simplu hardware ul cuiva. Pt ca mi am sters contul de facebook si am incercat de multe ori sa imi fac cont nou dar mereu cere telefon, il dau - am facut rost de niste cartele goale numai pt sms - dar dupa aia cere... poza cu tine, ciudat, in fine, trimit, dupa care, si s-a intamplat de vreo 10 ori incredibil, contul e dezactivat. Ce nu le place la poze ori care e problema? voi puteti sa va faceti cont facebook? daca n-are cineva poate ma ajuta

Edited by thegreatwall, 24 November 2017 - 16:42.


#2
arbuneaionut

arbuneaionut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 943
  • Înscris: 17.11.2016
Conturile multiple sau create de mai multe ori sunt banate. Au niste "filtre" pe site care imediat descopera daca contul este fals sau multiplu. Vezi ca primul tau cont nu este sters definitiv, recreeaza-l pe acela si ramai cu el. Facebook este spatiu public si conturile false sau create de mai multe ori sunt sterse din start

#3
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postthegreatwall, on 24 noiembrie 2017 - 16:35, said:

Pe pagina cuiva care are activata optiunea sa poata posta oricine si inainte puteam sa postez, acum apare mereu eroarea din poza, f ciudat, n-am mai vazut eroarea asta vreodata pe facebook in ani de zile. Nu sunt banat de catre acea persoana.

Mai am o intrebare, facebook poate recunoaste calculatorul cuiva? deci nu ma refer la adresa ip etc, ci la pur si simplu hardware ul cuiva. Pt ca mi am sters contul de facebook si am incercat de multe ori sa imi fac cont nou dar mereu cere telefon, il dau - am facut rost de niste cartele goale numai pt sms - dar dupa aia cere... poza cu tine, ciudat, in fine, trimit, dupa care, si s-a intamplat de vreo 10 ori incredibil, contul e dezactivat. Ce nu le place la poze ori care e problema? voi puteti sa va faceti cont facebook? daca n-are cineva poate ma ajuta
Care poza ?

#4
thegreatwall

thegreatwall

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 11.11.2017
ce filtre sa aiba... eu cred ca au ceva la cap, sunt atatea conturi false, cu nume gen Speranta noastra sau Fete frumoase... nebanate, sunt banate in schimb conturi noi cu nume normale, deci eu am intrebat ce am intrebat, de ce-mi intra facebook pana si in hardware ul propriu cred.

Am uitat sa pun poza cu eroarea

Attached Files


Edited by thegreatwall, 24 November 2017 - 17:42.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate