Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Oneplus 5T-Discuții generale legate de transport, livrări, tracking, accesorii

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
536 replies to this topic

#469
dudutudor05

dudutudor05

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 27.12.2017
-https://www.smartprotection.ro/folie-de-protectie-clasic-smart-protection-oneplus-5t/

A incercat cineva folia aceasta ?

#470
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008
Nu am folosit asa ceva, dar cea de pe spate se va dezlipi intr-un timp scurt cel putin la colturi, daca nu si pe partile laterale. Toate foliile cu aplicare umeda au "boala" asta, si nu ai ce sa le faci. Iar daca ai si husa pe telefon atunci ai sanse sa dai folia de pe spate jos in primele zile de la aplicare.

In subiectul "Protectie ecran, folie aplicare umeda, folie statica, sticla, etc." se discuta destul de mult despre foliile de la smartprotection, si poate vei primi sfaturi si de la cineva care a folosit asa ceva si pe OP 5T.

P.S.: ai grija la foliile astea cu aplicare umeda, fiindca exista oricand riscul sa pui prea mult lichid pe folie sau sa-l impingi in directia gresita la aplicare, si sa-ti intre prin grila difuzorului pentru convorbiri. Sau in mufa USB daca nu esti extrem de atent. Recomandarea lor sa lasi telefonul oprit si neatins 12 sau 24 de ore nu e doar ca sa adere cat mai bine folia, ci si ca sa scada riscul unui scurt-circuit daca intra lichid in interiorul telefonului.

Edited by Hider141, 06 March 2018 - 08:25.


#471
valy910

valy910

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 245
  • Înscris: 06.04.2010
Uitați un link și de la mine pentru discount la accesorii. Abia aștept să vină telefonul. Posted Image

+https://oneplus.net/ro/invite#EKUHZN4XPKMJILH

#472
hulk90

hulk90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 10.11.2010
Un pic de off-topic aici insa cred ca trezeste curiozitatea unora, marca BBC. Cu 2 saptamani inainte de lansare, si cu noul 6 care e pe drum ( nu cred ca-i prea departe modalitatea de asamblare). Enjoy

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/kwD3MUtZxeE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#473
tibosee

tibosee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 26.07.2007
A mai fost acum o luna doua..

Am o problemă cu YouTube, nu merge pinch to zoom, nici pe 4.7.4, după update, nici pe 5.0.4.
Am dat uninstall la update si merge. Am făcut update din nou iar nu a mers, șters cache din recovery, si a revenit, azi a apărut alt update, iar s-a stricat, nu merge nici cu wipe nici cu nimic. Doar uninstall

#474
byteworks

byteworks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 865
  • Înscris: 04.04.2003
Un 5T din Polonia (1+.net) capturat la DHL in Bucuresti: "Shipment on hold". E de rau?

#475
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,002
  • Înscris: 13.09.2007

View Posttibosee, on 07 martie 2018 - 19:09, said:

A mai fost acum o luna doua..

Am o problemă cu YouTube, nu merge pinch to zoom, nici pe 4.7.4, după update, nici pe 5.0.4.
Am dat uninstall la update si merge. Am făcut update din nou iar nu a mers, șters cache din recovery, si a revenit, azi a apărut alt update, iar s-a stricat, nu merge nici cu wipe nici cu nimic. Doar uninstall
Și la mine e la fel. Mi-am pierdut răbdarea. Stock 5.0.4.

#476
aboicu

aboicu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 511
  • Înscris: 12.06.2004
Nu inteleg. La mine merge pinch to zoom. Open Beta 3.Nici pe stock nu am avut problema asta. Care o fi ideea? As vrea sa o lămuresc in caz ca apare și la mine. Poate are legatura cu faptul ca eu dau clean flash mereu in ultima vreme.

#477
Michele-

Michele-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 367
  • Înscris: 12.07.2009
mie imi merge blana dar am yitbp.

#478
sebip_sebip

sebip_sebip

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,103
  • Înscris: 09.03.2011
Eu îs pe stock 5.04 și merge!

#479
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008

View Postbyteworks, on 07 martie 2018 - 19:54, said:

Un 5T din Polonia (1+.net) capturat la DHL in Bucuresti: "Shipment on hold". E de rau?
Asteapta sa vezi pana dimineata pe la 9-10 sa vezi daca se schimba sau nu statusul. Poate a ajuns in depozitul DHL, si maine va fi luat de catre curierul care ti-l va livra.

View Posttibosee, on 07 martie 2018 - 19:09, said:

Am o problemă cu YouTube, nu merge pinch to zoom, nici pe 4.7.4, după update, nici pe 5.0.4.
Am dat uninstall la update si merge. Am făcut update din nou iar nu a mers, șters cache din recovery, si a revenit, azi a apărut alt update, iar s-a stricat, nu merge nici cu wipe nici cu nimic. Doar uninstall
Am verificat acum, dar la mine nu sunt probleme. OOS 5.0.3 (n-am facut update la 5.0.4 fiindca nu am intalnit bugurile rezolvate de update) si ultima versiune a aplicatiei Youtube de pe Store.

Edited by Hider141, 07 March 2018 - 21:30.


#480
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007

View Postbyteworks, on 07 martie 2018 - 19:54, said:

Un 5T din Polonia (1+.net) capturat la DHL in Bucuresti: "Shipment on hold". E de rau?

N-ai nicio treaba, stai chill

#481
byteworks

byteworks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 865
  • Înscris: 04.04.2003
Asa e, mersi, e deja in oras.

#482
iorga_ciprian

iorga_ciprian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 04.10.2005
Voucher

-https://oneplus.net/uk/invite#C65ONSU6DVYNCH

#483
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,002
  • Înscris: 13.09.2007
Și de la mine unul:
-https://oneplus.net/ro/invite#IG5XMN7QJ6W7B6H

Fără minusul din față.

#484
takashi90

takashi90

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 04.03.2014
Și de la mine un code:
-https://oneplus.net/invite#IIH5YN7OJDUPPID

#485
il13aap

il13aap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 04.06.2003
Și de la mine un cod pentru cine are nevoie -https://oneplus.net/ro/invite#VPCWN7Q0STIHJP

#486
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Nu stiu daca s-a mai discutat despre asa ceva, (fac mea culpa daca...da), a folosit careva asa ceva  ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate