Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...
 casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 

Moment amuzant vazut astazi - bataie intre fete

* * - - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#19
ando01

ando01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 17.12.2006
E amuzant si ca seara se uita la capatos iar a doua zi merg la vot. Ce am mai ras in primavara si ce o sa mai tot radem...

#20
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,288
  • Înscris: 06.02.2008
Chiar dacă mobilul confruntării poate părea amuzant restul nu este.

View Posttehnics, on 20 noiembrie 2017 - 18:01, said:

Si cum naiba ti-ai dat tu seama asa, stand in masina si cu mintea aiurea, ca una varuise casa si alta i-a luat prietenul ? Au venit la tine sa se confeseze ?
Miroase a troll...
Cred că el e cu casa :)

#21
greenlife

greenlife

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,961
  • Înscris: 29.07.2017

View Posttehnics, on 20 noiembrie 2017 - 18:01, said:

Si cum naiba ti-ai dat tu seama asa, stand in masina si cu mintea aiurea, ca una varuise casa si alta i-a luat prietenul ? Au venit la tine sa se confeseze ?
Miroase a troll...
Pai probabil ca el e baiatul. Si se amuza ca si-a gasit doua proaste care pe langa ca-i renoveaza  casa se si mai bat pentru el.

#22
Erwin_Rommel

Erwin_Rommel

    Titlul membrului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,499
  • Înscris: 17.04.2017

View PostKreutzerKonig, on 20 noiembrie 2017 - 17:49, said:


Ce înseamnă i like to fork myself? Dacă nu e cu tentă sexuală, nu vreau să-mi răspunzi.
Cred ca e o formula sado-maso folosita de obsedatii sexual.

#23
68x95

68x95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,510
  • Înscris: 16.10.2017

View Postkarax, on 20 noiembrie 2017 - 17:13, said:

Mergeam eu cu taicameo la magazin cu masina. Eu cu mintea aiurea , cand ajungem fix in dreptul unor fete care stateau aplecate , fiecare cu mana in parul celeilalte. Injuraturi , amenintari etc etc. Au stat asa si isi carau din cand in cand cate un pumn si picioare. Ce se intamplase: una din combatante varuise o casa la baiatul cu care statea , iar intre timp cealalta combatanta s-a cuplat cu fericitul baiat si s-a instalat acolo. Si sa vezi meci de box cand s-au intalnit. In final castig de cauza a avut fata care varuise casa , prietena initiala a baiatului. Cele doua au fost despartite de un nene care trecea cu o duba , nu inainte ca cea care a castigat detasat meciul sa ameninte cum ca daca o mai prinde in respectiva casa ii rupe picioarele.
Cred ca daca le vedea maywheather sau aia de la UFC , Pride , Belator etc le angajau pe loc. Pacat ca n-am poze sau filmare.

Toata chestia s-a lasat si cu niste rani deosebite pe fata fetei invinse, sangele siroind voios de pe prea frumoasa fata.
Impingeati la tigaie?

#24
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

View Postrid, on 20 noiembrie 2017 - 17:24, said:

extramorocar
https://dexonline.ro/definitie/morocar
[ https://i.imgur.com/ohs1SkY.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Posted Image
===================
Bárem fetele alea erau frumoase ? sau....  Posted Image  ?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate