Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 

sfat achizitie masina buget 1500 E

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
PoeOvidiu

PoeOvidiu

    Sunt de la țară și îmi place așa.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,567
  • Înscris: 07.12.2014
A intrat azi dupamasa unul cu tirul in ea. Era parcata in curte la o firma si ala a intrat si a virat .A tarat-o vreo 30 de cm. Posted Image
Luneta sparta, aripa spate sifonata, stop , si bara spate. Asigurare pe Grupama, sper ca despagubesc ok astia.

Edited by PoeOvidiu, 07 December 2017 - 21:46.


#74
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
bun inceput...

#75
raducut123

raducut123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,156
  • Înscris: 12.09.2013
Animale cu tir-ul...

#76
PoeOvidiu

PoeOvidiu

    Sunt de la țară și îmi place așa.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,567
  • Înscris: 07.12.2014
Am sunat fostul propietar sa ii spun isprava. Tare s-a necajit bietul om. Mi-a zis sa trec pe la el cand mai ajung in Sibiu ca a uitat sa imi dea factura cu garantia de la ambreiaj si volanta. Ca le-a schimbat in vara.
Asta inseamna sa nu iei de la samsari.

Edited by PoeOvidiu, 10 December 2017 - 14:30.


#77
grapefruit

grapefruit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 597
  • Înscris: 25.06.2013
Intr-un fina mi-am cumparat Ford Focus 1.8 diesel 90 cai 250.000 km am scos-o de la 1600 E la 1300E ,masina este inscrisa si mi-a dat-o cu cauciucuri de iarna si placute de frana sa le schimb eu cand vreau.Sunt foarte multumit de masina ca si minusuri as zice ca scoate fum de la 3500-4000 de rotatii si are putina rugina si aerul conditionat mi-a zis ca nu are freon daia nu merge.Am casetofon pe ea,abs,caldura,geamurie electrice in fata si interiorul arata foarte bine.

#78
PoeOvidiu

PoeOvidiu

    Sunt de la țară și îmi place așa.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,567
  • Înscris: 07.12.2014
Singura nelamurire e aerul conditionat. Toata lumea zice ca nu are freon. Dar nu incarca instalatia desi e doar 60-70 de lei. Oare de ce?
Dar poate ai noroc. Si eu am o masina (peugeot) tot cu AC nefunctional luata si s-a rezolvat doar prin incarcare, dar eu am luat de la cunoscut. Pe undeva pierde si a mea dar nu imi bat capul, merge 2 ani cu o incarcare, al3-lea nu mai merge si trebuie sa reincarc. Adevarul e ca nici eu nu as incarca acum AC, pana la primavara. Dar daca totusi as vrea sa vand masina atunci as incarca instalatia sa o dau cu clima functionala si i-as spune probabil omului ca il tine 2 ani.
Dar ti-ai asumat un risc. E loterie, poate scapi doar cu incarcarea poate nu. Si pe urma trebuie vazut pe unde se goleste. Dar oricum Focusuri sunt destule asa ca e usor sa gasesti piese in dezmembrari.
In rest sa o folosesti sanatos si fara surprize neplacute.

Edited by PoeOvidiu, 19 December 2017 - 08:37.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate