Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor pt casti

În UE, permis digital de conducato...

Spalatorie auto profesionala in I...

Anxietate si Safety behaviors OCD.
 Conducta DN 800 pe teren construi...

placa video buna pentru redare ca...

in cat timp se activeaza un abona...

Dilema dupa facultate
 Reciclare metale - merita?

Renault Arkana sh sau Sang Yong K...

La multi ani @ceanu1980!

La multi ani @KiloW!
 ChatGPT - Certificat de rezidenta...

Page numbers in Google Docs, dar ...

Prenadez dubios

WhatsApp pe cartela din routerul ...

Camera video sport E-BODA SJ6100, 4K, Wi-Fi

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
264 replies to this topic

lucifer76

lucifer76

Bashtan

• Grup: Moderators
Eu nu o mai am de destul timp, nu cred ca mai gasesc vreun firmware modificat. Dar, ca idee, nu merita sa te complici, iti iei una mai buna de la inceput. Asta nu are stabilizare, la orice vibratie deja nu se mai intelege nimic din filmare.

pacopaco1967

pacopaco1967

Guru Member

• Grup: Senior Members

View Postlucifer76, on 19 octombrie 2018 - 19:23, said:

Eu nu o mai am de destul timp, nu cred ca mai gasesc vreun firmware modificat. Dar, ca idee, nu merita sa te complici, iti iei una mai buna de la inceput. Asta nu are stabilizare, la orice vibratie deja nu se mai intelege nimic din filmare.
Toate care sunt net superioare sunt si scumpe. Dar a aparut (nu pe piata romaneasca) pe Amazon si altele, camera de actiune cu procesor Allwinner V5  , pret 70-80 $, codec x265 .Are stabilizare , corectie fish eye . Daca apare in Ro  cumpar una. Sau poate fac comanda pe E-Bay sau Amazon, dar nu anul asta ca am alte cheltuieli mai urgente.

lucifer76

lucifer76

Bashtan

• Grup: Moderators
Nu sunt chiar atat de scumpe, mai ales sh. Ideea e ca fara stabilizare nu se mai cheama camera de actiune. Am incercat in aceeasi zona de offroad, fara stabilizare nu se intelegea absolut nimic.

juniorksp

juniorksp

New Member

• Grup: Members
Mersi mult!

nicolaekool

nicolaekool

Junior Member

Eu am comandat camera vineri. Astept sa vad cum se misca. O sa las filmulete si poze cu ea.

Deocamdata nu a ajuns. Sper saptamana asta sa ajunga

pacopaco1967

pacopaco1967

Guru Member

View Postnicolaekool, on 18 noiembrie 2018 - 14:29, said:

Eu am comandat camera vineri. Astept sa vad cum se misca. O sa las filmulete si poze cu ea.

Deocamdata nu a ajuns. Sper saptamana asta sa ajunga
E cam slabuta cu firmware original. Eu am rescris una modificata a originalului. Mai ai posibilitatea sa rescrii si firmware cu detectare de miscare, plus imbunatatirea filmarii.
Acum am prins la 120 ron Evolio 4k , abia peste 10 zile livrarea. Din reviewuri  se pare ca filmeaza 1080 60 fps  super, pe cand Eboda SJ 6100 la aceasi rezolutie si fps era praf.

Edited by pacopaco1967, 19 November 2018 - 19:57.

zoloft

zoloft

Member

Deci nu E-Boda 6100 ??
Ma omoara fimiu (10 ani) ca vrea si el o camera care sa filmeze sa pun ape youtube una, alta..
Am gasit-o pana in 200 lei si ma gandeam ca i-ar prinde bine..
Recomandati altceva pana in 250 lei ?

Edited by zoloft, 30 March 2019 - 08:59.

pacopaco1967

pacopaco1967

Guru Member

View Postzoloft, on 30 martie 2019 - 08:58, said:

Deci nu E-Boda 6100 ??
Ma omoara fimiu (10 ani) ca vrea si el o camera care sa filmeze sa pun ape youtube una, alta..
Am gasit-o pana in 200 lei si ma gandeam ca i-ar prinde bine..
Recomandati altceva pana in 250 lei ?
E bun si Evolio ismart 4k, insa eu am luat de vinerea neagra la 110 lei. E mult mai bun decat e-Boda sj6100.

lentilan

lentilan

New Member

• Grup: Candidate Members
Salut.Am incercat si eu un update de firmware la un eboda sj6100 cel de la lucifer76 crane-imx179-20160818.zip. A aparut data update, apoi ecran alb si asa a ramas. Am dat restart, am scos bateria, am incercat cu Phoenix, insa nu detecteaza nici un device pe usb. Inainte detecta camera imediat. Ceva rezolvare? Multumesc

lentilan

lentilan

New Member

• Grup: Candidate Members
In device manager o recunoaste ca USB Device(VID_1f3a_PID_efe8)

LYONHEART

LYONHEART

New Member

Buna seara, am tot citit toate comentariile astea pe aici, am si eu camera asta...la mine functioneaza impecabil, cel putin mie imi functioneaza totul perfect, pentru mine....eu am alta problema, imi recomandati si mie ce baterie si de unde sa iau? Nu prea mai tine bateria la ea...vreau sa spun ca eu am facut scufundari in mare, si la piscina, am mers cu kaiacul, pe mare si pe lacuri in Bucuresti, functioneaza perfect, nu mi intra apa si nu se abureste...ma sperii de cate citesc aici...dar....voi banuiesc ca sunteti experti cu firmware si alte cele.eu nu am curaj sa mi bag mana in ea..o las asa...pentru plimbarile mele cu bicicleta prin parcuri, si pe sosea, si cu kaiacul pe apa...este perfecta....multumesc anticipat...daca imi recomandati si mie ce baterie si de unde sa iau :) .

Megadrujbist

Megadrujbist

Member

Am luat si eu una, vreau sa o incarc pe powerbank in mers,dar trebuie sa.i scot carcasa de protectie, ma tem sa nu imi cada...

LYONHEART

LYONHEART

New Member

Buna seara, a gasit cineva un firmware bun pana la urma, pentru Sj6100 ? M-ar interesa si pe mine daca are cineva si functioneaza, multumesc anticipat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate