Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Tratamente anti-aging

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1
thalia

thalia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,934
  • Înscris: 07.11.2007
Buna

Ma adresez bebeluselor de 40+ :))
Pai a cam venit vremea cand nimic nu mai "sade" la locul lui, si cel mai mult ma supara zona gatului si a liniei maxilarului. Am mai slabit, m-am mai ingrasat si se cunoaste...
M-ar interesa daca cunoasteti si puteti recomanda ceva tratamente (nu creme, caci cred ca le-am incercat pe toate) care functioneaza pentru a da fermitate muschilor fetei, in afara de masaj.
Saloanele promit ca fac sarea cu marea, dar as merge undeva recomandat.

Multumesc!

#2
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007
[ https://sirius-distribution.ro/image/cache/data/produse/Lame-Bisturiu-si-Manere-Bisturiu/Maner-bisturiu-inox-VE-0658-800x800.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
thalia

thalia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,934
  • Înscris: 07.11.2007
Haidi bre, nu inca, dupa 50:)

#4
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,111
  • Înscris: 30.04.2007
masaje cu gerovital proaspat de la sursa, obtinut in urma unor procedee specifice statiunilor balneoclimaterice de impachetare cu picioare straine?

#5
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Citeste asta si cauta pe net dupa numele David Sinclair
http://www.iflscienc...eal-no-adverse/

Mai ai 3-4 ani de asteptat si daca te tine punga le poti comanda din statele unite

#6
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Nu exista solutii minune. Este greu si pentru femele care au avut mari variatii de greutate . Dupa o varsta , pielea intinsa nu isi mai revine. Totusi ....cata apa bei pe zi ? Dezhidratarea este principalul inamic al elasticitati pielii. Bea multa apa . Peste 3 litri pe zi.

#7
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,225
  • Înscris: 13.03.2017
Daca intr-adevar exista asa ceva atunci cucoana de mai jos nu arata in halul asta.
Semnele timpului nu pot fi inlaturate nici macar cu toti banii+tratamentele din lume.
Daca nici cucoana asta care are bani+acces la cele mai "performante" tratamente nu poate face nimic in privinta asta atunci ... no comment

Attached Files



#8
thalia

thalia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,934
  • Înscris: 07.11.2007
Apa beau, dar recunosc ca nu pot sa beau 3 litrii, insa 2 da. Acum nu va imaginati ca eu caut un tratament care sa ma faca ca la 20 de ani, asa sunt constienta ca n-o sa mai fiu niciodata, insa nu pot sa nu recunosc ca nu as vrea sa scap de gusa sau  sa am intinsa pielea maxilarului inferior.

Fac intretineri cu cateva piscaturi de botox la 6 luni si umplere cu acid hyaluronic in ridurile mai accentuate (nu buze), doar in scop anti-aging, adica nu doresc sa modific nimic din structura mea fiziologica:)

#9
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Garantat tratamentu' ala de care iti spun eu te aduce ca la 20 de ani avand in vedere ca pana acum nu  a avut absolut nici un esec de cand e testat tratamentul pe animale , de cateva luni s-a inceput la om tratamentul pentru testare si mai ramane practic 0,5 din procedurile de urmat ca sa iasa tratamentul pe piata.

#10
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Cremele sunt doar marketing pur, doar bisturiul te mai poate salva. Ai vazut emisiunea ''pe muchie de cutit''?

#11
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

 thalia, on 17 noiembrie 2017 - 16:41, said:

Apa beau, dar recunosc ca nu pot sa beau 3 litrii, insa 2 da. Acum nu va imaginati ca eu caut un tratament care sa ma faca ca la 20 de ani, asa sunt constienta ca n-o sa mai fiu niciodata, insa nu pot sa nu recunosc ca nu as vrea sa scap de gusa sau  sa am intinsa pielea maxilarului inferior.

Fac intretineri cu cateva piscaturi de botox la 6 luni si umplere cu acid hyaluronic in ridurile mai accentuate (nu buze), doar in scop anti-aging, adica nu doresc sa modific nimic din structura mea fiziologica:)
Impacate cu ideea , frumusetea sta in suflet si in fapte , in ce lasi in urma ta, restul e desartaciune

Edited by ciine, 17 November 2017 - 17:03.


#12
sSorsy

sSorsy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 24.03.2017
Scuza-ma ca te intreb, da' la ce-ti mai trebuie frumusete exterioara la 40 de ani? Banuiesc ca ai deja barbat si copii :)

#13
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,835
  • Înscris: 01.11.2005
Trebuie sa rescunosc ca la avatar nu arati deloc rau. In cazul asta nu schimba avatarul.

 sSorsy, on 17 noiembrie 2017 - 17:16, said:

Scuza-ma ca te intreb, da' la ce-ti mai trebuie frumusete exterioara la 40 de ani? Banuiesc ca ai deja barbat si copii Posted Image
Da ma, dar daca aia de 20 de ani nu intorc capul, nu mai e valabila.
Bine, sa nu exagerez dar cand ajungi la o anumita varsta esti constient ca nu poti opri timpul asa ca incercarea de a pastra macar frumuseatea pe cat posibil. Si da, femeile mai frumoase au incredere mai mare in ele, unele vor sa simta acel sex-appeal, sa stie ca inca mai pot atrage un barbat.
Pentru femei frumusetea exterioara conteaza pana in cele mai mici detalii. Pentru noi barbatii trebuie sa arate cat de cat bine. Nu ne intereseaza machiate sau nemachiate...cur si tate sa aiba si fara prea multe sunci. Restul e can-can

P.S. Care-i farmecul sa scrii "anti aging" in loc de "anti imbatranire" ?

Edited by tehnics, 17 November 2017 - 17:33.


#14
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017

 tehnics, on 17 noiembrie 2017 - 17:18, said:

P.S. Care-i farmecul sa scrii "anti aging" in loc de "anti imbatranire" ?
Niste engleza ramasa pe la coltu' gurii? Posted Image

Edited by YourFan, 17 November 2017 - 17:38.


#15
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 22.05.2003
https://i.imgur.com/rptfWY7.gifv

Attached Files



#16
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015
Hidratarea fetelor, asta e solutia. Hidratarea pielii, nu neaparat intoxicarea cu apa chioara Posted Image
Uitati aici, asiaticele au inteles esentialul :

https://www.boredpan...iu-yelin-china/

Attached Files



#17
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014

 doxan, on 17 noiembrie 2017 - 18:24, said:

Hidratarea fetelor, asta e solutia. Hidratarea pielii, nu neaparat intoxicarea cu apa chioara Posted Image
Uitati aici, asiaticele au inteles esentialul :

https://www.boredpan...iu-yelin-china/
Este una, nu mai multe, iar tu nu ai inteles articolul si/sau solicitarea initiatoarei topicului.

Edited by honeymik, 17 November 2017 - 18:34.


#18
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,024
  • Înscris: 07.11.2006

 thalia, on 17 noiembrie 2017 - 16:16, said:

Buna

Ma adresez bebeluselor de 40+ Posted Image)
Pai a cam venit vremea cand nimic nu mai "sade" la locul lui, si cel mai mult ma supara zona gatului si a liniei maxilarului. Am mai slabit, m-am mai ingrasat si se cunoaste...
M-ar interesa daca cunoasteti si puteti recomanda ceva tratamente (nu creme, caci cred ca le-am incercat pe toate) care functioneaza pentru a da fermitate muschilor fetei, in afara de masaj.
Saloanele promit ca fac sarea cu marea, dar as merge undeva recomandat.

Multumesc!

Cu tot respectul pentru voi,fetele/femeile,dar cel mai bine este sa ramaneti naturale si sa acceptati faptul ca totul este trecator si suveran este timpul.Bineinteles,este pararea mea,pe care mi-am mai exprimat-o in acest sens pe forum in topicele respective.
Pentru mine o femeie care apeleaza la diferite metode pentru a obtine niste rezultate iluzorii este demna de mila si dispret.
Naturaletea este o caracteristica pe care genul feminin nu doreste sa o accepte,traind in lumi paralele cu iluzia ca eliminarea unui rid sau extirparea unei bucati de piele face minuni.
Sa ramai frumoasa tuturor celor care te iubesc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate