Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Black Friday sau marea prosteala nationala, varianta 2017

* * * * * 3 votes
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Eu nici nu m-am uitat ce au ăștia de vânzare la oferta.
Singurul lucru cumpărat este un pachet pt ulei lanț la bicicleta luat la un preț foarte bun.

Deja mă scoate din sărite aplicația eMag tot mă trimite să cumpăr.

#74
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016
Pai ce mai astepti? Da o fuga repede. Posted Image

Am intrat si eu din pura curiozitate sa caut niste cartuse pentru imprimanta, dar nu am gasit. Mi-au atras atentia biletele de Formula 1, dar mi s-au parut cam scumpe, chiar daca e cazarea inclusa. Mai bine te organizezi singur sau cu gasca.

Edited by SPX808, 17 November 2017 - 16:09.


#75
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
N-am cumparat absolut nimic de acest BF pentru ca, in mare, mi-am cam luat in timpul anului ce imi trebuie... M-am simtit agasat insa cu SMS-uri cu "rate la carduri, cumpara acum, esti pregatit?" chestii din astea... plus bombaradamentul de mesaje nesolicitate pe mail.
Nici n-am gasit ceva care sa ma dea pe spate... La produsele de calitate chiar n-am observat reduceri. Doar scumpite in prealabil si acum, taiat 10% din pret, astfel incat preturile de BF au ramas la fel de mari.

Cam lacom acest corporatism capitalist.  O sursa de tocat bani.

Edited by rosix, 17 November 2017 - 18:07.


#76
The_Cult

The_Cult

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,423
  • Înscris: 11.11.2014
Tocmai ma uitam pe Altex la un produs la comentarii. Unul zice pe data de 29.10 ca l-a luat cu 250 de lei de la Altex. Acum, cu 50% reducere de BF, e 280 de lei. Astept sa vad ce zice nenea ala care ia peste suta de milioane salariu de la ANPC ce masuri s-au luat impotriva acestor practici. Ca asa se lauda la tv ca o sa faca.
La noi din cauza unor astfel de cacaturi de magazine nu mai exista BF de multi ani.

Edited by The_Cult, 17 November 2017 - 18:24.


#77
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,249
  • Înscris: 31.08.2006

 The_Cult, on 17 noiembrie 2017 - 18:23, said:

La noi din cauza unor astfel de cacaturi de magazine nu mai exista BF de multi ani.

  Pentru a mai destinde atmosfera, ia uitati-va la review-urile de la, atentie, "Set toate icoanele de care are nevoie o Biserica, 82 de icoane, Icoane Individuale", care costa "doar" 9 999 lei de Black Ftaierday  Posted Image Posted Image Hotarat lucru, romanii au umor. Citind comentariile astea, mi-am adus aminte de "review-urile"  de la televizorul de anul trecut vandut tot de BF, televizor care costa cateva sute de mii de lei.

#78
kimi_ro

kimi_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 819
  • Înscris: 14.04.2007
Trecand peste celebrul Black Friday romanesc, cunoasteti site-uri externe care organizeaza cum trebuie Black Friday, adica chiar au reduceri semnificative la produse? Ma intereseaza site-uri cu aparatura foto-video, electronice, electrocasnice mici. Eventual, sa fie si din UE pt a evita taxele comerciale.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate