Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Doar "fatada" programului

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
MihaiProg

MihaiProg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 08.02.2016
Daca tot ce iti trebuie este prima imagine pe care ai postat-o este foarte simplu de rezolvat,
vrei sa pastrezi si logo-ul M2Bob sau vrei propriul tau logo?
Restul (screenshot-urilor) sunt mai complicate.
|
Din postarile tale anterioare imi dau seama ca vrei ceva mai mult!

Dar inca incerc sa inteleg de ce vrei sa faci asta?

#20
tavitu

tavitu

    Minune: HE a început să emită facturile!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,598
  • Înscris: 16.02.2009

 nantes, on 12 noiembrie 2017 - 12:04, said:

eu doar adaug p.acolo ceva smpt cu id si psw care sa imi vina mie pe email atat vreau , sper ca m-am facut inteles baieti

Vrea să fure parole prin phishing.

#21
nantes

nantes

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 12.11.2017

 tavitu, on 12 noiembrie 2017 - 13:35, said:


Vrea să fure parole prin phishing.
Posted Image Posted Image Posted Image

#22
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,500
  • Înscris: 16.03.2007
ia d'acii Posted Image Posted Image Posted Image

#23
nantes

nantes

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 12.11.2017

 tavitu, on 12 noiembrie 2017 - 13:35, said:


Vrea să fure parole prin phishing.
si parlamentarii ce fac ?

#24
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,550
  • Înscris: 06.03.2016

 nantes, on 13 noiembrie 2017 - 13:22, said:


si parlamentarii ce fac ?
Și tu vrei să fii un parlamentar sau să acționezi ca unul? De asta e tara asta așa cum e... pentru ca există oameni care gândesc ca tine.
Ceilalți parlamentari cum crezi că zic? "Da' ce? Dragnea nu fură? De ce să nu fur si eu?"

Tu chiar crezi că ai ce să iei de pe urma celor care cauta hack-uri de genul? O să primești numai conturi de maxim lv. 20 cu itemele primite din cufarul de inceput si nimic mai mult.

Edited by red46, 13 November 2017 - 17:36.


#25
nantes

nantes

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 12.11.2017

 red46, on 13 noiembrie 2017 - 17:35, said:

Şi tu vrei să fii un parlamentar sau să acționezi ca unul? De asta e tara asta aşa cum e... pentru ca există oameni care gândesc ca tine.
Ceilalți parlamentari cum crezi că zic? "Da' ce? Dragnea nu fură? De ce să nu fur si eu?"

Tu chiar crezi că ai ce să iei de pe urma celor care cauta hack-uri de genul? O să primeşti numai conturi de maxim lv. 20 cu itemele primite din cufarul de inceput si nimic mai mult.
am mai avut o clona mai veche si n-a fost tocmai cum ai zis tu ;) , astept raspunsuri legate de subiect

#26
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,550
  • Înscris: 06.03.2016

 nantes, on 14 noiembrie 2017 - 07:10, said:


am mai avut o clona mai veche si n-a fost tocmai cum ai zis tu ;) , astept raspunsuri legate de subiect
Pur şi simplu faci screenshot doar la fereastra respectivă cu un program special ( în Windows se numeşte "Snipping tool" sau "Instrument de decupare"), îl pui ca background în setările formei, setezi "Borders" pe "None" si aia e.

Pentru acțiunea de mişcare a ferestrei poți crea un panel transparent peste locul unde vine bara de titlu căruia îi atribui acțiunea respectivă (sunt o grămadă de exemple pe net), la fel faci şi cu butoanele de minimizare, închidere.



EDIT: Poți pune un TextBox peste căsuțele de text deja existente, iar pt. butoane pui Panel cu bg transparent.

#27
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
On topic: Sunteti constienti ca il invatati cum sa fure ? Nu deveniti putin complici ?

Off topic:  Urmeaza thread-urile: Am un bancomat ramas de la bunica si nu pot sa il desfac /  Am o broasca de usa: Cum se desface cu un speraclu ? /  Cum sa faci o talharie corect ? etc...

Edited by exceswater, 14 November 2017 - 10:23.


#28
nantes

nantes

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 12.11.2017

 red46, on 14 noiembrie 2017 - 09:32, said:

Pur şi simplu faci screenshot doar la fereastra respectivă cu un program special ( în Windows se numeşte "Snipping tool" sau "Instrument de decupare"), îl pui ca background în setările formei, setezi "Borders" pe "None" si aia e.

Pentru acțiunea de mişcare a ferestrei poți crea un panel transparent peste locul unde vine bara de titlu căruia îi atribui acțiunea respectivă (sunt o grămadă de exemple pe net), la fel faci şi cu butoanele de minimizare, închidere.



EDIT: Poți pune un TextBox peste căsuțele de text deja existente, iar pt. butoane pui Panel cu bg transparent.
lucrul asta m-a dus si pe mine capul sa il fac , doar voiam sa fie original la tot Posted Image)

 exceswater, on 14 noiembrie 2017 - 10:22, said:

On topic: Sunteti constienti ca il invatati cum sa fure ? Nu deveniti putin complici ?

Off topic:  Urmeaza thread-urile: Am un bancomat ramas de la bunica si nu pot sa il desfac /  Am o broasca de usa: Cum se desface cu un speraclu ? /  Cum sa faci o talharie corect ? etc...
nu ma invata nimeni , stiam deja

screen : https://ibb.co/hM5Wfw

 red46, on 14 noiembrie 2017 - 09:32, said:

Pur şi simplu faci screenshot doar la fereastra respectivă cu un program special ( în Windows se numeşte "Snipping tool" sau "Instrument de decupare"), îl pui ca background în setările formei, setezi "Borders" pe "None" si aia e.

Pentru acțiunea de mişcare a ferestrei poți crea un panel transparent peste locul unde vine bara de titlu căruia îi atribui acțiunea respectivă (sunt o grămadă de exemple pe net), la fel faci şi cu butoanele de minimizare, închidere.



EDIT: Poți pune un TextBox peste căsuțele de text deja existente, iar pt. butoane pui Panel cu bg transparent.
asta m-a dus si pe mine capul , faceam asta deja , doar ca voiam totul sa fie exact la fel

 exceswater, on 14 noiembrie 2017 - 10:22, said:

On topic: Sunteti constienti ca il invatati cum sa fure ? Nu deveniti putin complici ?

Off topic:  Urmeaza thread-urile: Am un bancomat ramas de la bunica si nu pot sa il desfac /  Am o broasca de usa: Cum se desface cu un speraclu ? /  Cum sa faci o talharie corect ? etc...
nu, nu ma invata nimeni .

screen : https://ibb.co/hM5Wfw

ma intereseaza numai interfata programului , nu mai aberati !

Edited by nantes, 14 November 2017 - 10:54.


#29
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,550
  • Înscris: 06.03.2016
Pai nu înțeleg la ce te referi prin "original"?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate