Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

De ce mai sunt la vanzare produse cu Android incompatibil cu aplicatiile din prezent?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
ma uitam la tableta asta si nu mi-a venit sa cred ce versiune de Android are. Reduceri de Black Friday anyone? Posted Image

#2
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
cand tot ce conteaza este sa te dai mare ca ai o scandura de genul, ce mai conteaza versiunea de android? sa se aprinda si gata impresia artistica

#3
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Posibil sa nu mia existe pe stoc si au uitat sa actualizeze.
Posibil sa fie SH, asa apare pe site-ul lor.
Posibil sa mearga foarte bine, cu aplicatiile deja instalate.

#4
Hamdoulillah

Hamdoulillah

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.03.2017
S-au vandut si-n trecut chestii absolut improbabil pentru care fabricantul n-a prevazut sa faca upgrade. Am spre exemplu acasa o tableta Carrefour (castigata, nu cumparata, ca n-as fi dat vreodata banii pe asa ceva) care-a ramas la Android 4.4 KitKat, dar culmea era ca propria aplicatie Carrefour era incompatibila cu propria tableta); evident, tentativa de a lasa un comentariu negativ pe site-ul lor s-a soldat cu un esec.

Apoi stii cum se spune, prost nu e ala care cere ci ala care da, si mai e una, cine nu beleste ochii, beleste portofelul... te uiti cu atentie inainte de a cumpara.

#5
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017

View Postzyppster, on 09 noiembrie 2017 - 18:57, said:

ma uitam la tableta asta si nu mi-a venit sa cred ce versiune de Android are. Reduceri de Black Friday anyone? Posted Image
Te freaca de grija altora ? Poate ca altii n-au nevoie de " aplicatii " , ci doar de ceva banal.
....dar am inteles nivelul superior al tau !

#6
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
E foarte buna pentru navigatie

#7
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
E nedrept pentru cei cu buget redus sa creada ca au facut o afacere si cand colo au fost pacaliti. Sunt prea multe chinezarii pe piata care mai bine ar fi date degeaba.

#8
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postzyppster, on 09 noiembrie 2017 - 20:19, said:

E nedrept pentru cei cu buget redus sa creada ca au facut o afacere si cand colo au fost pacaliti. Sunt prea multe chinezarii pe piata care mai bine ar fi date degeaba.
De ce sunt pacaliti? scrie destul de clar "Sistem de operare Android 2.3"  sau nu ? Si atunci ?

#9
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,919
  • Înscris: 01.01.2010
De ce inca se vinde Logan-ul?! Fata de Lexus, e ca tableta aia pe langa S8.

#10
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
si cine dreak stie ce inseamna 2.3? e mai mare ca 0 si 1

#11
Tehnicianul1970

Tehnicianul1970

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,509
  • Înscris: 09.11.2014
Cotroanta asta pusa in vanzare de E-Mag,este un jeg de tableta ce are design-ul vechilor telefoane SonyEricsson Xperia din 2010.O coroabca ordinara ce merita 300 RON la second hand si vanduta ca produs NOU (rusine E-Mag pentru asta) ca sa ia ochii la necunoscatori!
Inca odata, RUSINE E-MAG Romania! Asemenea coroabca trebuia sa ajunga la topit de mult... de vreo 6 ani incoace!

#12
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,191
  • Înscris: 18.04.2008
Vandut de: INTERLINK GROUP SRL

Deci nu o vinde eMag.

#13
spinname

spinname

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,550
  • Înscris: 01.08.2011
Poate il asteapta pe Djl, ce va ofticati asa?

#14
johnsmith07

johnsmith07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 24.10.2014
daca de black-friday ii scad pretul cu un leu se cumpara imediat, ca atunci lumea nu mai are timp de specificatii, doar adauga in cos ca apucatii!

#15
Assur

Assur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 844
  • Înscris: 14.07.2017
Android 2.3.6 a fost probabil cea mai buna versiune de Android existenta ever, din pacate nu mai are suport pt. noile procesoare multicore, iar hardware-ul pe care rula 2.3 e depasit rau la ora actuala.

#16
3sat

3sat

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,491
  • Înscris: 11.10.2015

View Postzyppster, on 09 noiembrie 2017 - 18:57, said:

ma uitam la tableta asta si nu mi-a venit sa cred ce versiune de Android are. Reduceri de Black Friday anyone? Posted Image

pt. că încă sunt mulţi care habar nu au cu ce se mănâncă androidul şi vor să fie în pas cu moda (deşi depăşită) servită de cei care le vând celor care pun botu şi nu ştiu ce cumpără...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate