Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 

video furat?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1
Pufilici

Pufilici

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 31.03.2009
Știe cineva cum pot afla dacă un video postat pe FB e furat din alta parte?  Poate exista un program unde sa l încarc ca apoi sa mi caute dacă e pe net și în alta parte?

#2
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
E foarte interesanta propunerea ta. Din experienta iti zic ca nu ai cum sa gasesti ceea ce cauti. Pana si watermark-urile se pot scoate. Am vazut clipuri facute din alte clipuri cu mai multe vizualizari decat au clipurile originale puse cap la cap.

#3
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005
Vrei sa-ti faci site sau canal de YT? :)

#4
gladiatore

gladiatore

    Moldovean !! Ceva probleme ???

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,449
  • Înscris: 01.10.2016
Nu . Vrea sa stie daca gagica din clip e cea care se da a fi . :D

#5
Pufilici

Pufilici

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 31.03.2009
ei ei ei
pe aproape
De fapt e vorba de niste filmulete postate de o tipa cu lucrarile ei si imi par copiate ..mi ar fi placut sa i pot da peste nas ca se lauda cu lucrarile altcuiva.
Mai naspa e ca tipa asta e fimea... :) daca ea e asa profi ma bucur enorm deci nu e vb ca sunt invidioasa .

#6
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Cont facut in 2009 si acuma postezi pt prima data Posted Image

#7
gladiatore

gladiatore

    Moldovean !! Ceva probleme ???

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,449
  • Înscris: 01.10.2016
Ori e misto , ori cineva a gresit contul de pe care a postat . :D

#8
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

Quote

Pe forumul Softpedia urmatoarele activitati ale membrilor sunt strict interzise:
a. crearea si folosirea de "clone" (mai multe conturi ale aceluiasi utilizator). Descoperirea de catre moderatori a acestor conturi va duce la suspendarea definitiva a conturilor clonelor si suspendarea pe o perioada de 15 de zile a contului principal.



VACANTA PLACUTA

#9
Pufilici

Pufilici

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 31.03.2009
Doamneee
Ce e cu voi
De asta ma feresc de forumuri și FB, parca ies tzatzele la bârfa.

Oameni normali nu exista?
Am doar o întrebare.
Care e faza ca e contul vechi?
Din contra,  Poate e de apreciat ca nu folosesc 7 conturi și am dat sa Recuperez parola.



#10
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007
Si ce minuni ar putea sa faca persoana respectiva, (fata ta in acest caz cum spui tu)
Daca pui ceva informatii mai multe despre ceva la obiect, poate nu este chiar asa nenatural, si poate chiar are o inclinatie spre ceva, dar pe care nimeni nu o observa, si ....in loc sa o incurajezi cauti sa-dai peste nas...? WTF ?

#11
Pufilici

Pufilici

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 31.03.2009
Vezi.. ești ca Toma necredinciosul dar e ok, ce nu înțeleg e de ce ma ataci, poti sa te gândești ca am motivele mele, îmi încurajez copilul și încerc sa fiu o mama buna, dar când copilul minte consider ca îi trebuiesc tăiate aripile, sigur ca am încurajat o și sunt mandra de ea , si dacă nu era talentata, nu contează, problema mea e încerc sa i explic ca cel mai bine e sa nu te lauzi sau sa minti.

Indiferent de motivele mele, corect e sa răspunzi la o întrebare dacă poti dacă nu sa stai în banca ta ca la critică suntem buni toti mai ales când nu știm adevărul.
Va mulțumesc anticipat!


#12
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Ai "multumit anticipat" tuturor celor care ti-au raspuns?Posted Image Posted Image Posted Image

#13
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostPufilici, on 08 noiembrie 2017 - 19:47, said:

Știe cineva cum pot afla dacă un video postat pe FB e furat din alta parte?  Poate exista un program unde sa l încarc ca apoi sa mi caute dacă e pe net și în alta parte?
Nu. Dar poti sa afli studiind History-ul de pe calculatorul lu' fita.

#14
Pufilici

Pufilici

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 31.03.2009
Mulțumeam anticipat celor care și tin gura( degetele)  și nu vb pe lângă subiect,  e clar ca nu e și cazul tău.

#15
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,233
  • Înscris: 24.02.2007
Da o cautare pe google dupa imagini reprezentative din clip. Mai mult de atat nu cred sa existe.

#16
geo123

geo123

    Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,926
  • Înscris: 10.05.2006

View Postdani.user, on 09 noiembrie 2017 - 22:20, said:

Da o cautare pe google dupa imagini reprezentative din clip. Mai mult de atat nu cred sa existe.
Bine punctat.
Orice clip urcat pe net are indexat un thumbneil. Dai cautare pe google images dupa acel thumbneil si vezi pe unde mai apare.
Daca clipul e editat de fata si reincarcat i se pierde urma.
Bineinteles foarte indicat este sa-i verfici activitatea pe pc, dar daca e fata desteapta nu lasa urme.
Poti sa mai pui Keyloggere sau radmin configurat in silent  dar daca buteaza o distributie Live.....

#17
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Trebuie sa ai cunostinte ceva mai aprofundate sa nu lasi urme intr-un calculator.....

Edited by bumpocbum, 10 November 2017 - 09:46.


#18
buncar

buncar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,725
  • Înscris: 15.04.2005

View PostPufilici, on 09 noiembrie 2017 - 08:21, said:

Vezi.. ești ca Toma necredinciosul dar e ok, ce nu înțeleg e de ce ma ataci, poti sa te gândești ca am motivele mele, îmi încurajez copilul și încerc sa fiu o mama buna, dar când copilul minte consider ca îi trebuiesc tăiate aripile, sigur ca am încurajat o și sunt mandra de ea , si dacă nu era talentata, nu contează, problema mea e încerc sa i explic ca cel mai bine e sa nu te lauzi sau sa minti.

Indiferent de motivele mele, corect e sa răspunzi la o întrebare dacă poti dacă nu sa stai în banca ta ca la critică suntem buni toti mai ales când nu știm adevărul.
Va mulțumesc anticipat!
Multi multi multi extraordinar de multi oameni fara valoare au ajuns sa bantuie acest forum care candva era un forum de unde puteai afla lucruri utile si puteai gasi raspuns la intrebari.Acum, e o troaca in care salasluiesc o multime de hateri, care urasc tot ce misca si se leaga de orice doar de un raspuns la intrebare nu.Oameni fara capatai, frustrati si fara viitor, loseri.
Daca mai e de actualitate problema ta, da-mi un PM, exista o sansa sa te pot ajuta.

Edited by buncar, 30 January 2018 - 00:39.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate