Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Exatlon România - Kanal D - Discuții

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
550 replies to this topic

#487
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,866
  • Înscris: 28.11.2006
Costin Gheorghe nu e ala care se facea CA COmenteaza ceva pe la Eurosport? :ciocan:

#488
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
S-a terminat prima editie a sezonului 3. Emisiunea va fi în fiecare săptămână, de sâmbătă până marți de la 20.00
Și  ca  fun-fact : Kanal D între 19:58 și  21:45 nu a difuzat niciun calup publicitar ,urmand ca dupa 11 minute sa revina din nou. Apoi de la 21:56 la 22:47 iar nu a fost niciun calup publicitar, urmand apoi unul de 9 minute. Apoi  a revenit la 22.56 și la 23.00 s-a terminat.
Interesanta  strategia Kanal D de difuzare a calupurilor publicitare în seara premierii  Exatlon III...

View Postpufonel, on 12 ianuarie 2019 - 23:01, said:

Costin Gheorghe nu e ala care se facea CA COmenteaza ceva pe la Eurosport? Posted Image
Nu e el.. Costin Gheorghe de aici de la Exatlon e fotbalist, joacă la Academica Clinceni  în liga a doua , are 30 de ani și e fratele Elenei Gheorghe (cântăreață)

Edited by Marin2514, 12 January 2019 - 23:09.


#489
FARAROTI

FARAROTI

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 731
  • Înscris: 27.12.2007
Inceputul slab. Niciun remarcat. Singurul lucru bun e schimbarea de regulament cu 2 premii.

#490
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017

View Post-koss-, on 12 ianuarie 2019 - 17:44, said:

AM vazut la unguri la exatlon pe TV2 HD ca au duel la exatlon cu Romania.. ne bat ungurii de ne rup.. mai ales ca aia joaca de mai mult timp sezonul la exatlon Ungaria.

SI am avut dreptate.. Ne-au rupt ungurii la exatlaton de doua ori.. Le-au scos ungurii exatlonul din cap la romani..

#491
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Giani  Kiriță  și Vladimir Drăghia  vor fi antrenori în sezonul 3 Exatlon, începând de  sâmbătă 26 ianuarie .
Link - https://www.kanald.r...anal-d-18825799

În jocul de eliminare de marți, Ami  a părăsit competiția  Exatlon, după ce a pierdut  duelul cu  Cătălina  Șeicaru.
Din cauza accidentărilor, Diana Pivniceru  (Faimoși) și Iulian Angelescu (Războinici) au abandonat competiția.

#492
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Giani e ca o raie.. nu se scapa exatlonul de el.. sunt curios daca va fi antrenor tot la faimosi sau va trece la razboinici..

Edited by -koss-, 24 January 2019 - 14:05.


#493
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Giani Kiriță va fi antrenor  la Războinici , iar Vladimir Drăghia  la Faimoși.
Și  nu, nu este o glumă!

#494
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
Au ăștia o plăcere extraordinară să se f@&ă în emisiunea asta... ceva de neimaginat. Aș fi preferat să vină Doru. Sau Ionuț, Iulian sau Alin.

Or mai fi învățat ăștia ceva sau tot prafi sunt? Aia mică de minte ea că are concerte unde e? A plecat, gata? Mari o freci ce naiba caută încă aici?

#495
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Ami a fost eliminată  marți , am scris mai sus.

#496
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
Cătălina o cheamă pe tipa aia de poate fi top star pe SuperOne? Nu mai știu cu ce se ocupă, dar e una care arată bine tare și parcă așa o cheamă.

#497
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Da, Cătălina o cheamă. E model.

#498
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
Ce japite sunt non-faimoșii. Păcat de Cătălina că e la ei.

Cătălina ❤❤❤ e ce trebuie. Are tot. Tot dau pe SuperOne, poate-poate o găsesc pe acolo. xD

Incepe țigănia... Pseudo-jucatorul ala de liga a treia are arfe de neimaginat. Eu îi băgam destul de repede ceva în gură. Și-i băgam și lu' soru-sa că și aia e o prefăcută. xD

Edited by AidenIrish, 27 January 2019 - 21:46.


#499
Tudor75

Tudor75

    peRFect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,147
  • Înscris: 14.12.2007
Ma tot intreb cum poate cineva privi asa ceva!? Cred ca si o telenovela e un pic mai reusita decat asa ceva. :)

#500
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
Eu mă uit pentru partea de sport. Sezonul trecut a fost mai bun, mult mai bun. Concurenții au fost mai bine pregătiți fizic și ieșeau curse chiar spectaculoase. Acum până și la băieți sunt destule curse cu finaluri de iți vine să te duci la țigară că atunci când revii găsești aceeași concurenți.

rromelile le-am criticat încă din primul sezon și din cauza asta am renunțat pentru câteva luni bune să mă mai uit.

#501
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Sunt lesinati rau.. concurentii de la sezonul 3 exatlon.. mult mai lesinati ca cei din sezonul 2 si sezonul 1. Sunt putini mai buni decat praf.. Cosmin Cernat e praf ca comentator.. sa se duca sa se faca guru.. mai bine.. acolo macar prosteste lumea in privat nu la tv. Cosmin Cernat are arfe de guru spiritual.. Posted Image
Dupa ce ca au 'manarit' doua sezoane la rand.. primul cu televotingul.. al doilea cu imbecilitatea de viteze medii pe traseu pentru fete si baieti.. o sa il manareasca si pe al treilea.. Sper sa nu il scoata pe mario freci castigator ca aia ar fi prea de tot.

Edited by -koss-, 30 January 2019 - 12:14.


#502
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
Câștigă pseudo jucătorul de miuta Costin Gheorghe. Cotizeaza bine Elena. Cu gura.

#503
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Pai aia cu gura a facut tot timpul banii.. ca doar a fost si este cantareata.. desi Barbara Isasi cea care a inlocuit-o la mandinga canta de 100 de ori mai bine ca aromanca de gheorghe..
Frate'su fotbalistul mi se pare țărănușu cocalar reprezentativ pentru specia de genu' din România.


Cei mai putini toxici mi se par.. Gabriel Nedelcu, Nicoleta Lunca si Catalina Seicaru..

Edited by -koss-, 30 January 2019 - 13:34.


#504
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,741
  • Înscris: 08.08.2018
Gabi e chiar mai ok decât frate-su și e decent și pe traseu. Numai că nu prea le are cu finalizarea. Nicoleta e decentă, dar mi se pare stupidă că din când în când se mai laudă că a fost fotbalista și handbalista și tocmai la finalurile la care ar trebui să fie avantajata de calitățile dobândite în acele sporturi e cam praf.

I ❤ Cătălina. E bună. Și e bună și pe traseu.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate