Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

ce anume sã dezvolt la mine?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#73
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,036
  • Înscris: 31.03.2015

View Postdannyetlv, on 08 noiembrie 2017 - 15:21, said:

De unde știi toate astea?
Sunt fix opusul a ceea ce taher sonu de pe arta seducției spune în clipurile sale.
Cine naiba mai e si Tractor Sony asta? :o
Fii mai explicit. Ce spune ala in clipurile sale si cum esti tu?

#74
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Omule, du-te pe la o sala de forta(am inteles ca nu mori de foame si ca nu o duci chiar atat de rau prin camin), alearga si tu cum alearga altii, las-o mai usor cu ce scrie peste tot ca ajungi vreun sectant.Femeia face ochii cat cepele cand vede un barbat in conditie buna.Poti sa te dai cat vrei cu fundul de pamant, asta e adevarul.Fa sport mai intai, lasa dracu cartile alea si bazaconiile, exagerezi cu ele.Si nu conteaza cat este de trecuta prin viata este femeia aia, tot face ochii cat cepele.Nu mai  fi atat de fricos, nu-i spune niciodata ce oferi(va crede ca o minti), lasa sa vada ea, pt asta tre sa si vada, nu sa-i spui tu!!!!O sa le vezi apoi ca fac coada.Femeia alege, nu tu!!!Si la animale tot asa  se intampla, masculii duc diverse batalii pt a castiga femela.

Asta nu ai citit pana acum?Ca vad ca intrebi cum sa faci.Ete asa, incep prin a iesi cu prietenii cat mai des.


La ce te astepti?Sa faca alea coada la tine daca iti pui un afis pe tine?Da, eu iubesc,  veniti femei.

Edited by ionutz_joe2009, 08 November 2017 - 16:48.


#75
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Mai departe , nu incerca sa inviti a doua oara o vemeie la o iesire in doi, daca refuza din prima inseamna ca nu are timp, are si alte alternative, nu te agreaza.Aia care accepta o iesire in doi inseamna ca vrea ceva, vrea sa te cunoasca mai bine.Depinde apoi pana unde Posted Image). NU! te lupta cu mori de vant inutil, incearca sa te vezi pe tine mai intai, faci update unde crezi ca-i ceva defect.NU! te imbraca in blugi conici Posted Image), nu incerca sa fii femeie Posted Image), asta e o directiva de a mea.Nu pune lanturi de haur si briz-bruzuri, cat de fin, haurul e doar o prostie, un schimb vizibil pt unii/scarbos la prima vedere sau in principiile unora.

App , pt cine nu stia , sectant=contributie pt boss manipulator.

Edited by ionutz_joe2009, 08 November 2017 - 17:30.


#76
dannyetlv

dannyetlv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 13.08.2016

View PostCristi_E, on 08 noiembrie 2017 - 16:07, said:

Cine naiba mai e si Tractor Sony asta? Posted Image
Fii mai explicit. Ce spune ala in clipurile sale si cum esti tu?
Spre exemplu în unele clipuri zice despre abordări pe stradă. M-am uitat la câteva. Mai spune că oricine poate aborda orice fată, chestii din-astea.
Eu nu prea sunt adecvat cu ce zice el, am renunțat să-i mai văd clipurile.

#77
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View Postdannyetlv, on 08 noiembrie 2017 - 15:21, said:

De unde știi toate astea?
Sunt fix opusul a ceea ce taher sonu de pe arta seducției spune în clipurile sale.


De obicei nu ma mai prea bag prin discutii, dar daca pot sa ajut ajut.
Uite un material (o carte zice el, desi are doar 9 pagini ) de la respectiul Taher Sonu:
https://artaseductie...carei_femei.pdf

Quote

Inainte de a incepe sa vorbesc despre aceste 3 elemente esentiale , vreau sa te rog sa nu ma
crezi pe cuvant in ceea ce le priveste. Mai mult ,te rog sa fii chiar sceptic si sa testezi 100% din ceea ce iti spun.
Eu am testat asta in ultimii ani de zile, am a bordat peste 200- 300 de femei ( nu mai stiu exact cate) si m-am culcat cu peste 50% din ele (mai m
ult de 50%,dar nu le-am numarat,
asa ca nu iti spun procentul pe care eu il cred).
Nu- mi  venea  sa  cred  ca  este  atat  de  simplu  acum  ceva  timp  cand  am  intuit  prima  data  caexista doar 3 lucruri, 3 CHEI ale seductiei
si anume
:
ATITUDINEA
,
COMPORTAMENTUL
si
PLANUL
(planul de bataie cum imi place mie sa ii spun).

1. Tu chiar crezi ca el a inventat "atitudinea" si "increderea in sine"? Nimeni pana la el nimic? Uita-te pe site-urile de marketing, dezvoltare personala sau seductie de afara, vei gasi acelasi cuvinte.

2. Tu chiar crezi ca cineva are o rata de succes de 50% cu femeile? Chiar crezi ca acel cineva se apropie de 100%?
Daca crezi ,imi raspunzi frumos cu un DA si iti arat eu ce rata de seductie au.

Credinta de la 2 iti poate cauza mari probleme. La fel cum sunt barbati rai, exista si femei rele. Imagineaza-ti ce suferinta vei avea din moment ce cineva te preseaza sa ai succes 100% cu femeie si te va blama mereu ca e vina ta.

---

Seducaretii , inclusiv Taher nu zic nimic in video-clipurile sau cartile lor. Au imbratisat ei cuvantul "atitudine" si hai cu el in stanga si in dreapta.

Nu ma crezi? Asculta aici timp de 8 minute + si fa-mi un rezumat la ce zicea el. Raspunde-mi tu la intrebarea cum sa scapi de emotii, si cum sa ai femei frumoase.

tahersonu.ro/minicurs-emotii/?video=2&members-only

Reveind, la atitudine ... e o vrajeala. E ceva esential, dar nu principal. Este o eroare de logica sa  faci secundarul principal. Despre aceasta eroare de logica se discuta deja de peste 2000 de ani, din timpul Romanilor. Atunci un politician, era ironizat in plin Senat daca o comitea. Acuma?

https://ro.wikipedia...de_erori_logice

Sa luam un alt lucru esential. Mirosul placut. Sunt ferm convins ca acel taher daca mirosea a urina, a transpiratie sau a nespalat avea rata de 0% in loc de 50%. Serios, imagineaza-ti cat de atrase de miros sunt femeile frate. Ele miros flori decand sunt mici. Un parfum din ala asa fin , barbatesc, le-ar da pe toate peste cap. Rata de succes 200% frate... daca femeie e cu un caine si aia e catzea si-ar da si aia chilotii. Te-ai prins? e doar pure vrajeala. Un lucru esential, dar neprincipal pus ca principal. Hai mai , daca-ti pute gura a usturoi sau a ceapa mai tu rata aia de succes 100%?

Seducaretii , inclusiv Taher Sonu, nu aduc nimic noi. Ei profita de indoctrinarea idiotilor "blue pill" pt. a face marketing. Cand te duci la o vrajitoare sau la ceva calugar, el nu sta sa-ti explice cine e dracu , ce e magia neagra , gri si alba. Nu sta sa-ti zic ca de iad, blesteme, farmece, deochi. Tu vii cu capul fuxut la ei, iar ei doar profita. Ar fi o comedie sa trimitem un ateu convins, gen un Japonez, la vrajitoarea care a luat sute de mii de euro dupa Oana Zavoreanu, ca de ex.
Daca te uiti atent la clipurile lor, ei doar zic vorbe peste vorbe ca tu sa-ti aprinzi cateva becuri sa zici "Asta stie ce zice. Da domnule adevarat". Iti va zice a e important sa ai incredere in tine, apoi te va pune sa-ti imaginezi una si alta.
Am vorbit cu peste 30 zilele astea, incercand sa-l salvez.Nu ai ce sa le faci. Ei cred ca e plina lumea de urati cu femei frumoase. Culmea e ca (am intrat in grupul lor pe facebook) 99% dintre ei au o viata sociala retarda. Sub 10 like-uri pe facebook, deci nu prea au prieteni , rude care sa-i placa. Aratau de asemenea cam creepy.

Sunt niste oameni periculosi. Monica Columbeanu dupa ce a inceout sa-l asculte pe Leo, a inceput sa nu mai aiba rija de ea,sa nu mai iasa fara din casa.

As putea continua la nesfarsit...dar stai departe de ei. Sunt mai rai ca sectele de Iehovisti din anii 90.
Si nu , ei nu au rata de succes nici de 1%, dapoi de 50-100%!

Iti recomand sa cauti materiale de MGTOW pe net.

View Postdannyetlv, on 08 noiembrie 2017 - 21:39, said:

Spre exemplu în unele clipuri zice despre abordări pe stradă. M-am uitat la câteva. Mai spune că oricine poate aborda orice fată, chestii din-astea.
Eu nu prea sunt adecvat cu ce zice el, am renunțat să-i mai văd clipurile.

Taher arata si bine, e prezentabil. Daca nu arati bine, ajungi sa fii expus:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GSwpQs2Z86I?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/UBYsYgyHAII?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Vlhh_T66geI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Cei mai multi dintre ei angajeaza modele/prostituate. Tot de modele/prostituate  se folosesc si cei care fac acele gold digger pranks.

Unele sunt facute in asa fel ca trebuie sa fii tembel sa nu te prinzi ca defapt sunt f-a-l-s-e.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ePbUeHxNzKI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6YH-K-cj6TY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by fguy, 19 November 2017 - 21:27.


#78
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015
Unii dintre acesti seducareti, mai si uita sa plateasca modelele, asa ca ele mai fac scandal. Niciodata sa nu pacalesti fata care te ajuta sa-i storci de bani pe fraier. Ce naiba frate.


https://www.xojane.c...a-pickup-artist

#79
mamaiafan

mamaiafan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 27.04.2017
taher asta are si un stil super-dubios de a da din maini. el are impresia ca asa se comunica nonverbal. tot ce reuseste e sa fie exagerat de teatral.

Edited by mamaiafan, 24 November 2017 - 23:45.


#80
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View Postmamaiafan, on 24 noiembrie 2017 - 23:41, said:

taher asta are si un stil super-dubios de a da din maini. el are impresia ca asa se comunica nonverbal. tot ce reuseste e sa fie exagerat de teatral.

Taher e un tip care arata bine. Uita-te cu ce note si-a luat BACUL.... cum pana mea sa iei note de 5 la romana scris si oral? Citeam la el pe forum cum sa citesti carti, sa te dezvolti personal. De aia si-a luat el BAC-ul cu 5? ca citea foarte mult? A terminat facultatea de psihiologie la ceva particular, si acuma se crede mare atot stiuitor.

Inaintea lui era Pera Novacovici. Tot scria carti de seductie, acuma scrie despre autodezvoltare. Recent a scris un e-mail in care iar scria ca s-a "descoperit". Ghici ce? Zicea parca a fxxx pe una la 19 ani , 3 minute la ceva chef, si apoi pe urmatoarea pe la 25 ani parca...cand si-a gasit prietena. Dar el, parca, in timpul asta scria carti de seductie.

Iar cartile lui de dezvoltare personala... bah ma lasi? Se lauda cum i-a gasit la taica-sau ceva job la impachet cartile. Poi daca e asa de bun de ce nu i-a dat o copie cu 'Puterea ta interioara' si sa-l lase sa devina miliardar? :))

Sa nu mai zic de Abel ala... ar trebui sa caut pe net la ce liceu a terminat ... se tot lauda cu  "m-am intalnit cu un fost coleg , care face mai multe milioane euro anual"

lol

#81
dannyetlv

dannyetlv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 13.08.2016

View Postfguy, on 25 noiembrie 2017 - 00:28, said:


Taher e un tip care arata bine. Uita-te cu ce note si-a luat BACUL.... cum pana mea sa iei note de 5 la romana scris si oral? Citeam la el pe forum cum sa citesti carti, sa te dezvolti personal. De aia si-a luat el BAC-ul cu 5? ca citea foarte mult? A terminat facultatea de psihiologie la ceva particular, si acuma se crede mare atot stiuitor.

Inaintea lui era Pera Novacovici. Tot scria carti de seductie, acuma scrie despre autodezvoltare. Recent a scris un e-mail in care iar scria ca s-a "descoperit". Ghici ce? Zicea parca a fxxx pe una la 19 ani , 3 minute la ceva chef, si apoi pe urmatoarea pe la 25 ani parca...cand si-a gasit prietena. Dar el, parca, in timpul asta scria carti de seductie.

Iar cartile lui de dezvoltare personala... bah ma lasi? Se lauda cum i-a gasit la taica-sau ceva job la impachet cartile. Poi daca e asa de bun de ce nu i-a dat o copie cu 'Puterea ta interioara' si sa-l lase sa devina miliardar? Posted Image)

Sa nu mai zic de Abel ala... ar trebui sa caut pe net la ce liceu a terminat ... se tot lauda cu  "m-am intalnit cu un fost coleg , care face mai multe milioane euro anual"

lol
Unde ai găsit notele lui la bac? Am căutat 'taher sonu rezultate bacalaureat' și n-am găsit nimic.

#82
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View Postdannyetlv, on 25 noiembrie 2017 - 11:02, said:

Unde ai găsit notele lui la bac? Am căutat 'taher sonu rezultate bacalaureat' și n-am găsit nimic.


Aici :  http://static.bacala.../page_1252.html


SONU DG ADRIAN TAHER  


Bac 2006  - el este nascut in 1987.

+ uita-te la marci inregistrate:   https://www.listamar...-sonu-97398.htm

"artaseductiei" si "Daca nu o seduci se duce" .. ADRIAN TAHER SONU
ROMANA   ORAL : 5 , SCRIS 5.05 !
LA MATEMATICA A LUAT 5!

deci IQ/EQ ... ?!  ca parca cei cu EQ sunt buni la romana, cei cu IQ la matematica.

A terminat stiinte ale naturii , si are la materia de baza (la alegere chimie, biologie) 7.65

La educatie fizica si la engleza a luat 10.


Si nu uita ca face parte din GENERATIA care NU a dat bacul cu camere de supraveghere si politia la intrare.
Se putea copia pe rupte atunci. Elevii de obicei erau ajutati de profesori. Intreaba pe unul mai mare , sa vezi cum faceau cheta prin clasa a12a sa dea la profesori sa vina unul de la materia respectiva sa scrie o rezolvare de 5/6 pe tabla! Dar sa-l intrebi pe unul care stii ca nu minte, ia-l pe ascuns "bah , voi cat ati dat?!. Pe atunci li se cumpara mancare si bautura profeserilor care supravegheau la BAC! + li se dadea bani ! Dar intreaba lumea sa nu zica ca e de la mine, si sa am eu probleme.

Uita-te ca dezastru a fost in Romania dupa ce s-au introdus camerele video la BAC. Au fost licee unde 80% luau peste media 8-9, si apoi dupa introducerea camerelor 80% nu si-au mai luat BAC-ul.

Edited by fguy, 25 November 2017 - 11:53.


#83
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015
HAhaha, de abia astept sa fie cativa urati amendati cu 100,000 lei pt. ca se dau aiurea la femei prin cluburi.

http://www.bihon.ro/...sexuala/1941210

Doar asa putem termina definitv cu rasa romana.

#84
a_m_r

a_m_r

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.03.2019
Cred ca majoritatea celor care si-au dat mai sus cu parerea sunt genul de oameni pentru care viata a fost usoara si le-a dat pe tava cel putin la partea cu femeile...pentru ca totul dupa iei pare asa de usor...(iesi afara,prieteni,etc, socializare)
de parca toti oamenii sunt standard si facuti in serie la fabrica

Daca le iei femeia aia de langa ei oare cat timp le-ar lua din nou sa isi gaseasca una nou fara sa o plateasca sau sa incerce sa falseze???

E ca si cum incerci sa primesti sfaturi de la o persoana/persoane care habar nu are ce inseamna saracia materiala ca el/ea nu a fost niciodata in aceea situatie.
"Cel satul nu crede la cel flamand,bogatul la sarac"

Majoritatea oamenilor intra in relatii sau au succes cu femeile sau barbatii din pura intamplare si strict aleatoriu.
Daca ii iei la bani marunti habar nu au sa explice ce au facut concret.
Desi stiintific si psihologic exista explicatii.

Cand vrei sa devii bun in viata intotdeauna se vor gasi niste oameni cu "intentii bune" sa te dea inapoi sa iti zica ca nu merita etc...ei vorbind cu "stomacul plin" evident, nefiind insetati sau infometati.

Cere sfaturi si informatii de la oameni care au trecut prin ce ai trecut sau treci tu si au ajuns bine
NU de la aia care li s-a dat totul pe tava si habar nu au cum ii cheama cu buletinul in mana.

Pe mine m-a ajutat acest taher si club 5 din Bucuresti.
Sunt lucruri care trebuiesc evitate si lucruri care trebuie sa le faci sau sa devii intr-un anumit fel sa ai succes si sa ajungi unde iti doresti. Totul aici e ca la vanzari, daca cineva nu are nevoie de un anumit serviciu / produs nu ai ce sa ii faci.
Din 100 daca vinzi unuia sau la doi e bine.

Sa faci abordari pe strada sau oriunde ai fi si sa te expui e unul din cele mai dificile lucruri care le-am facut in viata si NU imi pare rau pentru ca am ajuns sa imi depasesc fricile si iluziile care le credeam ca sunt reale si am obtinut si rezultate.
Nimeni nu ia amenda sau bataie sau etc, astea-s filmele din capul unora sa isi motiveze mediocritatea si sa se multumeasca cu ce da Dumnezeu din greseala.

Fericirea e adevarat ca e o notiune subiectiva dar ea nu va fi gasita niciodata cu adevarat in exterior sau in alti oameni. E responsabilitatea fiecaruia sa fie fericit si independent emotional / financiar etc mai ales ca barbat chiar daca e dificil.

Femeile nu o sa te faca fericit pe termen lung nici banii nici averea etc. Fericirea e relativa si trebuie sa vina din interior, din ceea ce esti, din ceea ce ai reusit sa faci, ca ti-ai depasit conditia,fricile,ca pe zi ce trece esti mai bun in ceea ce faci, din valorile care le ai in viata, obiectivele in viata, etc

Fa abordari , incepe sa saluti lumea pe strada, experimenteaza si vezi ce fel te simti, starea de spirit interioara, este irelevant ce fel reactioneaza ei, poti sa faci lucrurile aproape perfect si sa dai de tipe care tot nu rezoneaza sau nu iti dau atentie E PROBLEMA SI PIERDEREA LOR .
Tu sa faci tot ce iti sta in PUTEREA TA sa iesi din zona de confort, sa inveti, sa ACTIONEZI.
E ca un joc, o sa dai "fail" des la inceput pana inveti, NU O LUA IN SERIOS, amuza-te de tine, de ele, de fricile si ochelarii de cal pe care ii au ceilalti si nu isi dau seama (LIMITING BELIEFS, POOR SELF-IMAGE etc)

NU am auzit unu sa-mi zica ca regreta ca a luat-o pe calea asta cu toate refuzurile si esecurile si obositele peste care au dat. Devine din ce in ce mai amuzant si interesant cu cat actionezi in fiecare zi. Rezultatele vor veni, nu ele conteaza. Daca esti obsedat de rezultate o sa pui presiune o sa fii dur cu tine si o sa te dai batut nu o sa ai energie sa continui.
Indiferent ce fel reactioneaza ea, daca tu ai facut ce se putea face in acel  moment ai castigat. Celelalte sunt un bonus,(intalniri,relatii,sex)

Edited by a_m_r, 08 March 2019 - 15:01.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate