Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Eroare autentificare obligatorie app store!

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Daniel1923

Daniel1923

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.09.2017
Buna seara! o sa incerc sa descriu problema cat mai corect,sper sa ma fac inteles. Acum 2 zile am achizitionat de pe appstore o aplicatie (un joc in valoare de 25 de lei). Aceasta fiind ultima mea achizitie,astazi cand am incercat sa descarc o aplicatie gratuita imi da urmatoarea eroare: autentificare obligatorie,autentificati va pt a vizualiza informatiile de facturare. Merg mai departe si fac ce spune insa nu mi mai accepta cardul sau imi respinge metoda de plata (plata pt ce,nu stiu ca aplicatia e gratuita). Si uite asa ma tine intr o bucla din care n am mai putut iesi,cerandu mi mereu datele de facuturare si refuzandu mi cardul (de pe care am mai facut achizitii in trecut) si nu pot descarca nimic. Am fost nevoit sa bag un cont diferit de icloud pt store ca sa pot descarca insa nu ma incalzeste situatia,vreau sa ma folosesc de contul meu personal pt asfa. S a confruntat cineva cu asta? Stiti vreo solutie?

#2
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Ai fonduri pe card-ul atasat contului de itunes?
Pentru ca pina nu-si face damblaua, nu rezolvi problema. Daca ai bani, atunci e posibil sa fie ceva cu cardul ala, si sa nu functioneze pentru plati pe internet.

#3
Daniel1923

Daniel1923

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.09.2017
In momentul de fata,nu. Cardul este gol,de la asta sa nu ma lase sa l bag? Ma dispera ca ma si obliga la o metoda,nu ma lasa sa selectez “niciuna”

#4
vad

vad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,738
  • Înscris: 25.12.2004
daca este gol ei nu il pot verifica ( refuza banca ) . Verificarea consta in blocarea unei sume mici, 1 usd sa spunem, pentru cateva ore dupa care ii deblocheaza . Pe celalalt cont probabil ai sarit pagina unde se cer datele cardului .

#5
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,113
  • Înscris: 06.12.2012
Probabil nu au putut să-și ia banii pe aplicația aia de 25 de lei. Mai nou banii se iau după ce se descarcă aplicația. Durează câteva zile. Timp în care s-ar putea să nu mai fie disponibil pe card. Dacă se întâmplă asta ajungi fix în situația descrisă.

#6
anyidyoulike

anyidyoulike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 778
  • Înscris: 14.10.2009
Depune bani pe card si repeta autentificarea! Totul va fi bine! Doar daca vei avea ceva banuti pe card!

#7
Daniel1923

Daniel1923

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.09.2017
Inteleg,nu stiam ca banii se iau dupa descarcarea aplicatiei. Va multumesc pt ajutor,o sa depun bani si revin cu informatii daca se rezolva

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate