Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Nu pot elimina Ipad-ul din Find my Iphone-Ajutor!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
costin55

costin55

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 03.06.2011
Salut,
am si eu o problema cu un ipad pro, a fost cumparat sh, nu am avut un id apple activ atunci cand l-am luat asa ca m-am logat cu id ul unui prieten, acum mi-am facut propiul meu id verificat dar din pacate nu reusesc sa  deloghez contul amicului, am incercat ce am gasit pe net dar nimic nu functioneaza, el din pacate a uitat raspunsurile intrebarilor si fara acelea nu pot sa scot ipadul meu din contul lui(find my iphone) , poate ma puteti ajuta cu un raspuns , asta daca ati inteles ceva din ce am scis aici :), ms.

Ps: sper ca am postat unde trebuie.

#2
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014
Am inteles.
Raspuns: nu mai poti face nimica, daca nu iti aduci aminte parola sau intrebarile de securitate.
Asa se intampla cand iei lucruri furate, sa nu o spun mai direct.

P.S.: Prietenul, amicul, o cunostinta etc ... Posted Image

Edited by honeymik, 02 November 2017 - 18:30.


#3
costin55

costin55

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 03.06.2011

View Posthoneymik, on 02 noiembrie 2017 - 18:30, said:

Am inteles.
Raspuns: nu mai poti face nimica, daca nu iti aduci aminte parola sau intrebarile de securitate.
Asa se intampla cand iei lucruri furate, sa nu o spun mai direct.

P.S.: Prietenul, amicul, o cunostinta etc ... Posted Image

Nu-i asa, cunosc mailul si parola dar el si-a uitat raspunsurile intrebarilor :( , daca era furat nu stiam si mailul si parola...dar merci pt nimic.

#4
costin55

costin55

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 03.06.2011

View Postcostin55, on 02 noiembrie 2017 - 19:02, said:


Nu-i asa, cunosc mailul si parola dar el si-a uitat raspunsurile intrebarilor Posted Image , daca era furat nu stiam si mailul si parola...dar merci pt nimic.

Problema rezolvata , tot ce trebuia sa fac era sa-i dau un on.off si dupa sa dau log out from icloud :), topicul poate fi inchs.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate