Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Timisoara

* * * * - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
7209 replies to this topic

#19
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,662
  • Înscris: 13.10.2003
Asta este parerea mea , ca e bun gospodar !  :)
O mentin , desi , sigur nu sunt totalmente multumit . Adevarul este ca eu nu sunt multumit pe deplin niciodata . :D
Am spus mai sus un fapt pentru care sunt multumit , Cornel a spus si el alt lucru pozitiv .  Evident pot fi reliefate si lucruri negative . Adevarul este ca nici nu se intrevede o alternativa viabila la actuala administratie.

50 de laureati la Gala “Premiile de excelenta Administratie.ro” 2005
GHEORGHE CIUHANDU, Primarul Municipiului Timisoara - Premiul de excelenta pentru cel mai activ primar.
http://www.administr...articol_id=4251

#20
matthew

matthew

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,031
  • Înscris: 22.12.2005

View PostMosotti, on Feb 18 2006, 23:58, said:

shobi, in poze e partea din centru. n-am pus partea de la periferii pentru ca nimeni n-are curaju sa mearga acolo ;)

Stiu eu pe unul de pe forum care merge acolo la randevu cu traseistele.. Dar nu dau nume. :P
Faza urata: Merg eu cu masina dinspre  cal lugojului spre fabrica continental si cand sa trec calea ferata: bariera. Stau eu ce stau si numa vad ca se ridica bariera dar nu la mine, pe parea cealalata. Si soferi ce veneau dinspre Continental erau inca opriti cand ne-au vazut pe noi. Bun, se duce prietenul meu sa se uite pe linia de tren.. Nimica, imi face semn sa trec. Trecem noi pe langa bariera.. Si cand ne intoarcem peste 20 de minute prin zona tot coada acolo gasim. Deci atentia la bariere, functioneaza defectuos!

Asa ca Mosotii, mai poti pune linistit o poza de acolo cu inscriptia: Atentie la tren, ca sa nu va intoarceti prea repede acasa!
Si tot la trecerea aia mai e un monument, primaria ar pedepsi pe cine  l-ar strica : o groapa de aproape jumate de metru, cat roata de larga. "Monument" caci are mai bine de 5 ani si in zona se fac lucrari.

#21
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postradumiki, on Feb 19 2006, 23:14, said:

Asta este parerea mea , ca e bun gospodar !  :)
O mentin , desi , sigur nu sunt totalmente multumit . Adevarul este ca eu nu sunt multumit pe deplin niciodata . :D
Am spus mai sus un fapt pentru care sunt multumit , Cornel a spus si el alt lucru pozitiv .  Evident pot fi reliefate si lucruri negative . Adevarul este ca nici nu se intrevede o alternativa viabila la actuala administratie.

50 de laureati la Gala “Premiile de excelenta Administratie.ro” 2005
GHEORGHE CIUHANDU, Primarul Municipiului Timisoara - Premiul de excelenta pentru cel mai activ primar.
http://www.administr...articol_id=4251

toate premiile din lumea asta, de la oscar la premiile de excelenta administratie sint un rahat uscat. probabil cel mai activ primar la deschis santiere care nu se mai termina niciodata. citi ani a stat inchisa linia 8? mai tineti minte acum citiva ani cind au reparat linia 9? unde este linia 9 acuma? de cite ori au oprit si au dat drumul la linia 4? si stati linistiti ca nu e gata, arata ca dupa bombardamente, deci o vor demonta iar :lol: de strazi nu mai zic. nici nu mai stii cum sa ajungi din punctu a in punctu b :death: cum dracu sa nu fie aglomeratie, daca inchid toate strazile si deviaza traficu pe nus ce stradute. ce parere aveti de aia care stau in casele de pe stradutele alea? ;)

io cred ca singurul motiv pentru care lucreaza 5 ani la o linie de tramvai este ca firmele respective sa suga citi mai multi bani, din care o felie buna merge si la Marele Gospodar si prietenii lui. nu pot sa existe asa incompetenti incit sa nu termine 3-4-5 ani un rahat de linie de tramvai :puke:

#22
mariuspetru

mariuspetru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,687
  • Înscris: 10.04.2005

View PostGheorghe Dracu, on Feb 19 2006, 21:20, said:

Cata lipsa de curaj... sa te lauzi ca esti roman dar sa iti injosesti orasul natal pe la spate...

Rusine!

Ai dreptate... Tipic romanesc. Numai romanii au dreptul sa se critice (pardon, numai aceia care se cred PURI romani).

Iata Timisoara, in afara de imaginile de scat prezentate. Sincer, nu sunt pasionat de scat, asa ca incerc sa pun si ceva diferit, daca mi se permite...

[ http://www.lychen.fr/images/concerts/tournee-2005/lychen-musique-concerts-tournee-2005-timisoara-ccf_04.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.romaniatravel.com/media/pictures/mari/21-Timisoara--11.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://digilander.libero.it/CentralStation/duewag_3_files/Timisoara_167_0803.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.geocities.com/sisec_uvt/Timisoara_aer.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.greatestcities.com/3418pic/292/CP21292.jpg/Timisoara.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.hidro.utt.ro/images/hidro1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.lychen.fr/images/concerts/lychen-musique-concerts-timisoara2004_04.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Si mai vreau sa-l intreb ceva pe prezentatorul imaginilor de scat din Timisoara. Tu ce ai facut, Mosotti, ca macar un singur milimetru cub de scat sa dispara? Stii bine la ce ma refer. Sau astepti ca sa vina Ciuhandu sa rezolve el totul, ca un fel de Mesia?

Edited by mariuspetru, 19 February 2006 - 23:49.


#23
CornelB

CornelB

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,484
  • Înscris: 23.06.2005

View PostMosotti, on Feb 19 2006, 23:27, said:

toate premiile din lumea asta, de la oscar la premiile de excelenta administratie sint un rahat uscat. probabil cel mai activ primar la deschis santiere care nu se mai termina niciodata. citi ani a stat inchisa linia 8? mai tineti minte acum citiva ani cind au reparat linia 9? unde este linia 9 acuma? de cite ori au oprit si au dat drumul la linia 4? si stati linistiti ca nu e gata, arata ca dupa bombardamente, deci o vor demonta iar :lol: de strazi nu mai zic. nici nu mai stii cum sa ajungi din punctu a in punctu b :death: cum dracu sa nu fie aglomeratie, daca inchid toate strazile si deviaza traficu pe nus ce stradute. ce parere aveti de aia care stau in casele de pe stradutele alea? ;)

moso, traversez ZILNIC [2xzi, x 6  pe saptamana] orasul de la nod-est la sud-vest si ma lovesc constant de probleme astea; intr-o privinta, iti dau dreptate, s-au apucat de PREA multe lucruri simultan. Insa prefer de 1000x cineva care greseste apucandu-se de PREA MULT decat pe cineva care nu lasa nimic in urma lui...

cat despre spagile pe care le 'stim' peste tot - in mod categoric n-or fi functionarii Primariei ca ala din reclama la dero [si cu una-bucata-bunic-pierdut-in-mina-de-carbune], insa iti pove un lucru: iti aduci poate aminte acum cativa ani buni de discutiile privind implicarea primariei in ajutorarea echipei [poli]. Am fost partas - in mica parte - la unele [in cadru neoficial]: toata lumea [din conducerea Primariei] vroia sa-i ajute, prefectul [de culoare inversa politic!] era si el pentru, erau bani disponibili in buget [cateva miliarde la primarie, altele in cel al prefecturii],  insa nu s-a putut face nimica atunci pentru ca nu era cadru legal [in acel moment]! Sunt convins ca la Bacau, de exemplu, problema nu s-a pus astfel nici macar 1 sec!

#24
matthew

matthew

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,031
  • Înscris: 22.12.2005
Tu nu ai inteles. Mosotii cu siguranta nu il mai asteapta pe Ciuhandru. I-ar fi frica sa nu cumva sa vina sa sparga si in alte locuri :P

#25
marius-m

marius-m

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.01.2006
ar trebui sa fim bucurosi ca totusi se mai misca ceva in orasul asta fata de alte orase.pozele postate de mosotti nu sunt concludente,sint poze de pe santiere in lucru la liniile de tramvai,poze cu inundatii[ce poate face primarul in fata naturii?],poze cu un prost care si-a rupt loganul in liniile de tramvai ptr. ca nu era atent la drum si alte poze cu cai si soferi care ignora indicatorul cu inaltimea maxima admisa sau poza cu cel care trece cu masina printr-o balta.            nu cred ca e de vina doar primarul.mosotti,esti cam rautacios cu orasul asta,se vede ca nu  e orasul tau natal TIMISOARA.

#26
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postmariuspetru, on Feb 19 2006, 23:40, said:

Ai dreptate... Tipic romanesc. Numai romanii au dreptul sa se critice (pardon, numai aceia care se cred PURI romani).

Iata Timisoara, in afara de imaginile de scat prezentate. Sincer, nu sunt pasionat de scat, asa ca incerc sa pun si ceva diferit, daca mi se permite...

Si mai vreau sa-l intreb ceva pe prezentatorul imaginilor de scat din Timisoara. Tu ce ai facut, Mosotti, ca macar un singur milimetru cub de scat sa dispara? Stii bine la ce ma refer. Sau astepti ca sa vina Ciuhandu sa rezolve el totul, ca un fel de Mesia?

sincer sa fiu mi se rupe si mie de cei care vorbesc ca sa se afle in treaba. vino tu acuma si fa poze, ca nu toti traim pe internet ca sa luam de pe google. si ca sa-ti raspund: io nu tre sa fac nimic, nu e jobu meu sa astup gropi. daca voiam sa fac asta imi urmam o cariera in domeniu. e suficient ca nu arunc hirtii pe jos si nu cac in boscheti, deci sint un om normal.  ;)

View Postmarius-m, on Feb 19 2006, 23:53, said:

ar trebui sa fim bucurosi ca totusi se mai misca ceva in orasul asta fata de alte orase.pozele postate de mosotti nu sunt concludente,sint poze de pe santiere in lucru la liniile de tramvai,poze cu inundatii[ce poate face primarul in fata naturii?],poze cu un prost care si-a rupt loganul in liniile de tramvai ptr. ca nu era atent la drum si alte poze cu cai si soferi care ignora indicatorul cu inaltimea maxima admisa sau poza cu cel care trece cu masina printr-o balta.            nu cred ca e de vina doar primarul.mosotti,esti cam rautacios cu orasul asta,se vede ca nu  e orasul tau natal TIMISOARA.

tu chiar crezi ca loganul ala ar fi ajuns acolo daca ar fi fost puse niste semne cit de cit vizibile? tu chiar crezi ca ditamai groapa se semnalizeaza cu o creanga? tu chiar crezi ca la fiecare ploicica ar trebui sa zburde bega prin oras? check out this shit:

CANÁL,  (1) canaluri,  (1, 2, 3) canale, s.n. Curs de apă îndiguit și drenat cu scopul de a-l face navigabil, de a preveni inundațiile etc.

cum dracu sa te inunde ceva ce tre sa previna inundatiile?  :death:

#27
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005
e bine ca aveti ce discuta.
daca s-a iscat o controversa pe tema asta inseamna ca acolo chiar se intampla ceva si se schimba ceva in mentalitatea oamenilor.  :peacefingers:

spre deosebire de alte orase unde oamenii traiesc in rahat si se simt bine asa.  :angry:

#28
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View PostCornelB, on Feb 19 2006, 23:52, said:

cat despre spagile pe care le 'stim' peste tot - in mod categoric n-or fi functionarii Primariei ca ala din reclama la dero [si cu una-bucata-bunic-pierdut-in-mina-de-carbune], insa iti pove un lucru: iti aduci poate aminte acum cativa ani buni de discutiile privind implicarea primariei in ajutorarea echipei [poli]. Am fost partas - in mica parte - la unele [in cadru neoficial]: toata lumea [din conducerea Primariei] vroia sa-i ajute, prefectul [de culoare inversa politic!] era si el pentru, erau bani disponibili in buget [cateva miliarde la primarie, altele in cel al prefecturii],  insa nu s-a putut face nimica atunci pentru ca nu era cadru legal [in acel moment]! Sunt convins ca la Bacau, de exemplu, problema nu s-a pus astfel nici macar 1 sec!

sincer, mie nu-mi pasa cit de repede se misca functionarii aia la primarie. daca ar fi sa fie o situatie normala ai face cerere prin posta si ai primi actele tot prin posta, deci n-ar trebui sa ii mai vei la fata. si nici de sprijinirea echipei polii nu-mi pasa. habar n-am de fotbal, asa ca s-ar putea sa ma insel, insa in echipa aia nu exista nici un banatean. iar vremurile in care cluburile erau sprijinite de oras s-au cam dus. tot ce vreau io e sa nu mai ma  impiedic de toate gropile, ceea ce mi se intimpla de citiva ani buni. as vrea sa se apuce de 2 strazi si sa le termine. apoi de altele 2. acuma cind a nins, mergeam derapind pe trotuar atent sa nu-mi rup gitul si ce dracu vad io? o cutie cu nisip pe care scrie nisip. uitasem sa-mi iau lopata de-acasa  :death:

#29
CornelB

CornelB

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,484
  • Înscris: 23.06.2005

View PostMosotti, on Feb 19 2006, 23:57, said:

tu chiar crezi ca loganul ala ar fi ajuns acolo daca ar fi fost puse niste semne cit de cit vizibile? tu chiar crezi ca ditamai groapa se semnalizeaza cu o creanga? tu chiar crezi ca la fiecare ploicica ar trebui sa zburde bega prin oras? check out this shit:

CANÁL,  (1) canaluri,  (1, 2, 3) canale, s.n. Curs de apă îndiguit și drenat cu scopul de a-l face navigabil, de a preveni inundațiile etc.

cum dracu sa te inunde ceva ce tre sa previna inundatiile?  :death:

ptr mine e c lar acuma: moso, fa-ti un partid [poti sa-i zici 'pilula', si maipoti lua pe cativa de pe-aici ]. poate ajungi-n... Consiliul Local si-ti descoperi vocatia de Mare Gospodar :).

moso, erai prin oras in anii 86-90? ai prin furtunile din verile alea? atunci, intr-adevar, trebuia sa ocoloesc pe la padurea verde sa ajung din centru in circumvalatiunii. In ultmii 2-3-4 ani nu am mai vazut nici un viadcut inundat! De ce oare?
ai vazut accidentul ala in care 4 tineri s-au zdrobit cu masina, la 150 km/ora, pe la Facultatea de Arte? Crezi ca soferi precum cel de-atunci la volan nu ar fi ajuns pe sine, direct printr-un panou de 1km x 1km pus chiar inaintea sinelor?

#30
mariuspetru

mariuspetru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,687
  • Înscris: 10.04.2005

View PostMosotti, on Feb 19 2006, 22:57, said:

sincer sa fiu mi se rupe si mie de cei care vorbesc ca sa se afle in treaba. vino tu acuma si fa poze, ca nu toti traim pe internet ca sa luam de pe google. si ca sa-ti raspund: io nu tre sa fac nimic, nu e jobu meu sa astup gropi. daca voiam sa fac asta imi urmam o cariera in domeniu. e suficient ca nu arunc hirtii pe jos si nu cac in boscheti, deci sint un om normal.  ;)
tu chiar crezi ca loganul ala ar fi ajuns acolo daca ar fi fost puse niste semne cit de cit vizibile? tu chiar crezi ca ditamai groapa se semnalizeaza cu o creanga? tu chiar crezi ca la fiecare ploicica ar trebui sa zburde bega prin oras? check out this shit:

CANÁL,  (1) canaluri,  (1, 2, 3) canale, s.n. Curs de apă îndiguit şi drenat cu scopul de a-l face navigabil, de a preveni inundaţiile etc.

cum dracu sa te inunde ceva ce tre sa previna inundatiile?  :death:

Da, domnule, ai dreptate, e bine ca nu arunci tigari, guma de mestecat sau ambalaje pe jos, precum si ca nu-ti satisfaci nevoile fizice prin boscheti.

Eu te-am intrebat altceva, dincolo de jobul tau. Ca nu stam toata ziua la job, decat daca suntem un pic... Ce ai facut tu sa nu mai fie asa? Ai lansat, fara scopuri financiare, o organizatie civica, care da, sa se apuce sa faca curatenie in jurul locului unde stai? Macar asa, o data la 4 week-end-uri... Sau vreo organizatie care sa incerce sa sensibilizeze autoritatile privind conditiile de trafic si da, care sa dea exemplu, iesind sa vopseasca macar o trecere de pietoni, da, asa in timpul liber...? Da, taica, fara sa-ti iasa neaparat malaiul la faza asta. Asa, ca sa dai un exemplu de civism. Sunt sigur ca ai fi gasit doritori. Si sunt iarasi sigur ca in timp, ideile ar fi prins si ar fi sensibilizat pe cine trebuie, caci oamenii sunt in medie mai evoluati acolo decat in restul tarii. Sigur, trebuie un pic de daruire si un pic de altruism. Dar daca fiecare spune, "ma doare undeva, sa vina primaru' sa faca, ca de-aia platesc taxe", nu o sa se faca, pentru ca administratia va spune "stai asa, daca nimeni nu se sesizeaza, toata lumea tace si inghite si s-a obisnuit ca magaru' cu bataia, de ce sa facem ceva?"...

Edited by mariuspetru, 20 February 2006 - 00:13.


#31
CornelB

CornelB

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,484
  • Înscris: 23.06.2005

View Postmariuspetru, on Feb 19 2006, 23:40, said:


bunul simt ar trebui sa-ti sopteasca sa rogi unul dintre moderatori sa stearga poza cea mai 'grasa', care face cititul posturilor un adevarat calvar.

#32
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View PostCornelB, on Feb 20 2006, 00:07, said:

In ultmii 2-3-4 ani nu am mai vazut nici un viadcut inundat! De ce oare?

pentru ca esti chior? :o

View Postmariuspetru, on Feb 20 2006, 00:12, said:

Da, domnule, ai dreptate, e bine ca nu arunci tigari, guma de mestecat sau ambalaje pe jos, precum si ca nu-ti satisfaci nevoile fizice prin boscheti.

Eu te-am intrebat altceva, dincolo de jobul tau. Ca nu stam toata ziua la job, decat daca suntem un pic... Ce ai facut tu sa nu mai fie asa? Ai lansat, fara scopuri financiare, o organizatie civica, care da, sa se apuce sa faca curatenie in jurul locului unde stai? Macar asa, o data la 4 week-end-uri... Sau vreo organizatie care sa incerce sa sensibilizeze autoritatile privind conditiile de trafic si da, care sa dea exemplu, iesind sa vopseasca macar o trecere de pietoni, da, asa in timpul liber...? Da, taica, fara sa-ti iasa neaparat malaiul la faza asta. Asa, ca sa dai un exemplu de civism. Sunt sigur ca ai fi gasit doritori. Si sunt iarasi sigur ca in timp, ideile ar fi prins si ar fi sensibilizat pe cine trebuie, caci oamenii sunt in medie mai evoluati acolo decat in restul tarii. Sigur, trebuie un pic de daruire si un pic de altruism. Dar daca fiecare spune, "ma doare undeva, sa vina primaru' sa faca, ca de-aia platesc taxe", nu o sa se faca, pentru ca administratia va spune "stai asa, daca nimeni nu se sesizeaza, toata lumea tace si inghite si s-a obisnuit ca magaru' cu bataia, de ce sa facem ceva?"...

man, io-s vizitator aici, ce dracu... are nevoie timisoara, au nevoie mindrii banateni in frunte cu Marele Gospodar, de un fel de misionar care sa le arate calea? come on...

Attached Files

  • Attached File  a.jpg   88.12K   338 downloads


#33
CornelB

CornelB

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,484
  • Înscris: 23.06.2005

View PostMosotti, on Feb 20 2006, 00:16, said:

pentru ca esti chior? :o
clar, esti nu doar rautacios, ci si rauvoitor..
podul ala e in reparatii capitale, iar drumul pe sub el e/era inchis [n-am mai fost pe-acolo in ultimul timp]

revino, daca esti corect, cu o poza dupa ce vor fi gata lucrarile, vom vedea atunci.

Edited by CornelB, 20 February 2006 - 00:24.


#34
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
ia uite hal de canal. dimbovita e opera de arta la comparatie

Attached File  hc.jpg   94.49K   327 downloads

Attached File  hc1.jpg   98.16K   348 downloads

View PostCornelB, on Feb 20 2006, 00:19, said:

clar, esti nu doar rautacios, ci si rauvoitor..
podul ala e in reparatii capitale, iar drumul e/era inchis [n-am mai fost pe-acolo in ultimul timp]

revino, daca esti corect, cu o poza dupa ce vor fi gata lucrarile, vom vedea atunci.

n-am vrut sa te jignesc, e doar un viaduct inundat pe care nu l-ai vazut  :kisstogether:

#35
mariuspetru

mariuspetru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,687
  • Înscris: 10.04.2005

View PostMosotti, on Feb 19 2006, 23:19, said:

man, io-s vizitator aici, ce dracu... are nevoie timisoara, au nevoie mindrii banateni in frunte cu Marele Gospodar, de un fel de misionar care sa le arate calea? come on...

Da, are nevoie, dupa cum tu insuti ai aratat. Si nu mai esti chiar un vizitator, atat timp cat traiesti si muncesti acolo. Si da, ai da un exemplu excelent. E chiar atat de greu?

@CornelB: Imi pare rau, dar am pus link-uri catre poze si nu am atasat pozele, pentru ca nu am timp sa le iau pe toate pe calculator. La mine merge totul perfect, e drept, am 1600x1200 rezolutie. Imi pare rau pentru neplacerile create.

#36
CornelB

CornelB

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,484
  • Înscris: 23.06.2005

View PostMosotti, on Feb 20 2006, 00:24, said:

ia uite hal de canal. dimbovita e opera de arta la comparatie

moso, hai ca poti ceva mai bun. De fapt toata stradania [edit: replace 'scremutul' with 'stradania' :-)] ta e demna de ceva mai bun.
Daca la inceput am preciat eseul tau ca pe o critica constructiva, imi este clar acuma.
Un sfat prietenesc: chiar daca nu 'esti'  cu fotbalul, vezi ca incep curand meciurile, treci pe-acolo - e un mediu extraordinat de refulat frustrari - o sa te simti imediat mult mai racorit :)

@mariuspetru: STIU ca ai pus linkuri; roaga pe un moderator sa-ti editeze postul , eliminand acel link care afiseaza poza 'cea grasa'

Edited by CornelB, 20 February 2006 - 00:32.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate