Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Xiaomi Amazfit Bip (Youth)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
580 replies to this topic

#199
gtcat86

gtcat86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 10.06.2016
Poate fata de beta... Nu am folosit ever beta. daca e mai bine decat beta si mai prost decat ce era...atunci ma felicit ca nu am folosit beta.

#200
stateadrian

stateadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 03.05.2004
Buna dimineata. Intrebare: vreau si eu sa imi iau un astfel de ceas, insa nu ma pot decide de unde. aliexpress, geekbuiyng etc costa cam 70 usd aprox270 lei insa am vazut pe olx sigilate la 350. inclin catre olx ca il iau direct si numai astept inca o luna dupa el. Daca stiti vreo oferta ceva as fi recunoscator. Multumesc

#201
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,893
  • Înscris: 07.08.2008
Gearbest.com si alegi sa trimita prin Belgium Post, ai sanse mari sa ajunga la posta de cartier.
gearbest.com/smart-watches/pp_1126414.html?wid=4

#202
remus2509

remus2509

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 450
  • Înscris: 17.12.2007
Salut am primit și eu ceasul azi. A mers câteva ore. Și pe ecran îmi apare telefon și ceasul cu o săgeată între ele. Și nu mai pot vedea nimic ecranul de ceas etc știți ce are a mers bine câteva ore, dar acum nu ii mai dau de cap

Pe ecranul ceasului

#203
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,893
  • Înscris: 07.08.2008
Conecteaza-l la telefon, eventual vezi sa ai telefonul in limba engleza cat timp se conecteaza la smartwatch.

#204
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,421
  • Înscris: 15.11.2005
Salut,
Se poate obține un fișier gpx după acest Smart pe pc?

#205
remus2509

remus2509

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 450
  • Înscris: 17.12.2007
Revin după instalare ultimele versiuni de mi fit din magazin play. Ceasul a făcut update și merge perfect

#206
gtcat86

gtcat86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 10.06.2016
La mine nu mai tine bateria mai mult de 20 de zile si pierde legatura cu telefonul destul de usor. Solutii?

#207
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Azi am luat si eu unul pe rosu (portocaliu mai degraba) de la Flanco cu 299 lei . Maine ajunge. Am citit toate paginile cu mare interes .
Cum e pana la urma, cineva a fost cu el la piscina? Cum se comporta? Am inteles ca 1m poti sa il scufunzi si doar 30min, e suficient pentru el la banii lui. Oricum nu e facut sa inoti cu el dar ma intereseaza daca cumva vreodata uit sa il dau jos de pe mana ....

#208
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Problema cea mai mare sunt notificările... Dacă folosești telefon Huawei e un adevărat chin...

#209
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Pont pt cei care vreți limba română pe telefon și nume apelant pe amazfit bip. Este pt xda aplicație modată pt asta. Search și găsiți. Pt problema notificărilor pe Huawei în special, instalați pe lângă mi fit și amazfit tools din magazin play. Conectați la aplicație, necesită restart, iar în aplicația tools bifați pt notificare numai amazfit tools, contacte și apeluri. Restul setărilor de aplicații le faceti pe mi fit. Cumva amazfit tools forțează mi fit să rămână deschisă și să împingă notificările.

#210
adc

adc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 17.09.2007
Am miband 2. O tin non stop la mana. As vrea sa trec la Amazfit bip. Se poate purta non stop? Sau este incomodă noaptea sau la dus ...?

#211
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Eu non stop o port

#212
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007
Și eu am trecut de la MiBand 2 la ceas și sunt extrem de mulțumit. Eu îl port aproape non-stop dar nu mă încumet sa fac și dus cu el...știu că este waterproof dar nu vreau să-l port.

Cureaua stock este foarte buna dar ori este prea strâmtă sau prea largă din punctul meu de vedere... între timp mi-am luat o curea "milanese" cu magnet (sau cum se zice) si este mult mai reglabilă și nu mă deranjează absolut deloc mai ales când dorm.

#213
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Si eu o port non-stop, doar la dus o dau jos. La inceput am avut o senzatie de iritare dar a trecut si acum e ok, aici depinde de fiecare cum se adapteaza si cum suporta. Cureaua se poate schimba cu orice vrei.
Apropo, parca ma bate si pe mine gandul sa o schimb cu ceva mai "premium", ce curea aveti ? (poate chiar un link sau nume complet)

Multumesc !

#214
gtcat86

gtcat86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 10.06.2016
Eu as trece pe Garmin... singura problema e bateria 9-15 zile. Axxa, ai rezolvat problema cu Huawei-ul?

#215
axxa84

axxa84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.01.2006
Da. Scrie mai sus într-o postare de a mea metoda. Însă 1-2 apeluri tot le pierd pe zi. Nu zice nimic ceasul și când mă uit la telefon am apel pierdut

#216
gtcat86

gtcat86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 10.06.2016
Da, dar vad ca tot nu ai reusit. Chinezariile, tot chinezarii. Fac ceva cu soft-ul pentru optimizarea bateriei dar nu se gadesc ca nu le mai poti folosi cu un smartwatch. Pacat. Din pct acesta de vedere se descalifica automat desi au chiar si flagship-uri.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate